34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Блог // Офіційно // 9 грудня - Міжнародний день боротьби з корупцією

9 грудня - Міжнародний день боротьби з корупцією

09.12.2011

0

738

Згідно з щорічним рейтингом організації "Transparency International", в якому оцінюється індекс корумпованості 178 країн, у цей час корупцією охоплені три чверті країн планети. Україна посідає у рейтингу 134-те місце

За рішенням Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй 9 грудня відзначається Міжнародний день боротьби з корупцією. Під егідою ООН у багатьох країнах світу проходять демонстрації, зустрічі і семінари, приурочені до цього Дня.

Конвенція ООН проти корупції була відкрита до підписання 9 грудня 2003 року у місті Меріда (Мексика). У 2005 році конвенція набула чинності як міжнародно-правовий документ, обов'язковий для виконання її сторонами. Україна, Азербайджан, Білорусь, Киргизстан, Латвія, Росія, Таджикистан і Туркменістан також ратифікували цю угоду.


Метою конвенції є попередження і викорінювання корупції, заохочення і підтримка міжнародної співпраці і технічної допомоги у попередженні корупції і боротьби з нею, зокрема вживанні заходів з повернення активів. Міжнародними організаціями заохочується чесність і непідкупність, відповідальність, а також належне управління публічними справами і публічним майном.

ООН вважає, що "корупція підриває економічний розвиток, послаблює демократичні інститути і принцип верховенства закону, порушує громадський порядок і руйнує довіру суспільства, таким чином, даючи змогу процвітати організованій злочинності, тероризму та іншим загрозам безпеки людини".


Згідно з щорічним рейтингом неурядової організації "Transparency International", в якому оцінюється індекс корумпованості 178 країн, у цей час корупцією охоплені три чверті країн планети.

Найкращі показники щодо цього у Данії, Новій Зеландії і Сингапурі, найгірше йдуть справи у Сомалі, Мьянмі і Афганістані. До того ж США вперше не змогли потрапити у двадцятку лідерів.

Водночас Україна з показником у 2,4 бала (з 10 можливих) посідає цього року 134-те місце за рівнем корупції серед 178 країн світу. "Transparency International" вважає будь-який результат нижче 3 балів "ганьбою для нації", яка змушена жити у тотально корумпованій державі.

ЛIГАБiзнесIнформ

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

КАТЕГОРІЇ

Афіша Кузнецовськ
Все про події в місті
Подорожі рідним краєм
Туристичні розповіді
Релігія
Все про релігійне життя міста
Різне
Політикум
Все про місцеву політику
Творча майстерня
Проза, вірші, фото, малювання, рукоділля, історії з життя
Офіційно
Дорожній контроль
Інформує бібліотека

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1023
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9156

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів