34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Блог // Офіційно // Безоплатна правова допомога

Безоплатна правова допомога

02.12.2016

0

656

Система надання безоплатної правової допомоги на Рівненщині – це мережа зі 4 центрів та 12 бюро правової допомоги.

 

Зокрема, система центрів складається з Регіонального центру, який надає юридичну допомогу у кримінальних провадженнях. Місцеві центри, що створені у Рівному, Сарнах та Дубно, надають консультації та роз’яснення, а також вторинну правову допомогу з адміністративних та цивільних питань. Щодо бюро правової допомоги, то вони розпочали свою роботу у вересні цього року. Звернувшись до них, мешканці Рівненщини мають змогу отримати юридичні консультації та доступ до електронних сервісів Міністерства юстиції.

 

Крім того, клієнти через бюро можуть отримати доступ й до адвокатських послуг – якщо це буде необхідно та у випадку належності до визначених законом категорій осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу. Також фахівці бюро представлятимуть інтереси таких осіб у суді за окремими видами спорів.

 

 

Адреси центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги з надання такої допомоги

 

Довідково. З 1 січня 2013 року безоплатна вторинна правова допомога надається особам, до яких застосоване адміністративне затримання чи арешт; які затримані за підозрою у вчиненні злочину; до яких як запобіжний захід обрано тримання під вартою, а також у кримінальних провадженнях.

 

З 1 липня 2015 року безоплатна вторинна правова допомога надається також у цивільних та адміністративних справах, а також потерпілим та свідкам у кримінальних провадженнях, у повному обсязі малозабезпеченим особам, дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, біженцям, ветеранам війни (у тому числі учасникам АТО), реабілітованим особам та особам, щодо яких суд розглядає питання про обмеження цивільної дієздатності чи надання психіатричної допомоги у примусовому порядку.

 

Окрім того, з 1 вересня 2016 року безоплатна первинна правова допомога (юридичні роз’яснення та консультації) надається усім громадянам України, іноземцям, особам без громадянства, у тому числі біженцям чи особам, які потребують додаткового захисту.

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

КАТЕГОРІЇ

Афіша Кузнецовськ
Все про події в місті
Подорожі рідним краєм
Туристичні розповіді
Релігія
Все про релігійне життя міста
Різне
Політикум
Все про місцеву політику
Творча майстерня
Проза, вірші, фото, малювання, рукоділля, історії з життя
Офіційно
Дорожній контроль
Інформує бібліотека

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1021
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9153

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів