34400.net
Кузнецовськ - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Блог

Блог

Дубрава навесні (фото)
Дубрава навесні (фото).

1

495

«Зелений стадіон» Решуцьких лісів

27 березня 2016 року у лісовому масиві біля с. Решуцьк Рівненської області відбулись відкриті багатотурові змагання зі спортивного орієнтування «Зелений стадіон», у яких взяли участь півтори сотні шанувальників цього цікавого виду спорту.

0

210

Україна вражає: поліська "Кукушка"
Україна вражає: поліська "Кукушка".

0

340

«В Дубую, за бетками»

Володимиреччина запрошує любителів автентичного відпочинку на фестиваль грибів «В Дубую, за бетками». Таку назву має щорічний автентичний фестиваль грибів, котрий проходитиме 2 серпня на Володимиреччині у селі Степангород.

0

656

"Ольбери" на Польській горі
У неділю 18 грудня члени КМДГО «Ольбери» та туристичного гуртка ПК РАЕС організували екстрим-похід по Поліссю, протяжністю 27 км.

0

1000

В Озерцях відкрили музей
9 листопада у селі Озерці Володимирецького району відбулось відкриття Краєзнавчого музею. Ініціатором, головних натхненником цього громадського проекту став уродженець села Озерці, нині житель міста Кузнецовська Дмитрук Микола Андрійович, підприємець, людина з чіткою громадською позицією та патріот своєї малої Батьківщини.

3

1382

До Хрестів — по зцілення
З усіх-усюд їдуть люди у віддалене поліське село Луко Володимирецького району Рівненської області. Тут у лісі є місце, де хворі стають здоровими, де збуваються мрії. Місцеві люди називають його Хрести.

0

840

Про Червонокнижну рибу Рівненщини
Рівненщина край багатий на природні ресурси. Серед таких багатств природні та штучні водойми, яких у Рівненській області налічується достатньо велика кількість.

0

1511

Пам’ятники Шевченку на Рівненщині
Пам’ятники Шевченку на Рівненщині.

0

2341

Рівненська область
Рівненська область розташована в північно-західній частині України. Її територія займає площу понад 20 тис. кв. км та нараховує понад 1 млн. жителів. Регіон межує з Волинською, Житомирською, Хмельницькою, Тернопільською та Львівською областями. На півночі Рівненщини проходить державний кордон з Республікою Білорусь, зокрема, з Брестською та Гомельською областями.

0

1865

Історія Полицької виправної колонії
На Рівненщині є шість установ для відбування покарань. Серед них - Полицька виправна колонія (Володимирецький район), у якій нині перебуває близько тисячі засуджених, що вперше скоїли тяжкий злочин.

0

1216

Біле озеро
Біле озеро — озеро карстового походження, знаходиться у Володимирецькому районі Рівненської області, в басейні річки Стир (притока р. Прип'ять).

1

5406

Село Рудка
У західній частині Володимирецького району є село Рудка. У книзі "Історія міст і сіл УРСР. Ровенська область", що видана в 1973 році Головною редакцією Української Радянської Енциклопедії Академії наук УРСР знаходимо маленьку, але цікаву інформацію. У XVII ст. у Володимирці був поширений досить рідкісний ливарський промисел по виготовленню дзвонів, який постачався сировиною з села Рудка та навколишніх сіл. Рудня існувала до кінця XVII ст.

0

1059

Село КАТЮЖАНКА: БАТЮШКА отець Александр

У православній церкві Архістратига Михаїла УПЦ Московського патріархату села Катюжанка Київської області служить відомий батюшка Александр, що лікує алкоголізм та наркоманію.

1

6457

Почаїв

Почаїв знаходиться у Тернопільскій області, поблизу містечка Кременець.

7

2716

Чорнобиль

Чорнобиль розташований на річці Прип'ять, недалеко від її впадіння в Київське водосховище.
Сумно відомий із-за Чорнобильської аварії (1986 рік). До аварії в місті проживало 12,5 тисяч осіб. В даний час у місті проживають лише працівники установ і підприємств Зон відчуження і безумовного гарантованого відселення Чорнобильської АЕС (працюють на вахтовій основі) і самосели.

3

2546

Міст закоханих в Кузнецовську
В багатьох містах стали з'являтися мости закоханих, де до поручнів і огорож закохані кріплять замки з зазначенням своїх імен і дати.

19

1707

Могила повстанців на Замковій горі
Досі літні люди пам'ятають про події, що відбувалися в урочищі Замкова гора поблизу села Бабка Старорафалівської сільської ради. Розповідають, що тут, на Замковій горі, була одна із криївок повстанців, тут вони й полягли у нерівному бою з бригадою НКВС.

19

1977

Володимирець
Селище Володимирець розкинулось у межиріччі Стиру й Горині, за 100 км від Рівного, з яким зв’язане автомобільним шляхом. До залізничної станції Антонівка 18 км. Населення - близько 10000 чоловік.

6

5645

смт Нова Рафалівка
Рафалівка (до 1927 року — роз'їзд Полиці, до 1928 року Нова Рафалівка, з 1959 року — селище міського типу Рафалівка) в Україні, у Володимирецькому районі Рівненської області. 

3

5427

Озеро Воронки
З усіх лісових озер Рівненщини щодо рослинності чи не найзагадковішим є Воронки, що у Володимирецькому районі. Найбільша довжина його сягає десь 600 метрів, а площа 21 гектар.

1

3182

Кузнецовск глазами туристов
На прошлой неделе ездил по делам в Кузнецовск.

Моему устному рассказу об этом городе предшествует такая фраза: 99 из ста людей при личном разговоре интересны.

7

2141

Хрести
Село Луко. Ліс. 
Тут, на північній стороні села, на розбіжжі грунтових доріг, стоять хрести. 
Великі і маленькі.

9

1901

Стара Рафалівка
На Рівненщині, на правому березі річки Стир стоїть, потопає у зелені садків мальовниче село Стара Рафалівка.
Найдавніші згадки про населений пункт датуються 1647 роком, саме в цей час на території села був розташований маєток поміщика Рафаїла Романовського, з роду князів Чарторийських, чиє ім’я і було покладене в назву села.

3

2289

Озеро Засвинське (Засвідське) на Волині
Озеро Засвідське (Засвинське) розташоване на схід від села Градиськ (3 км)Маневицького району. Площа дзеркала - 10,2 га. Максимальна глибина - 6 метрів. Об'єм - 0,52 мільйонів метрів кубічних.

6

2452

КАТЕГОРІЇ

Афіша Кузнецовськ
Все про події в місті
Подорожі рідним краєм
Туристичні розповіді
Релігія
Все про релігійне життя міста
Різне
Політикум
Все про місцеву політику
Творча майстерня
Проза, вірші, фото, малювання, рукоділля, історії з життя
Офіційно
Дорожній контроль
Інформує бібліотека

ТОЧКА ЗОРУ

Вараш чи Кузнецовськ? (2015)

Всього відповіли: 9814
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 6905

Останні новини

 
200

34400.net © 2011-2016

Кузнецовськ - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів