34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Блог // Офіційно // Черговий успіх правознавців

Черговий успіх правознавців

16.10.2015

0

744

Традиційно на початку жовтня, коли чимало учнів ще тільки-но усвідомлюють, що літо вже закінчилося, настає гаряча пора обласних етапів Всеукраїнських турнірів юних науковців, до яких команди готуються вже з перших днів навчального року, - інформує сайт міської ради.

 

12-13 жовтня 2015 року команда Кузнецовської гімназії взяла участь в обласному етапі ХІІІ Всеукраїнського турніру юних правознавців. Витримавши впродовж двох днів 27 (!!!) турнірних боїв, гімназисти повернулися додому з ІІ місцем, поступившись команді-переможцю лише 0,33 балами. Команду представляли учні гімназії: Воронюк Руслана – капітан, Босик Ірина, Матвійчук Анна, Олійник Вікторія та Юсин Андрій, якого було названо кращим Доповідачем.

 

Турнір – це справжній інтелектуальний марафон, адже до нього потрібно ретельно підготуватися за надзвичайно короткий період часу. Проте саме ось така напруга загартовує не лише інтелект, а й формує характер.

 

Система турніру передбачає підготовку, зазвичай, 15 доповідей на визначені Міністерством освіти і науки України завдання, які сформовані як актуальні наукові проблеми. Наприклад: "Доступне і якісне лікування дітей: шляхи вирішення проблеми", "Реалізація права на справедливий і публічний розгляд справи незалежним судом в розумні строки як фактор правової держави" , "Правовий статус держав – кандидатів на вступ до Європейського Союзу: проблема обмеження державного суверенітету".

 

Під час самої гри команди змагаються в кількох відбіркових групах, виконуючи різні ролі – Доповідачів, Опонентів, Рецензентів та Спостерігачів. За один бій розігрується одне завдання, яке визначає рівень підготовки не лише самої доповіді, але й уміння критично оцінити доповідь опонентів, аргументовано захищаючи власну точку зору. І ось тут розпочинаються справжні інтелектуальні поєдинки, від яких просто захоплює дух і стає дуже гаряче в аудиторії. Турніри для школярів стають безцінним досвідом ведення наукової полеміки, можливістю розширити горизонти власних знань, а також нагодою знайти нових друзів.

 

Надзвичайно приємно усвідомлювати, що працюєш з молоддю, яка стане невід’ємною частиною інтелектуального майбутнього України.

 

 

Петрович Наталія Григорівна,

керівник команди, вчитель історії та правознавства Кузнецовської гімназії

 

 

Правовий турнір захопив кожного з нас з першої секунди першого ж раунду і тримав у напрузі до останньої хвилини фіналу. За цей час ми не тільки отримали багато нових знань, а й, можливо, змінили погляди на деякі важливі аспекти власного життя та й, до речі, змінилися самі. Усю дорогу додому ми захоплено обговорювали усі наші маленькі перемоги, досягнення та ділилися радістю після успішних боїв, виграних завдякизусиллям усієї команди. Адже саме командна гра є найважливішим чинником і найбільш цінується у цих змаганнях інтелекту та наполегливості.

 

Просто впевнена, що не лише я, а й взагалі усі учасники турніру, ще довго будуть згадувати ці дні.Адже визнання формує успішну свідомість, а аналіз своїх помилок дає змогу втілити цей успіх в життя.

 

 

Олійник Вікторія,

учениця 10-В класу Кузнецовської гімназії

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

КАТЕГОРІЇ

Афіша Кузнецовськ
Все про події в місті
Подорожі рідним краєм
Туристичні розповіді
Релігія
Все про релігійне життя міста
Різне
Політикум
Все про місцеву політику
Творча майстерня
Проза, вірші, фото, малювання, рукоділля, історії з життя
Офіційно
Дорожній контроль
Інформує бібліотека

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 947
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9073

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів