34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Блог // Різне // Чому діти-чорнобильці залишились без контрактів на їжу?

Чому діти-чорнобильці залишились без контрактів на їжу?

14.04.2014

0

774

Міністерство соціальної політики України 10 березня відмінило закупівлю послуг з харчування дітей, потерпілих від Чорнобильської катастрофи, у навчальних закладах, розташованих на територіях радіоактивного забруднення. Про це повідомляють "Наші гроші" з посиланням на «Вісник державних закупівель».

 

 

Очікувана вартість закупівлі складала 397,54 млн грн. Кількість – на 28 452 352 діто-днів.

 

Замовлення були розподілені за 75 лотами. До торгів допустили 51 учасника.

 

Найбільше пропозицій на торгах подали фірми: ТОВ «Адмед-Груп, ПП «Школярик», ТОВ «Перша компанія Максимум», ТОВ «Люкспроформ», ТОВ «Готельно-ресторанний комплекс РІКО», ТОВ «Рубіні КО», ТОВ «Гескс», ТОВ «Сінтезпродсервіс», ТОВ «Інтертекс», ТОВ «Алавер-Буд», ТОВ «Статпостач», ТОВ «Візит», ТОВ «Укрпродакорд ОР».

 

Офіційною причиною відміни вказано, що здійснення закупівлі стало неможливе внаслідок непереборної сили. Жодної іншої інформації з даного приводу у «ВДЗ» не публікувалося.

 

27 лютого на посаду міністра соціальної політики призначили Людмилу Денісову, яка відмовилася підписувати результати торгів, які провели за попередньої влади. Як повідомляють ЗМІ, з початку березня навчальні заклади отримали телеграми про можливе тимчасове припинення харчування дітей, які мають статус постраждалих від аварії на ЧАЕС. Разом з тим, 6 березня було оголошено новий тендер на закупівлю харчування для дітей-чорнобильців.

Очікувана вартість закупівлі складає 362,43 млн грн. Кількість 25 187 328 діто-днів. До участі у тендері було допущено 46 учасників. Зокрема на торгах з’явився новий учасник ТОВ «Дари морів», що подало заявки на всі 68 лотів. Фірма була заснована у кінці 2012 року у м.Вишневе Київської області жителем Білгород-Дністровська Одеської області. Сьогодні компанія переоформлена на Михайла Мартиненка, який водночас значиться як її директор з середини березня 2014 року.  

 

Відповідальним за торги призначений той самий Олександр Кот, який відповідав за проведення попередніх торгів.

 

Відкриття конкурсних пропозицій спочатку запланували на 21 березня, а згодом перенесли на 3 квітня. Однак результату торгів по цьому тендеру також немає.

 

Відомо, що цей тендер призупинявся за скаргою ТОВ «Маріоніка» в Антимонопольний комітет. Підприємство скаржилося на дискримінаційні вимоги до учасників, встановлені замовником у документації конкурсних торгів. А саме учасників зобов’язали подавати довідку уповноваженого органу державної влади про відсутність/наявність заборгованості з виплати заробітної плати працівникам станом за останній звітний період (оригінал) або заповнену форму державного статистичного спостереження № 1-ПВ (місячна) «Звіт з праці».

 

Рішенням від 20 березня АМКУ повністю задовольнив скаргу. Фірма «Маріоніка» була заснована у 2007 році, але вперше виграла на держзакупівлі у лютому цього року. Тоді Державна пенітенціарна служба замовила борошна на 96,85 млн грн. «Маріоніку» пов’язують з Анатолієм Близнюком, народним депутатом від Партії регіонів.

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

КАТЕГОРІЇ

Афіша Кузнецовськ
Все про події в місті
Подорожі рідним краєм
Туристичні розповіді
Релігія
Все про релігійне життя міста
Різне
Політикум
Все про місцеву політику
Творча майстерня
Проза, вірші, фото, малювання, рукоділля, історії з життя
Офіційно
Дорожній контроль
Інформує бібліотека

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 950
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9080

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів