34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Блог // Різне // Цікава поїздка

Цікава поїздка

25.06.2016

0

577

Незвичайний подарунок до Міжнародного дня захисту дітей зробив Кузнецовський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для сорока дітей міста, які відвідали музеї міста Остріг. Дана поїздка була організована Кузнецовським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в рамках виконання комплексної програми підтримки сім’ї, дітей та молоді міста Кузнецовськ на 2016 рік.

 

Діти відвідали замок князів Острозьких, який почав зводитись іще на початку ХІV сторіччя стараннями кількох поколінь родини князів Острозьких. Зараз на території замку розташований краєзнавчий музей. У шести його залах розміщені матеріали, які відображають історію Острога і краю. У музеї учасники екскурсії ознайомились із цінними археологічними колекціями, експонатами живопису, народного художнього промислу, кераміки, зброї.

 

 

Не менш цікавою була екскурсія до Луцької надбрамної вежі ХVІ століття. Протягом довгих років вона слугувала важливим захисним пунктому західній частині міських укріплень зі сторони Луцька, одночасно виконуючи функції міських воріт та бойової башти. Зараз тут – музей історії книги та книгодрукування. В основу побудови експозиції було покладено книжкову колекцію краєзнавчого музею, започатковану в 1909-1912 рр. Братством ім. кн. Острозьких. В даний час книжкова колекція нараховує біля 3000 експонатів, в т.ч. майже 1500 рукописів, західноєвропейських та кириличних стародруків XVІ-XVII ст.

 

Екскурсійна поїздка до Острога дуже сподобалась її учасниками, тому вони висловили сподівання, що це була не остання подорож.

 

 

Наталія Шелкович,

начальник відділу соціальної роботи МЦСССДМ

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

КАТЕГОРІЇ

Афіша Кузнецовськ
Все про події в місті
Подорожі рідним краєм
Туристичні розповіді
Релігія
Все про релігійне життя міста
Різне
Політикум
Все про місцеву політику
Творча майстерня
Проза, вірші, фото, малювання, рукоділля, історії з життя
Офіційно
Дорожній контроль
Інформує бібліотека

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1052
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9196

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів