34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Блог // Офіційно // День людей похилого віку

День людей похилого віку

29.09.2015

0

884

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана. Україна, як повноправний член ООН, підтримала ініціативу міжнародного співтовариства і з 1991 року щорічно відзначає цей день, - інформує сайт міської ради. 

 

 

За міжнародними стандартами, особою похилого віку вважається той, хто досяг 65 років. Таких у світі нині - понад 630 мільйонів, приблизно кожна десята людина. До 2050 року число їх у багатьох розвинених країнах збільшиться вдвічі, а загальна кількість складе 2 мільярди осіб.

 

На сьогодні в Україні створено систему законодавства щодо соціального захисту літніх людей. Законодавчі акти спрямовані на підтримку громадян похилого віку, повернення їх до самостійного повноцінного життя. До них належить ціла низка законів, зокрема: «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні»; «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»; «Про соціальний захист дітей війни», «Про жертв нацистських переслідувань», «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» тощо.

 

Однією із найбільших проблем людей похилого віку є одинокість та потреба в сторонній допомозі. 630 людей похилого віку в м. Кузнецовськ – одинокі, 300 осіб, які потребують сторонньої допомоги. Турбота про цих людей – один із пріоритетних напрямків роботи територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Кузнецовськ, адже зрілість суспільства визначається відношенням до ветеранів.

 

Відповідно міської програми «Ветеран 2015» 25 особам похилого віку, яким виповнилось 90 і більше років Управлінням праці та соціального захисту населення виплачено матеріальну допомогу.

 

З нагоди Дня ветерана та Дня людей похилого віку Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Кузнецовськ спільно з відділом культури 1 жовтня для одиноких громадян похилого віку підготували солодкий стіл і святкову програму.

 

Турбота про людей похилого віку займає центральне місце в діяльності установ соціального захисту населення нашого міста. Для кожного спеціаліста установ соціального захисту найважливіше, щоб люди поважного покоління, які звертаються за консультаціями, отримали кваліфіковану допомогу, чуйне ставлення до їх життєвих проблем і, насамперед, залишились вдоволені результатами і рівнем обслуговування.

 

Під особливою увагою спеціалістів знаходяться учасники війни, яких на обліку в управлінні перебуває – 120 осіб, учасники бойових дій – 4 особи, інваліди війни – 4 особи, члени сімей загиблих та померлих ветеранів війни – 52 особи. Керівництво та фахівці завжди відкриті для спілкування з тими, хто цього потребує найбільше.

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

КАТЕГОРІЇ

Афіша Кузнецовськ
Все про події в місті
Подорожі рідним краєм
Туристичні розповіді
Релігія
Все про релігійне життя міста
Різне
Політикум
Все про місцеву політику
Творча майстерня
Проза, вірші, фото, малювання, рукоділля, історії з життя
Офіційно
Дорожній контроль
Інформує бібліотека

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1019
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9150

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів