34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Блог // Офіційно // Депутатський запит (щодо прибудинкових територій)

Депутатський запит (щодо прибудинкових територій)

18.09.2012

0

479

ДЕПУТАТСЬКИЙ ЗАПИТ до міського голови С.Анощенка


Рішенням виконавчого комітету від 24.11.2011р. № 257 «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаватимуться Кузнецовським міським комунальним підприємством з 01.12.2011 року» затверджені тарифи на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій, які надаються Кузнецовським міським комунальним підприємством.

Однією із складових тарифу є прибирання прибудинкової території.

У відповідності із статтею 1 Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирних будинків» прибудинкова територія - територія навколо багатоквартирного будинку, визначена актом на право власності чи користування земельною ділянкою і призначена для обслуговування багатоквартирного будинку.

Прибудинкова територія - територія навколо багатоквартирного будинку, визначена актом на право власності чи користування земельною ділянкою і призначена для обслуговування багатоквартирного будинку (Правила утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затверджені наказом Держжитлокомунгоспу України від 17.05.2005 N 76, що зареєстрований в Міністерстві юстиції України 25.08.2005 р.за N 927/11207). 

Згідно з частиною 1 статті 42 Земельного кодексу України земельні ділянки, на яких розташовані багатоквартирні жилі будинки, а також належні до них будівлі, споруди та прибудинкові території державної або комунальної власності, надаються в постійне користування підприємствам, установам і організаціям, які здійснюють управління цими будинками.

Розміри та конфігурація земельних ділянок, на яких розташовані багатоквартирні жилі будинки, а також належні до них будівлі, споруди та прибудинкові території, визначаються на підставі проектів розподілу території кварталу, мікрорайону та відповідної землевпорядної документації (пункт 4 статті 42 Земельного кодексу України, який діяв у такій редакції на дату прийняття рішення виконавчого комітету – 24.11.2011р.).

У відповідності із статтею 1 Закону України „Про планування і забудову територій”, який діяв на дату прийняття рішення виконавчого комітету від 24.11.2011р. № 257, містобудівна документація - затверджені текстові і графічні матеріали, якими регулюються планування, забудова та інше 
використання територій, з урахуванням яких визначається цільове
призначення земель.

Згідно із підпунктом 42 пункту 1 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” затвердження в установленому порядку місцевих містобудівних програм, генеральних планів забудови відповідних населених пунктів, іншої містобудівної документації є виключною компетенцією міської ради.

Згідно із статтею 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» до відання виконавчих органів рад підготовка і внесення на розгляд ради пропозицій щодо встановлення ставки земельного податку, розмірів плати за користування природними ресурсами, вилучення (викупу), а також 
надання під забудову та для інших потреб земель, що перебувають у власності територіальних громад.

Виходячи з вищевикладеного, прошу повідомити наступне.

Якою організацією та на підставі чого було розроблено проект визначення меж та поділу прибудинкової території?

Чи є у Кузнецовського міського комунального підприємства акти на постійне користування земельними ділянками, які призначені для обслуговування багатоквартирних будинків (прибудинкова територія), як це передбачено статтею 1 Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирних будинків» та Правилами утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затверджені наказом Держжитлокомунгоспу України від 17.05.2005 № 76?  

Чи виносився вищезазначений проект поділу на розгляд виконавчого комітету або міської ради (вказати дату та номер рішення виконавчого комітету та/або міської ради)?  Депутат міської ради Андрощук О.Г.
Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

КАТЕГОРІЇ

Афіша Кузнецовськ
Все про події в місті
Подорожі рідним краєм
Туристичні розповіді
Релігія
Все про релігійне життя міста
Різне
Політикум
Все про місцеву політику
Творча майстерня
Проза, вірші, фото, малювання, рукоділля, історії з життя
Офіційно
Дорожній контроль
Інформує бібліотека

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1050
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9194

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів