34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Блог // Офіційно // Для деяких сімей державна соціальна допомога є основним джерелом існування

Для деяких сімей державна соціальна допомога є основним джерелом існування

22.05.2012

0

495

Головний державний соціальний інспектор управління праці та соціального захисту населення повідомляє:

Для деяких сімей державна соціальна допомога є основним джерелом існування. Але це тільки допомога держави для мінімальної підтримки нормального функціонування організму дитини, збереження його здоров’я, покупки набору продуктів харчування, засобів особистої гігієни тощо.

Система соціальних виплат спрямована на поліпшення матеріального забезпечення соціально вразливих верств населення, подолання бідності та зниження ступеня розшарування суспільства за рівнем доходів.

Варто зазначити, що одержувачі державної допомоги повинні усвідомлювати, що несуть свою частку відповідальності за раціональне використання державних коштів.

Заявник та члени його сім’ї повинні відповідати за достовірність наданої інформації, відомостей про доходи та майно, які вплинули або могли вплинути на встановлення права при призначенні соціальної допомоги та її розмір.

Для призначення будь-якого виду допомоги заявник надає заяву відповідної форми, затвердженої наказом Міністерства праці та соціальної політики України в якій своїм підписом дає згоду на збір інформації про сім’ю, доходи, власність та майно, що необхідна для отримання всіх видів соціальної допомоги на які сім’я має право.

 Контроль за правильністю надання державної соціальної допомоги та цільове використання державних коштів здійснює державний соціальних інспектор управління праці та соціального захисту населення.

Якщо в ході перевірки виявлено, що громадянин приховав або свідомо подав недостовірні дані про доходи та майновий стан, що вплинули на встановлення права при призначенні соціальної допомоги, визначення її розміру, внаслідок чого була надмірно нарахована сума, виплата припиняється. Надмірно виплачені кошти підлягають відшкодуванню. У разі відмови повернення коштів у визначений термін, вони будуть стягненні у судовому порядку.


Нагадуємо всім одержувачам державної соціальної допомоги, що вони зобов’язані негайно повідомити управління праці та соціального захисту населення про зміну всіх обставин, що впливають на виплату допомоги, а саме:

- працевлаштування чи вихід на роботу з відпустки по догляду за дитиною до трьох років на повний робочий день;

- у разі переїзду сім’ї в іншу місцевість;

- зміни у складі сім’ї: укладання шлюбу, усиновлення дитини, влаштування дитини на повне державне утримання, смерті утриманця, тощо.

   
Начальник управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради Тетяна Сич
Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

КАТЕГОРІЇ

Афіша Кузнецовськ
Все про події в місті
Подорожі рідним краєм
Туристичні розповіді
Релігія
Все про релігійне життя міста
Різне
Політикум
Все про місцеву політику
Творча майстерня
Проза, вірші, фото, малювання, рукоділля, історії з життя
Офіційно
Дорожній контроль
Інформує бібліотека

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1023
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9158

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів