34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Блог // Різне // «Енергетика успіху»

«Енергетика успіху»

07.11.2016

0

584

Одним із головних завдань сучасного навчального закладу є розвиток творчої особистості, виховання людини, яка характеризується високою емоційно-естетичною культурою. Здатність до розуміння і творчого самовираження у сфері навчально-виховного процесу обговорювалось лідерами міської ради старшокласників «Ватра» на дружній зустрічі з начальником управління освіти виконавчого комітету Кузнецовської міської ради Корень Оленою Миколаївною, яка відбулася 18 жовтня 2016 року в рамках проведення «Європейського тижня місцевої демократії».

 

 

Така дружня зустріч мала характер так званого «круглого столу», де у невимушеній атмосфері усі присутні були залучені до обговорення питань, які стосуються галузі освіти в місті. Активісти кожної зі шкіл міста та Будинку дитячої та юнацької творчості висловлювалися з питань організації заходів та проектів, які б вони хотіли провести на базі своїх навчальних закладів, а також заходи із залученням учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста.

 

Також Олена Миколаївна, яка разом із головами центрів міської ради старшокласників «Ватра» Ілоною Хондокою (центр «Дзвін БДЮТ), Анною Матвійчук (центр «Всезнайка» Гімназії), Діаною Лехкобит (центр «Відкриті долоньки») була організатором даної зустрічі, зазначила, що дуже важливою у навчально-виховному процесі є організація таких чотирьохсторонніх зустрічей: батьків, педагогів, учнів та представників управління освіти, адже всі ці люди є безпосередніми учасниками цього процесу, невід’ємною його частиною. Тому було вирішено, що надалі схожі зібрання стануть доброю традицією, адже спільними зусиллями можна досягти усіх поставлених цілей, завдань та отримати найкращий результат.

 

Знайомство з начальником управління освіти дало змогу лідерам учнівського самоврядування поділитися своїми думками та ідеями щодо навчальної та культурно-дозвільної сфер, а також зрозуміти, що їхній голос хочуть чути та прислухатися до нього, що є дуже важливим.

 

Лідери міської ради старшокласників «Ватра» запропонували проводити такі засідання 2 рази в навчальному році та запросили начальника управління освіти Олену Корень на міський збір лідерів учнівського самоврядування на тему: «Time – менеджмент. Ефективне використання часу у житті людини» під гаслом «З вірою у себе», який відбудеться 10 листопада 2016 року на базі Будинку дитячої та юнацької творчості. Олена Миколаївна висловила сподівання на подальшу співпрацю, підтримку та безпосередню участь активної молоді у роботі управління освіти, а також запевнила у взаємній підтримці зі свого боку.

 

Як говорить Стадник Олена Миколаївна, координатор міської ради старшокласників «Ватра»: «Такі зустрічі допомагають активізувати творчу діяльність лідерів, сформувати в них комунікативні навички, а також навички роботи в команді, уміння здійснювати самоаналіз та оцінювання власної роботи, своїх можливостей щодо досягнення визначеної мети та отримувати позитивний заряд успіху від спілкування та командної роботи».

 

 

Ілона Хондока, голова центру «Дзвін» БДЮТ, kuznosvita.in.ua

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

КАТЕГОРІЇ

Афіша Кузнецовськ
Все про події в місті
Подорожі рідним краєм
Туристичні розповіді
Релігія
Все про релігійне життя міста
Різне
Політикум
Все про місцеву політику
Творча майстерня
Проза, вірші, фото, малювання, рукоділля, історії з життя
Офіційно
Дорожній контроль
Інформує бібліотека

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1051
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9195

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів