34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Блог // Офіційно // Інформація про хід виконання розпорядження голови ОДА № 550

Інформація про хід виконання розпорядження голови ОДА № 550

12.04.2013

1

943

Інформація відділу у справах сім”ї та молоді  виконавчого комітету Кузнецовської міської ради про хід виконання розпорядження голови ОДА від18.12.2008 року № 550 "Про Програму підтримки молоді в області на 2009-2015 роки".


На виконання розпорядження голови ОДА від18.12.2008 року № 550 „Про Програму підтримки молоді в області на 2009-2015 роки” відділом у справах сім’ї та молоді була розроблена міська програма «Підтримки молоді на 2009 рік, затверджена рішенням міської ради від 27.11.2008 року №480; міська програма «Підтримки молоді на 2010-2015 роки», затверджена рішенням міської ради від 10.12.2009 року №636; у 2010 році у програму «Підтримки молоді на 2010-2015 роки» були внесені зміни і вона викладена в новій редакції, затверджена рішенням міської ради від 31.12.2010 року №41.
Мета Програми: Створення належних умов для всебічного, повноцінного розвитку дітей та молоді, вирішення невідкладних завдань щодо поліпшення їх становлення і захисту прав, розвиток творчих ініціатив та організація змістовного дозвілля.

Завдання: 
- створення умов для формування гармонійного розвитку особистості;
- формування правової культури та профілактики правопорушень серед дітей та молоді;
- поліпшення становлення дітей, які перебувають в особливо скрутних і надзвичайних умовах;
- підтримка діяльності дитячих та молодіжних громадських організацій, творчих та обдарованих дітей та молоді;
- оздоровлення та відпочинок;
- організація змістовного дозвілля дітей та молоді.
Очікуваний результат: збільшення зайнятості молоді, розвиток творчих ініціатив, покращення умов навчання та відпочинку дітей та підлітків, збільшення кількості дітей, та молоді охоплених організованими формами відпочинку.
Виконання: Основні завдання та цілі у 2012 року виконано, мети досягнуто. Затверджено видатків у бюджеті на виконання програми: 55420 грн. 00 коп. на проведення заходів та 46 тис. грн. на придбання путівок. Всього проведено 36 заходів на суму 55418,96 грн., (в т.ч. заборгованість - 6392 грн. 10 коп.) із середньою вартістю заходу 1539,42 грн. та закуплено 27 путівок на оздоровлення 14 інвалідів з дитинства та 13 батьків-супроводжуючих на суму 45,981 тис. грн. Також проведено 11 заходів за рахунок спонсорських коштів (відзначення Міжнародного дня захисту дітей та Дня молоді).
Погашено заборгованість за 2011 рік в сумі 3656,0 грн.
Відділ у справах сім’ї та молоді здійснює координацію роботи структурних підрозділів міськвиконкому та підприємств, установ, організацій усіх форм власності реалізації даної програми.

Протягом 2012 року робота здійснювалась за наступними пріоритетними напрямками:

1.Профілактика негативних соціальних явищ серед дітей та молоді (тютюнопаління, алкоголізм, наркоманія, поширення ВІЛ-інфекції, правопорушення та ін.).
2. Зайнятість та працевлаштування молоді.
3. Оздоровленя та відпочинок.
4. Молодіжне житлове кредитування.
5. Патріотично-військове та екологічне виховання дітей та молоді.
6. Культурно-масова та спортивно-туристична робота, підтримка творчих ініціатив.
7. Робота з громадськими організаціями.

1.Профілактика негативних соціальних явищ

За минулий рік спільно із службою у справах неповнолітніх та КМСД проводились рейди-перевірки закладів торгівлі та громадського харчування стосовно порушень антиалкогольного та антитютюнового законодавства щодо неповнолітніх. Постійно проводились заходи, направлені на попередження безпритульності та бездоглядності серед неповнолітніх. Вже стали традиційними рейд-перевірки місць збору неповнолітніх та молоді, особливо в канікулярний період
З метою профілактики наркоманії, алкоголізму та пропаганди здорового способу життя проведено значну роботу на базі загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах. Це лекції, бесіди, конкурси малюнків, плакатів, творів, оформлення стендів, спортивні змагання тощо.
1. На базі ЗОШ №1 проходили тренінгові заняття з учнями "СНІД - чума ХХІ століття”:
- молодіжні дискотеки під гаслом "Не оступися!”:
- оформлено інформаційні бюлетні "Смерть на кінчику голки”;
- в ЗОШ №3 та гімназії пройшли уроки-диспути "Кайф ціною життя”;
- в ЗОШ №3 та гімназії пройшли заняття із старшокласниками по реалізації програм: "Рівний рівному” та "Антинаркотик”.
2. При ССМ працюють мобільні консультативні пункти.
3. В загальноосвітніх навчальних закладах протягом року проходили тижні та декадники здорового способу життя:
- оформлено стенди ;
- проводилися виховні години на теми які стосуються здорового способу життя, профілактики наркоманії, венеричних хвороб, насильства в сім”ях та в оточенні.
4.В підліткових клубах за місцем проживання щомісяця проходять круглі столи на теми:
- „Ми сьогодні, ми - в майбутньому...?”;
-„Що породжує насильство і жорстокість?”;
- „ СНІД? А що це?”.
5.В школі сімейних відносин "Гармонія” протягом року проходили лекції на такі теми: "Венеричні захворювання , СНІД , ВІЛ-інфекція та інші захворювання, які передаються статевим шляхом”. "Дерматологічні та венеричні захворювання”, які читають для молодих пар спеціалісти сфери гінекології, венерології, дерматології.
6. Проведено конкурс за системою брейн-ринг на тему: "ХХІ століття – без СНІДу”;
7. Проходили засідання Клубу спілкування неповнолітніх, схильних до правопорушень "Фенікс” з проблем попередження ВІЛ/інфекції.
8. В школі допризовної молоді "Захист” пройшли лекції на тему: "Профілактика дерматологічних та венеричних хвороб”.
9. Під час ХІІ молодіжного соціально-екологічного фестивалю "Біле озеро” проходила вулична ігротека за участю соціальних служб для молоді під гаслом „Врятуймо себе від СНІДу”.
10. Розповсюджено роздатковий матеріал ДЦ СССДМ „Життя без алкоголю та наркотиків”, „Збережи себе від СНІДу”, „Не оступись!” та роздані молоді та підліткам під час проведення індивідуальних та групових занять і масових заходів.
В засобах масової інформації постійно висвітлюються питання дитячої бездоглядності, злочинності, наркоманії, тютюнопаління, алкоголізму та венеричної захворювагості серед неповнолітніх та молоді.

2. Зайнятість та працевлаштування молоді.

Однією з найгостріших соціальних проблем міста – є працевлаштування, особливо молоді. На розв”язання цієї проблеми направлена міська програма зайнятості населення. В 2012 році спільно з міським центром зайнятості забезпечено її реалізацію в частинах – „зайнятість молоді”. 

Протягом 2012 року в МЦЗ молоді у віці до 35 років:

- перебувало - 1835 чол.;
- працевлаштовано - 792 чол.;
- приймало участь у громадських роботах – 137 чол..

Протягом року отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності 9 чол.

З них:
- молодь до 35 років – 5 чол.
Проходило навчання 377 чол.
- молодь до 35 років – 274 чол.
в 2012 році здобули професію – 350 чол.

З них:
- молодь до 35 років – 262 чол.
З метою мотивації учнівської та безробітної молоді до свідомого вибору професії спільно з

Кузнецовським МЦЗ при взаємодії з соціальними партнерами у жовтні був проведений ярмарок професій „Професія твого майбутнього”. Охоплено понад 700 чол. - випускників шкіл, ПТУ міста та безробітна молодь. На ярмарку були присутні представники з 24 навчальних закладів Рівненщини, Києва, Львова, Луцька, Тернополя, Севастополя, а також робітничі професії в секторі „Робітнича професія – гарантія працевлаштування” та проведено профдіагностичне обстеження учасників за сучасними методиками у комп”ютерному режимі. У секторі „державна служба зайнятості: інформаційно-довідкові послуги молодь отримувала юридичні консультації щодо законодавства України з питань зайнятості і праці. З метою інформування молоді прпо можливі негативні наслідки нелегальної роботи за кордоном представником центру громадських ініціатив „Чайка” (м. Рівне) проведено відео лекторій „Робота за кордоном: реалії та сподівання”. 
Також проведено конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді. Три бізнес-плани направлено на обласний тур Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді.
Працівники відділу взяли участь у роботі семінарів „Особливості зайнятості жінок”, „ВІЛ/СНІД – соціально-трудова проблема”, „Жінка в бізнесі”, „Жінка і праця”, „Запобігання трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці”.

3. Оздоровлення та відпочинок.

Оздоровлення та відпочинок дітей міста у 2012 року проходило згідно вимог чинного законодавства України. Внаслідок того, що місто Кузнецовськ віднесено до 4 зони забруднення внаслідок аварії на ЧАЕС, оздоровлення проходить в першу чергу згідно Закону України „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” та відповідних законодавчих актів. Закону України „Про оздоровлення та відпочинок дітей”. Міської програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2010-2013 роки (рішення міської ради від 10.12.2010 №638) та рішення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради від 23.05.2012 № 125 „Про організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей міста в 2012 році”.

Протягом оздоровчого періоду планувалось оздоровити понад 3,1 тис. дітей (55% дітей у віці від 7 до 16 років) за рахунок коштів різних джерел фінансування: Міністерства праці та соціального захисту населення України (оздоровлення дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи), Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, міського бюджету; залучених коштів - ВП „Рівненська АЕС”, профспілка ВП „Рівненська АЕС”, Кузнецовського міського комунального підприємства, батьків, підприємців, громадських організацій та інших джерел не заборонених чинним законодавством. 

Станом на 01.01.2013 року послугами оздоровлення та відпочинку охвачено – 3213 дітей (57,65% від кількості дітей шкільного віку – 5573 чол.). Послугами оздоровлення скористались – 2287 дітей, в інших закладах відпочило 386 дітей. В першу чергу на оздоровлення направлялись діти – сироти, діти – інваліди, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, талановиті і обдаровані діти, діти, диспансерної групи, яких оздоровлено:
- діти-сироти, позбавлені батьківського піклування – 38 чол. (практично оздоровлено 100 % дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування - 38 з 49 дітей, що планувалось. 11 опікунів написали заяви відмови від оздоровлення за станом здоров»я та малолітнім віком підопічних (7-8 років);
- діти-інваліди - 60 чол. (практично 50 %);
- діти, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи – 2203;
- діти з багатодітних та малозабезпечених сімей – 476 чол. (практично 50%);
- талановиті та обдаровані діти – 170;
- діти, які перебувають на диспансерному огляді – 268 чол.

З них за рахунок:

- „Чорнобильських” путівок – 884 дітей (оздоровлення проходило в кращих оздоровчих таборах та санаторіях Рівненської, Волинської, Львівської, Київської, Запоріжської, Херсонської, Харківської, Дніпропетровської, Закарпатської, Тернопільської, Одеської областей та АР Крим); 

- путівок відділу у справах сім’ї та молоді ОДА – 84 дитини (МДЦ „Артек”-41, УДЦ «Молода гвардія» -16, ССОК„Веселка”- 11, СОК„Електронік”-13, санаторій «Феміда» -3).

- коштів місцевого бюджету – 118 дітей.

Проведено 8 наметових таборів, з них: Біле озеро – 5 таборів - 49 дітей: спортивно-оздоровчий табір для дітей-спортсменів (відділення футбол ДЮСШ(УО)) - 16; спортивно-оздоровчий табір для дітей-спортсменів (відділення волейбол ДЮСШ (УО)) - 14; наметовий табір для дітей-інвалідів – 15 дітей та 15 батьків-супроводжуючих; пластовий наметовий табір „Я все можу-2012” - 18 чол.); 3 виїздних наметових табори – 34 дитини („Крим-2012” – 7 дітей;) - 11, наметовий табір „День Незалежності” (Карпати) - 9; Всеукраїнський скаутський збір „Чорне море – 2012” смт. Лебедівка (Одеська обл..) – 18).

Направлено на оздоровлення у БВ „Чорноморські зорі” смт. Затока Одеської обл. - 34 чол. (17 батьків-супроводжуючих та 17 інвалідів дитинства, з них 8 дітей), з них 27 путівок придбано за рахунок коштів міського бюджету (13 батьків-супроводжуючих та 14 інвалідів з дитинства) на суму 46 тис. грн.. 
Виділено на оздоровчу кампанію з міського бюджету – 96,7 тис. грн., використано - 96,7 тис. грн.: придбано 27 путівок на суму 46 тис. грн.; на проведення наметових таборів – 37,4 тис. грн.; транспортні послуги – 13,3 тис. грн..
- позабюджетних коштів (підприємств, установ, організацій міста, батьків) – 2129 дітей, з них: ВП „РАЕС”- 1485 дитини: ДОТ „Берег”, «Ай-Кемп», „Мандарин”, „Меліоратор”, РОК „Біле озеро”, оздоровчі табори (Швеція).
- благодійні організації – 34 дитини.
- кошти батьків - 610 дітей.
Залучено понад 5,3 млн. грн.

Пришкільні табори в м. Кузнецовськ протягом 2012 року не створювалися. 

Протягом літнього періоду систематично працювали підліткові клуби за місцем проживання, гуртки та секції в позашкільних навчальних закладах, які в літній період займаються організацією змістовного відпочинку дітей та підлітків (походи, екскурсії, виїзди на Біле озеро, відпочинок на спортивних майданчиках, в лісопарковій зоні, на березі річки з організацією конкурсів, розваг, змагань, тематичних бесід, вікторин). 

Активним був відпочинок членів молодіжних громадських організацій „Пласт”, „Ольбери” та Кузнецовської організації „ Дитячий Альпійський Рух України”, із залученням: дітей – сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей – інвалідів, неповнолітніх схильних до правопорушень. За рахунок коштів міського бюджету з ними було проведено значну кількість наметових таборів на Білому озері, Карпатах, Криму, Одеській обл.

Протягом літа було проведено значну кількість культурно-масових та спортивних-масових заходів:
- Відзначення Міжнародного дня захисту дітей;
- Відзначення Дня молоді;
- Свято Івана Купала;
- Всеукраїнський молодіжний еколого-мистецький фестиваль „Біле озеро”;
- Святкування дня Незалежності.

4. Молодіжне житлове кредитування.

Згідно ст. 10 Закону України „Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні” в державі реалізується програма забезпечення молоді житлом на період до 2012 року. В рамках державної програми забезпечення молоді житлом на 2004-2012 роки на місцевому рівні реалізується міська програма забезпечення молоді житлом на 2005-2012 роки (рішення міської ради від 26.11.2004 року №345, додаток №11). Відповідальний структурний підрозділ виконавчого комітету за її виконання - відділ у справах сім”ї та молоді. До його компетенції входить надання консультацій молодим сім”ям та одиноким молодим громадянам про умови кредитування, порядок реєстрації кандидата в позичальники, формування рейтингу кандидата, подання пропозицій на розгляд міської ради щодо надання пільгових довготермінових кредитів за рахунок коштів міського бюджету. Отримання інформації від Рівненського регіонального управління СФУ „ДФСМЖБ” про рейтинг кандидатів в позичальники з м. Кузнецовськ, обсяги кредитних ресурсів та списки позичальників, які отримали кредит за рахунок коштів міського та державного бюджетів, а також боржників, які отримали кредит за рахунок коштів міського бюджету.

Відділ виступає проміжною ланкою між Рівненського регіонального управління СФУ „ДФСМЖБ” та позичальниками. Відділом вносяться пропозиції по передбаченню коштів в міському бюджеті на молодіжне кредитування та здійснюється контроль за їх використанням.

Формування та ведення рейтингу кандидатів, заключення кредитних угод, договорів на будівництво (придбання) житла та страхових договорів з позичальниками, а також всі фінансові операції належить до компетенції Рівненського регіонального управління СФУ „ДФСМЖБ”. Рейтинг ведеться обласними управліннями СФУ „ДФСМЖБ” згідно форми №1 ю і зводиться в єдиний обласний рейтинг та в розрізі районів і затверджується директором регіонального управління. Дана інформація отримується виконавчим комітетом від РРУ СФУ „ДФСМЖБ” 1-3 рази на квартал по мірі виробничої необхідності, а також висвітлюється на сайті фонду www.fhd.kiev.ua. Слід зазначити, що у ньому проходять практично щоденні зміни. 

Молодіжне житлове кредитування проходить двома шляхами: по-перше, це надання пільгових довгострокових кредитів на будівництво (реконструкцію) і придбання житла на період до 30 років, за рахунок яких в нашому місті збудовано перший 49-ти квартирний будинок по м-ну Перемоги. По-друге, це кредити комерційних банків під часткову компенсацію відсоткової ставки державою. Цей напрям кредитування, яким в Кузнецовську скористалось понад 30 сімей, було призупинено у державі з 1 грудня 2005 року та відновлено з 1 жовтня 2007 року. Нажаль у зв”язку з фінансовою кризою комерційні банки у ІІІ кварталі 2008 року призупинили видачу кредитів. З 2010 року кредитування частково відновлено.

З 1 лютого 2006 року затверджено новий порядок надання пільгових довгострокових кредитів на будівництво (реконструкцію) і придбання житла молоді на період до 30 років. Спочатку проходить реєстрація кандидата в позичальники шляхом безпосереднього введення анкети в інформаційно-аналітичну систему Фонду сприяння молодіжному житловому будівництву, після чого вона друкується та підписується кандидатом і відповідальним працівником регіонального управління Фонду.
Протягом 2012 років у відділ з питань отримання пільгового кредиту на будівництво чи придбання житла звернулось понад 70 чол. Працівниками відділу надаються консультації з даного питання, роз”яснюється механізм отримання кредиту та його сплати, як пільгового державного на будівництво житла, так і на купівлю через комерційні банки.

У ІІІ кварталі 2008 року розпочалось будівництво нового житлового будинку за рахунок надання пільгових довготермінових кредитів по м-ну Будівельників. Протягом 2006-2008 років виготовлялась проектно-кошторисна документація. У 2009 році будівництво призупинено у зв”язку з відсутністю фінансування. У ІІІ кварталі 2011 року будівництво було відновлено.

На цей будинок надано 20 пільгових довготермінових кредитів молодим сім»ям на будівництво житла, з них дев’ятеро багатодітні. За рахунок міського бюджету кредит отримало восьмеро сімей, з них дві багатодітні. У 2012 році надано кредит двом сім»ям, з них одна багатодітна, та дофінансовано кредит одній сім”ї, яка отримала його у 2011 році. 

Всього освоєно понад 6758,706 тис. грн., з них 4185,719 тис. грн. з державного бюджету; 1401,849 тис. з місцевого, в т.ч. 171,138 тис. грн. обласного, з них понад 901 тис. грн. за рахунок коштів, які надійшли, як повернення раніше наданих кредитів з міського бюджету; близько 500 тис. грн. - кошти позичальників. 

За планом у 2012 році з державного бюджету мало надійти 1084,0 тис. грн., за рахунок яких заключено 2 кредитні угоди та дофінансовано один кредит 2011 року. Однак кошти не проплачені казначейством. З міського бюджету у 2012 році виділено 127,342 тис. грн., за рахунок коштів, які надійшли, як повернення раніше наданих кредитів з міського бюджету, за рахунок яких дофінансовано кредит одній сім”ї, яка отримала його у 2011 році. 

5. Патріотично – військове та екологічне виховання дітей та молоді.

Протягом 2012 року відділ здійснював роботу щодо патріотичного та екологічного виховання підростаючого покоління, пропаганду здорового способу життя. Міське молодіжне об”єднання „Ольбери” є членом обласної Асоціації патріотичних об”єднань та клубів.
У листопаді-грудні проведено анкетування допризовної молоді.

Нікого не залишила байдужим програма „Сльози афганських алей”, приурочена 23-й річниці виводу радянських військ з республіки Афганістан. Також проведено турнір з волейболу на кубок воїнів-„афганців”. Також 23 чоловікам (інвалідам-„афганцям” та вдовам загиблих і померлих) надано матеріальну допомогу по 150 грн.

- забезпечено участь міської команди в обласному туристичному „Зірковому злеті” в с. Оржів Рівненського р-ну, приуроченому 68 – й річниці визволення Рівненщини від фашистських загарбників. 

- до Дня Захисника Вітчизни та Дня молоді проведено спортивні програми „Нумо, козаки” (зимовий та літній кубок) за участю команд підприємств, установ, організацій міста та допризовної молоді.

- до Дня Перемоги похід по місцях бойової слави (проект „Пам”ять” с. Лобна Любешівського р-ну Волинської обл.) та міський юнацький збір „Заграва”;

- участь у обласному «Святі весни» (смт. Клевань Рівненського р-ну), приуроченому 100-річчю ПЛАСТу в Україні.

- забезпечено участь міської команди воїнів-„афганців” у ХХІІІ обласному турнірі з волейболу на приз воїна-інтернаціоналіста І. Холода (с. Поляни Березнівського р-ну).

- до 21 – ї річниці Незалежності України дитяча розважальна програма

- у квітні та жовтні – урочисті проводи юнаків міста до лав ЗС України. 

- до Дня Збройних Сил України проведено військово – спортивні програми „Ну – мо, хлопці, козаки!” на базі ЗОШ №2, ЗОШ №4, ПТУ РАЕС серед допризовної молоді.

Екологічне виховання дітей та молоді здійснюється внаслідок реалізації міського плану заходів з проведення та організації науково-практичних конференцій та семінарів, організації виставок, фестивалів та інших заходів пропаганди охорони навколишнього природного середовища. На її реалізацію в 2012 році відділу було виділено 8 тис. грн. В рамках цієї програми проведено:

- екологічний двомісячник „Зелений паросток майбутнього”, приурочений Дню довкілля та Всесвітньому дню Землі. В рамках якого пройшли: „Брейн – ринг”, конкурси юних зоологів та юних ботаніків, конкурс екологічних агітбригад, екологічна конференція „Зелений паросток майбутнього”;

- Заходи до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища, в рамках якого пройшли: конкурс малюнків, плакатів, учнівських творів на екологічну тематику, конкурс малюнку на асфальті на екологічну тематику, дитяча театралізована концертна програма (ігри, конкурси, розваги на екологічну тематику.

- Екологічне таборування, окружний пластовий табір „Біле озеро”.

- Організація роботи загонів „зеленого патруля”. „Акція до чистих джерел” на час проведення ХІІ Всеукраїнського молодіжного мистецького соціально-екологічного фестивалю „Біле озеро”.

6. Культурно – масова та спортивно – туристична робота, підтримка творчих ініціатив.

Направлена на виявлення талантів серед дітей та молоді, підтримку творчих ініціатив, змістовне дозвілля та активний відпочинок різних категорій населення . Протягом 2012 року проведено: новорічно

– різдвяні свята для пільгових категорій дітей і сімей міста (надано пільговим категоріям дітей: 478 новорічних подарунки за рахунок коштів міського бюджету на суму 17000 грн., 30 подарунків за рахунок області та 75 за рахунок спонсорських коштів (Кузнецовський хлібозавод), організовано поїздку на обласне Новорічне свято для пільгових категорій дітей міста (30 чол.) в обласний академічний театр ляльок, міський фестиваль колядок та щедрівок, тематична програма до Дня Святого Валентина „Серця двох”, розважальна шоу-програма „Нумо, дівчата” до 8 – Березня, „Міс Золота осінь-2012”. Забезпечено участь дітей з багатодітних родин міста у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Таланти багатодітної родини». Троє переможців взяли участь у Всеукраїнському фіналі, який пройшов у МДЦ «Артек». Забезпечено участь міської команди КВН в обласному фестивалі КВН (дитяча та доросла ліги). В дитячій лізі посіли ІІ місце. Участь у Всеукраїнському дитячому фестивалі КВН „МЛИН” (смт. Млинів”). Участь у Всеукраїнському фестивалі дитячих та юнацьких команд КВН „Жарт-птиця-2012” (смт. Затока Одеської обл.) та Всеукраїнському фестивалі команд КВН „Жемчужина у моря-2012” (смт. Затока Одеської обл.) .
Досить насиченою була програма до Міжнародного дня захисту дітей:

- урочисте відкриття;
- дитяча концертна та розважальна програми;
- міські відкриті перегони з картингу (взяли участь представники з міст Кузнецовськ, Рівне, Костопіль, Остріг та смт. Квасилів);
- конкурс дитячого малюнку на асфальті;
- конкурсна програма „Дівчинка-перлинка”;
- караоке на майдані;
- дискотека.
До Дня молоді:
- урочисте відкриття;
- конкурсно-розважальна програма „Козацькі забави”;
- концертна програма за участю гуртів з м. Рівне, Луцьк, Київ, Кузнецовськ;
- караоке на майдані;
- КВН-концерт;
- дискотека.

З 26 по 30 липня 2012 року пройшов ХІІ Всеукраїнський молодіжний соціально-екологічний фестиваль „Біле озеро”, в програму якого було включено проведення:
• Майстер-класи;
• Акції: „Екологія”, „Антинаркотик”, „АнтиСНІД”;
• Конкурс „Карооке” – серед учасників та гостей фестивалю;
• Виступ молодих естрадних виконавців, майстрів розмовного жанру і хореографічного та циркового мистецтва;
• Танцювально-розважальна програма за участю молодих виконавців – учасників фестивалю;
• Виставка художнього та декоративно-прикладного мистецтва молодих художників України;
• Вітрильна регата;
• Концерт учасників фестивалю та зірок естради;
• Урочисте закриття ХІІ Всеукраїнського фестивалю „Біле озеро”. Гала концерт за участю дипломантів та гостей фестивалю. Нагородження найкращих учасників акції „Від мистецтва до екології”;

Спортивно-туристична робота напралена на формування здорового способу життя серед дітей та молоді. Протягом 2012 року проведено: наметові табори в Карпатах „Подобовець-2012”, „День Незалежності”, експедиція по гірському Криму, участь у Всеукраїнських змаганнях з пішого мандрівництва „Стежками героїв” (Карпати), участь у обласних змаганнях із техніки гірського туризму „Пам”яті друзів” (Березнівський р-н), спортивно-туристичний табір „Соколині гори-2012” участь у Всеукраїнському скаутському зборі „Чорне море-2012”, міський юнацький збір „Заграва”, відкритий міський турисько-спортивний зліт „Золота осінь 2012”, конкурсні програми „Козацькі забави”, „Нумо, хлопці!”, наметові табори на Білому озері та мандрівки. Забезпечено участь міської команди в обласному туристичному „Зірковому злеті” (смт. Оржів Рівненського р-ну), де команда м. Кузнецовська здобула 2 призові місця.

7. Підтримка дитячих та молодіжних громадських організацій.

Відділ тісно співпрацює з громадськими організаціями міста, діяльність яких пов”язана із соціальним захистом дітей, молоді, сімей та жінок. В першу чергу з молодіжними організаціями – Кузнецовська станиця „Пласт”, молодіжне об”єднання „Ольбери”, Кузнецовське відділення ДАРУ. Проведено табори в Карпатах та Криму, пластові наметові табори на Білому озері, туристичні змагання та мандрівки. Активним був відпочинок членів молодіжних громадських організацій „Пласт”, „Ольбери” та Кузнецовської організації „ Дитячий Альпійський Рух України”, із залученням: дітей – сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей – інвалідів, неповнолітніх схильних до правопорушень. За рахунок коштів міського бюджету з ними було проведено значну кількість наметових таборів на Білому озері, Карпатах, Криму, Одеській обл. пластовий наметовий табір „Я все можу-2012” - 18 чол.); 3 виїздних наметових табори – 34 дитини („Крим-2012” – 7 дітей;) -11, наметовий табір „День Незалежності” (Карпати) -9; Всеукраїнський скаутський збір „Чорне море – 2012” смт. Лебедівка (Одеська обл..) – 18), спортивно-туристичний табір „Соколині гори-2012”.

З асоціацією захисту прав інвалідів з дитинства „Надія” реалізуються заходи допомоги сім”ям, які виховують дітей – інвалідів. Проведено заходи до 8 – Березня „Жінки та долі”, до Міжнародного дня захисту дітей, наметовий табір для дітей-інвалідів. До Міжнародного дня інвалідів – Круглий стіл „Організація допомоги інвалідам та дітям-інвалідам міста в 2013 році”, тематична програма „Вечір при свічках” для молодих людей з вадами здоров”я, заходи до новорічно-різдвяних свят. 
З Кузнецовською міською організацією Української спілки ветеранів Афганістану – щорічно проводяться заходи до річниці виводу військ з Афганістану та здійснюється соціальний захист сімей – „афганців”.

Стан реалізації програми постійно висвітлюється в засобах масової інформації.

ПРОПОЗИЦІЇ

У роботі з молоддю варто звернути увагу на:
1. Залучення молоді до безпосередньої участі у формуванні та реалізації міських програм і заходів, що стосується суспільства в цілому та молоді зокрема;
2. Удосконалення роботи Центру дозвілля, що створить умови для більш ефективного використання вільного часу, вдосконалення системи організації молодіжного дозвілля, розкриття творчих можливостей.
3. Зміцнення молодої сім'ї, забезпечення умов для вирішення житлових та матеріальних проблем: будівництво нового житлового будинку за рахунок надання пільгових довготермінових кредитів на будівництво житла, створення нових робочих місць у місті;
4. Всебічна підтримка та розвиток дитячих і молодіжних громадських організацій міста. 

Начальник відділу у справах сім”ї та молоді Я. Кузло

Всього коментарів: 1
1
Кайл | 10.04.2014 | 12:05
+ (0) -
Молодь та діти - це наше майбутнє!!!
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

КАТЕГОРІЇ

Афіша Кузнецовськ
Все про події в місті
Подорожі рідним краєм
Туристичні розповіді
Релігія
Все про релігійне життя міста
Різне
Політикум
Все про місцеву політику
Творча майстерня
Проза, вірші, фото, малювання, рукоділля, історії з життя
Офіційно
Дорожній контроль
Інформує бібліотека

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1052
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9196

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів