34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Блог // Офіційно // Інформація про роботу зі зверненнями громадян за 2012 рік

Інформація про роботу зі зверненнями громадян за 2012 рік

12.04.2013

0

533

Інформація про роботу зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Кузнецовської міської ради за 2012 рік


На виконання вимог Закону України „Про звернення громадян”, Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення громадян до органів влади вищого рівня та органів місцевого самоврядування» у всіх структурних підрозділах виконавчого комітету, управліннях посилено увагу до об’єктивного, неупередженого та максимального розгляду вирішення порушених у зверненнях проблем.

Стан організації роботи зі зверненнями громадян постійно знаходиться в полі зору керівництва виконавчого комітету.

Стан роботи зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті за 2011 рік проаналізовано на засіданні виконавчого комітету 27 лютого 2012 року, а стан роботи зі зверненнями громадян за І півріччя 2012 було заслухано на засіданні виконкому 12 вересня 2012 року, за результатами яких прийняті відповідні рішення, озвучено по місцевому радіо, оприлюднено на сайті міської ради.
У лютому та березні поточного року було заслухано звіти про роботу за 2011 рік: начальника управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Т.Сич, начальника служби у справах дітей А.Ільїної, директора міського комунального підприємства «Міські електричні мережі» С.Решетицького, директора міського комунального підприємства «Кузнецовське міське бюро технічної інвентаризації» В.Келлера. Всі звіти містили інформацію про звернення громадян.

Традиційно, протягом січня-березня на щотижневих нарадах при міському голові звітують про роботу за минулий рік керівники всіх структурних підрозділів виконавчого комітету, звіти включають питання роботи зі зверненнями громадян. 

Продовжує роботу постійно діюча комісія з питань розгляду звернень громадян. Протягом 2012 року проведено 8 засідань, на яких розглянуто 14 питань, вказано на недопустимість послаблення роботи зі зверненнями громадян.

Послугами діючої цілодобової "гарячої" телефонної лінії поточний рік скористалося 18 чоловік, в більшості випадків роз’яснення надані під час телефонної розмови.  

21 березня 2012 року згідно графіку прямого телефонного зв’язку з населенням міста на запитання мешканців відповідав перший заступник міського голови В.Ковальчук, звернулося понад 30 осіб. Більшість питань стосувалося комунального господарства ( робота ліфтів, ремонт в під’їздах, зростання тарифів на комунальні послуги).

Відповідно до графіку перевірок вивчено стан роботи зі зверненнями громадян, а саме: у відділі культури, відділі у справах сім’ї та молоді, відділі з гуманітарних питань та внутрішньої політики, службі у справах дітей, управлінні праці та соціального захисту населення виконавчого комітету, міському центрі для сім’ї, дітей та молоді, ДЗ СМСЧ-3», відділі Держкомзему м.Кунецовськ Рівненської області.

Продовжує роботу громадська приймальня, за звітний період звернулося 39 громадян, всі вони отримали роз’яснення і консультації з питань, що їх цікавили.

У виконавчому комітеті працює WEB-сайт, телефон, електронна адреса довіри, організовує і забезпечує цю ділянку роботи відділ з гуманітарних питань та внутрішньої політики.

Щомісяця здійснюється аналіз звернень громадян, що надходять до виконавчого комітету, в тому числі, через органи влади вищого рівня, інформація надається керівництву виконавчого комітету для оперативного втручання та вирішення проблем громадян.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 12 серпня 2009 року № 898 „Про взаємодію органів виконавчої влади та державної установи „Урядовий контактний центр” забезпечено оперативне реагування на звернення, що надходять на урядову телефонну "гарячу" лінію; за поточний рік таких звернень надійшло 40, всі вони ретельно розглянуті, заявники інформовані. Звернення стосувалися питання зростання тарифів на комунальні послуги, питання покращення житла та соціального захисту.
Проводиться роз’яснювальна робота серед населення міста через засоби масової інформації щодо повноважень органів місцевого самоврядування.

Значна увага приділяється особистому прийому громадян, за звітний період міським головою проведено 8 прийомів з особистих питань, прийнято 118 громадян. Найбільше звернень до міського голови стосується питання покращення житлових умов та працевлаштування.


За 2012 рік до виконавчого комітету надійшло 1107 звернень, з них: 989 письмових; 118 – на особистому прийомі міського голови. Бачимо, що кількість звернень збільшується. В минулому році усіх звернень було 1004 (письмових - 648, на особистому прийомі - 356).

За 2012 рік до виконавчого комітету надійшло 66 колективних та 8 повторних звернень, в минулому році повторних було 22, колективних – 90.

У виконавчому комітеті до колективних і повторних звернень особлива увага. Більшість колективних звернень стосуються питань комунального господарства.  

До органів влади вищого рівня звернулося 40 громадян, а саме:
- Апарат Верховної Ради України - 3 звернення ( 2011-4);
- Секретаріат Кабінету Міністрів України - 5 звернень ( 2011-1);
- Обласна державна адміністрація - 23 звернення (2011-15),
- Адміністрація Президента України - 6 звернення (2011-6);
- Народний Депутат України - 3 звернення (2011-1)..
Всі звернення розглядаються кваліфіковано і своєчасно.

Серед всіх звернень, що надійшли до виконавчого комітету найбільшу питому вагу складають:
- житлові питання - 150 звернень;
- забезпечення роботою - 58 звернень;
- комунального господарства - 114 звернення;
- підприємницької діяльності - 245 звернень;
- земельні - 224 звернення;
- соціального захисту - 29 звернень.

З усіх звернень, що надійшли до виконавчого комітету:
- вирішено позитивно - 560;
- відмовлено - 31;
- надано роз’яснення - 433;
- переслано за належністю - 12;
- повернуто авторові - 2;
- перебуває в стані розгляду - 64;
- звернення, що не підлягає розгляду – 5.

Стан роботи зі зверненнями громадян відповідає чинному законодавству.


 

Головний спеціаліст зі звернень громадян І.Павлюк, kuznetsovsk-rada.gov.ua
Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

КАТЕГОРІЇ

Афіша Кузнецовськ
Все про події в місті
Подорожі рідним краєм
Туристичні розповіді
Релігія
Все про релігійне життя міста
Різне
Політикум
Все про місцеву політику
Творча майстерня
Проза, вірші, фото, малювання, рукоділля, історії з життя
Офіційно
Дорожній контроль
Інформує бібліотека

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 583
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 8678

Останні новини

34400.net © 2011-2016

Кузнецовськ - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів