34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Блог // Офіційно // Інформує УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

Інформує УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

13.02.2012

0

805

Соціальною підтримкою в нашому місті користуються 28 928 пільговиків, в тому числі і особи, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС.

Основні функції щодо реалізації державних програм з питань соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи покладені на управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради.

Станом на 01.02.2012 року в Єдиному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги зареєстровано:

- 744 учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС;

- 559 осіб, віднесених до І категорії а саме, особи, які брали участь у ліквідації та особи які є потерпілими від Чорнобильської катастрофи, щодо яких встановлено причинний зв’язок інвалідності з Чорнобильською катастрофою;

- 195 осіб, евакуйованих із зони відчуження та осіб, які працювали у зоні відчуження; 

- 7192 дітей, віднесених до потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи, серед яких 61 дитина - інвалід, інвалідність якої пов’язана з наслідками аварії на ЧАЕС;

- 20 275 потерпілих внаслідок аварії на ЧАЕС (ІІІ категорії – 4300 чол., IV категорії - 15977 чол.);

- 244 особи, дружина (чоловік) або опікун дітей померлого громадянина, смерть якого пов'язана з наслідками Чорнобильської катастрофи.

Управлінням праці та соціального захисту населення реалізовується програма забезпечення медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи за двома напрямками:

1) безкоштовний відпуск ліків постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи;
2) безоплатне (пільгове) зубопротезування постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи.
Зазначені програми регулюють надання постраждалим громадянам, гарантованих їм державою пільг та компенсацій.

Субвенція з обласного бюджету на 2012 рік для безоплатного забезпечення ліками для амбулаторного лікування та здійснення зубопротезування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи доведена в сумі 1045500,00 грн.

Для організації медикаментозного забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи у 2011 році була надана субвенція з обласного бюджету на загальну суму 972 350,00 грн. та для забезпечення безоплатного (пільгового) зубопротезування 84550,00 грн.  

За рахунок наданих коштів в минулому році безоплатні ліки отримали 6147 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, з них І категорії – 1412 чол., ІІ категорії – 308 чол., ІІІ категорії – 592 чол., IV категорії – 3646 чол. та 189 дітей, та отримали послуги з безоплатного та пільгового зубопротезування 142 особи, з них: І категорії – 43 чол., ІІ категорії – 55 чол., ІІІ категорії – 15 чол., IV категорії – 29 чол.

Право для надання послуг з безкоштовного відпуску ліків пільговій категорії населення надано Дочірньому підприємству Державній акціонерній компанії «Ліки України» аптеці №7, а послуги з безкоштовного (пільгового) зубопротезування надаватиме Державний заклад «Спеціалізована медико-санітарна частина №3». Дані медичні заклади мають усі відповідні ліцензії та досвід роботи з соціально вразливими верствами населення. 

Начальник управління Т. СичВсього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

КАТЕГОРІЇ

Афіша Кузнецовськ
Все про події в місті
Подорожі рідним краєм
Туристичні розповіді
Релігія
Все про релігійне життя міста
Різне
Політикум
Все про місцеву політику
Творча майстерня
Проза, вірші, фото, малювання, рукоділля, історії з життя
Офіційно
Дорожній контроль
Інформує бібліотека

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1023
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9157

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів