34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Блог // Подорожі рідним краєм // Історія Полицької виправної колонії

Історія Полицької виправної колонії

11.11.2012

0

1766

Історія Полицької виправної колонії 

На Рівненщині є шість установ для відбування покарань.

Серед них - Полицька виправна колонія (Володимирецький район), у якій нині перебуває близько тисячі засуджених, що вперше скоїли тяжкий злочин.

У Катеринівській виправній колонії (Сарненський район) мешкає більше тисячі осіб з категорії "тяжких”, які неодноразово судимі за тяжкі злочини (колонія характеризується, як "установа суворого режиму” ).

Городоцький виправний центр (Рівненський район) передбачений для утримання чоловіків, засуджених за незначні злочини. Там режим значно "м’якший” у порівнянні з вищеназваними установами.

У Дубенській виховній колонії нині утримується 220 неповнолітніх злочинців, а в Рівненському слідчому ізоляторі перебуває 450 осіб.

І, нарешті, - Городищенська виправна колонія (Рівненський район) - установа максимального рівня безпеки. Тут відбувають покарання за особливо тяжкі злочини (серійні вбивці, насильники). Нині тут мешкає 700 ув’язнених, п’ятдесят із них - довічники.


Історія Полицької виправної колонії розпочинається з 27 серпня 1962 р., коли утворено виправний заклад, але засуджені в установу прибули лише через рік - у серпні 1963 р.

Основна маса засуджених була зайнята на роботах в розташованому поруч кар'єрі по видобуванню базальтового каменю, який використовувався для будівництва автомобільних доріг у Володимирецькому, Сарненському, Березнівському та Дубровицькому районах і Волинській області.

Одночасно з цим проводились роботи по удосконаленню інженерних засобів охорони, створенню виробничої інфраструктури та житлово-комунальних об'єктів установи.


У часи свого існування установа поряд з видобуванням базальтового каменю мала розвинену матеріально-технічну базу в галузі транспортного та сільськогосподарського машинобудування і мала широкі кооперативні зв'язки з Дарницьким вагоноремонтним, Грязенським (Ліпецька область Росії) заводом культиваторів, заводом "Ковельсільмаш". Крім того, в значних обсягах випускалась продукція масового попиту.

До 1985 р. було завершено спорудження основних інженерних та житлово-комунальних об'єктів установи. Співробітники установи та засуджені приймали активну участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС - було відвантажено значну кількість каменещебеневої продукції для зміцнення берегів річки Прип'ять в районі АЕС, спорудження захисних дамб, фундаментів.

У 1987 р. відбулася зміна режиму утримання з загального на посилений.

На підставі наказу Державного департаменту України з питань виконання покарань № 165 (нині Державна пенітенціарна служба України) установа в 1999 р. перейменована в Полицьку виправну колонію.

На теперішній час Полицька ВК є колонією з середнім рівнем безпеки.
Марина АВРУКА, старший прокурор прокуратури району

Джерело: www.polissya.net
Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

КАТЕГОРІЇ

Афіша Кузнецовськ
Все про події в місті
Подорожі рідним краєм
Туристичні розповіді
Релігія
Все про релігійне життя міста
Різне
Політикум
Все про місцеву політику
Творча майстерня
Проза, вірші, фото, малювання, рукоділля, історії з життя
Офіційно
Дорожній контроль
Інформує бібліотека

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1049
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9194

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів