34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Блог // Офіційно // Хто має право на субсидії?

Хто має право на субсидії?

18.06.2014

0

1457

З метою соціального захисту населення сім'ям із невисокими доходами надається можливість отримувати відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг у безготівковій формі, - інформує управління праці та соціального захисту населення.

 

Хто має право на призначення субсидії?

 

Право на призначення субсидії мають ті сім’ї, для яких вартість житлово-комунальних послуг перевищує 15 відсотків сукупного доходу, а для найменш захищених жителів нашої країни – 10 відсотків.

 

Хто саме відноситься до таких найменш захищених громадян?

 

Це ті сім’ї коли у складі сім’ї є діти , інваліди І або ІІ групи і середньомісячний сукупний дохід на одного зареєстрованого у житловому приміщенні громадянина не перевищує 100 відсотків прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць тобто з січня місяця 2014 року становить 1176,00 грн. Наприклад: сім’я складається з чотирьох осіб - батько, мати та двоє неповнолітніх дітей, середньомісячний дохід сім’ї складає 1000 грн.. тоді середньомісячний дохід на одну особу буде рівнятися (1000: 4) 250 грн. на одну особу. Отже, така сім’я має право сплачувати за комунальні послуги лише 10 відсотків. А також це родини, що складаються тільки з непрацездатних осіб (пенсіонерів, інвалідів).

 

Які документи для цього потрібні?

 

Якщо родина звертається за субсидією, вона зобов’язана надати весь пакет документів: заяву, довідки про доходи за шість місяців перед місяцем звернення працюючим особам зареєстрованим на житловій площі і декларацію про їхні доходи, майно.

 

Які доходи приймаються до уваги?

 

Зарплати, пенсії, різні види допомог, доходи від підприємницької діяльності й особистого підсобного господарства, земельних ділянок, виділених для овочівництва, косовиць і пасовищ згідно з нормами, що затверджуються місцевими органами виконавчої влади.

 

Як розраховується сума субсидій? Скільки платити за комунальні послуги сім’ї, а скільки-державі?

 

Допустимо, сукупний середньомісячний дохід сім’ї з чотирьох чоловік складає 1000 гривень. 10 відсотків цієї суми -100 гривень. А вартість житлово-комунальних послуг ( плати за квартплату, опалення, водопостачання і так далі), якими користується сім’я, коливається від 170 до 190 гривень у залежності від показань лічильників, якщо вони є. Припустимо, родина користується всіма комунальними послугами в межах санітарних норм і субсидія їй надається на всю житлову площу і весь обсяг комунальних послуг. Якщо їй призначать субсидію, то вона щомісяця буде платити за послуги фіксовану суму -100 гривень (10 відсотків свого сукупного доходу). А різницю (70-90 гривень) стане перераховувати комунальникам держава у вигляді субсидії.

 

У яких випадках сім’ї можуть відмовити в призначенні субсидії?

 

Субсидія не призначається, якщо: -

 

один із працездатних членів родини не працює, не навчається, не зареєстрований у центрі зайнятості як такий, що шукає роботу;

- уповноважений власник (співвласник) житла, або будь-яка особа, що зареєстрована разом з ним у житловому приміщенні, здає за договором у найм або в оренду житлове приміщення;

- у володінні зареєстрованих на житловій площі або членів їх сімей є додаткове житлове приміщення або більше одного автомобіля ( транспортного засобу);

- житлове приміщення придбане не більше одного року тому.

 

Разом з тим, як виключення, субсидія може бути призначена навіть тим сім’ям, що формально не мають на неї права. Такі рішення приймаються комісією створеною виконавчим комітетом Кузнецовської міської ради на підставі акту обстеження матеріально-побутових умов сім’ї, виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім’ї. Для цього державні соціальні інспектори знайомляться з матеріально-побутовими умовами сім’ї, а також з іншими аспектами її життя, наявність яких може свідчити про необхідність надання субсидії.

 

На який термін призначається субсидія?

 

Звичайно субсидія на оплату житлово-комунальних послуг призначається на півроку. Якщо у житловому приміщенні зареєстровані і проживають тільки пенсіонери, які не працюють, джерелом і існування яких є лише пенсія, субсидія призначається на дванадцять місяців.

 

Чи можливо призначити субсидію в тому випадку, коли є заборгованість за житлово-комунальні послуги?

 

Можливо.

 

Яким чином здійснюється перерахунок субсидій при підвищенні вартості послуг?

 

У випадку підвищення цін і тарифів на житлово – комунальні послуги органи праці і соціального захисту населення переглядають розміри субсидій, але при цьому сума, що платить сім’я в межах прийнятих норм залишається незмінною підвищення вартості послуг відшкодовується за рахунок субсидій.

 

Куди потрібно звернутися, щоб одержати субсидію?

 

Субсидії призначаються відділом з призначення та надання державних допомог і компенсацій управління праці та соціального захисту населення, яке знаходиться в приміщенні міськвиконкому в 100 кабінеті, або зателефонувати по номеру 2-45-99, 2-23-79.

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

КАТЕГОРІЇ

Афіша Кузнецовськ
Все про події в місті
Подорожі рідним краєм
Туристичні розповіді
Релігія
Все про релігійне життя міста
Різне
Політикум
Все про місцеву політику
Творча майстерня
Проза, вірші, фото, малювання, рукоділля, історії з життя
Офіційно
Дорожній контроль
Інформує бібліотека

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 948
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9076

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів