34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Блог // Офіційно // «Літо» закінчилось. Почався «Урок»

«Літо» закінчилось. Почався «Урок»

10.09.2012

0

635

«Літо» закінчилось. Почався «Урок»

Начальник відділення кримінальної міліції у справах дітей Кузнецовського МВ (з обслуговування міста Кузнецовськ та Володимирецького району) УМВС України в Рівненській області Андрій Майданюк розповів про роботу міліції щодо профілактики правопорушень серед дітей під час літніх канікул.

З 25 травня по 31 серпня з метою попередження правопорушень серед неповнолітніх в Україні проводилися профілактичні заходи «Літо-2012», до участі в яких окрім міліції залучалися представники прокуратури, служб у справах дітей, органів освіти і науки, а також громадськість.


«Протягом вказаного періоду на території міста та району неповнолітніми було скоєно 13 злочинів, - зауважив Андрій Майданюк. – Працівниками КМСД було складено 24 протоколи про адміністративні правопорушення відносно неповнолітніх. У той же час за ст.184 КУпАП за невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей складено 17 протоколів. Ще 5 осіб з числа батьків притягнуто до адміністративної відповідальності за вчинення насильства відносно дітей».

За словами Майданюка, працівники міліції приділяють значну увагу вивченню причин та умов, що спричиняють алкоголізацію дітей. З цією метою правоохоронці постійно проводять перевірки торгівельних закладів, де найімовірніше або за оперативною інформацією дітям продавали спиртне або тютюнові вироби. Зокрема, за результатами проведених 23 перевірок було виявлено 3 факти продажу спиртного неповнолітнім. Працівників торгівельних закладів за вказані правопорушення притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 2 ст. 156 КУпАП.

В ході оперативно-профілактичної операції «Літо-2012» працівниками міліції здійснювались перевірки за місцем поживання та співбесіди виховного характеру з неповнолітніми, які перебувають на профілактичному обліку міліції, а таких нараховується 27 осіб в місті Кузнецовську та 19 – у Володимирецькому районі, 

Однак, профілактичні заходи міліції не обмежуються лише періодом шкільних канікул. Зокрема, з метою забезпечення соціального і правого захисту дітей вже протягом першої декади вересня за всіма загальноосвітніми навчальними закладами будуть закріплені працівники міліції, які в рамках всеукраїнського профілактичного заходу «Урок» проведуть обстеження шкіл на предмет їх забезпечення сигналізацією та охороною.

Міліціонери також мають налагодити взаємодію з адміністрацією шкіл та батьківськими комітетами задля взаємного інформування щодо фактів правопорушень серед дітей, жорстокого поводження з дітьми, невиконання батьками обов’язків по вихованню дітей.  


Юрій Чиж, Кузнецовський МВ УМВС 

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

КАТЕГОРІЇ

Афіша Кузнецовськ
Все про події в місті
Подорожі рідним краєм
Туристичні розповіді
Релігія
Все про релігійне життя міста
Різне
Політикум
Все про місцеву політику
Творча майстерня
Проза, вірші, фото, малювання, рукоділля, історії з життя
Офіційно
Дорожній контроль
Інформує бібліотека

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1022
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9155

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів