34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Блог // Офіційно // Міський турнір юних істориків

Міський турнір юних істориків

02.04.2015

1

631

30 березня 2015 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 було проведено методичним кабінетом закладів освіти міський турнір юних істориків серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста, - інформує сайт управління освіти міста.

 

У змаганні брали участь команди усіх загальноосвітніх навчальних закладів міста, які виступили в ролі доповідача, опонента, рецензента. Учні команд є учасниками та переможцями обласних учнівських олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН. Та все-таки вони називають турнір найулюбленішим інтелектуальним змаганням за його демократизм і відкритість.

 

 

Завдання цікаві, глибокі, вимагають опрацювання великої кількості джерел. Тому дебати мали лише наукову спрямованість, де не може бути помилок ні в датах, ні в місцях тих чи інших подій. Діти дуже прискіпливо прислухалися до відповідей опонентів. У цьому є сенс історичних «боїв» і специфіка турніру.

 

Обговорення проходило жваво: між учасниками і членами журі відбувалися цікаві дебати. І практично скрізь лунав лейтмотив, що Україна – це самодостатня держава з багатонаціональним народом. Слід відзначити високий рівень майстерності виступів команд учнів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 (керівники С.Ткач, Т.Валюшко), Кузнецовської гімназії (кер. Н.Петрович) в ролі доповідачів, опонентів та рецензентів, які показали уміння розв’язувати складні історичні проблеми, критично аналізувати, давати оцінку виступу, а також вміння довести свою точку зору з приводу тієї чи іншої історичної події, зосередити увагу слухачів на ключові моменти доповіді.

 

Найбільш змістовними були уточнюючі запитання під час дискусії учнів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 (керівник І.Савич) щодо недостатньо висвітлених положень доповіді, виступів опонента і рецензента.

 

Переможцями міського турніру юних істориків стали:

 

- команда учнів Кузнецовської гімназії (керівник Н.Петрович) - І місце;

 

- команда учнів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 (керівники С.Ткач, Т.Валюшко) - ІІ місце;

 

- команда учнів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (керівник І.Савич) - ІІІ місце.

 

Отже, учнівський турнір – справжня спільнота юних істориків. І не просто знавців історії, а людей, які вже обрали історію як фах.

Всього коментарів: 1
1
педагог | 03.04.2015 | 16:36
+ (0) -
ГІМНАЗІЯ ВІТАЄМО ВАС .МОЛОДЦІ
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

КАТЕГОРІЇ

Афіша Кузнецовськ
Все про події в місті
Подорожі рідним краєм
Туристичні розповіді
Релігія
Все про релігійне життя міста
Різне
Політикум
Все про місцеву політику
Творча майстерня
Проза, вірші, фото, малювання, рукоділля, історії з життя
Офіційно
Дорожній контроль
Інформує бібліотека

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1053
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9197

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів