34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Блог // Політикум // Нас вже не 52 мільйони, а менше

Нас вже не 52 мільйони, а менше

22.05.2012

0

992

Нас вже не 52 мільйони, а менше : законопроекти лідера Політичної партії «Фронт Змін» А.Яценюка передбачають підвищення престижу материнства та рівня народжуваності

За останні 5 років нас, українців, стало менше на мільйон людей, а знаменита фраза «Нас 52 мільйони» перетворилася на фантастичний вислів з далекого минулого. При цьому Президент та чинна влада, не зраджуючи своїм репресивним методам «покращення життя вже сьогодні», єдиним способом підвищення народжуваності вважають запровадження податку на бездітність та скорочення і без того мізерних виплат матерям-одиначкам.

Ми, Партія «Фронт Змін», пропонуємо конкретні кроки для підвищення рівня народжуваності та рівня життя матерів в Україні. Для цього 27 квітня 2012 року Арсеній Яценюк та Леся Оробець внесли до Верховної Ради низку законопроектів.

І. У Законопроекті № 10414 «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо стимулювання підвищення рівня народжуваності та престижу материнства)» внесено такі ініціативи:

1. Ми пропонуємо стимулювати роботодавців оплачувати перебування дітей працівників у дошкільних навчальних закладах через надання їм податкових пільг.

2. Ми хочемо зменшити податковий тягар для підприємців, які вкладають кошти у ремонт, реконструкцію та будівництво дитячих садочків. Це допоможе вирішити ще одну болючу проблему – відсутність достатньої кількості дошкільних закладів по всій Україні.Станом на 2010 р. лише 56% дітей відповідного віку були охоплені дошкільними закладами. Тому сьогодні більша частина мам вимушена перебувати у відпустці по догляду за дитиною та отримувати мізерну допомогу, якої не вистачає навіть на харчування.

3. Ми прагнемо стимулювати зростання народжуваності через матеріальне заохочення, а не через примус держави. Ми пропонуємо зменшити податкове навантаження для матерів, які мають двох та більше дітей.

Ставка податку залежатиме від кількості дітей, яких народила або усиновила та виховує матір. Так, ми знизимо ставку до 10% для матерів, які мають двох дітей, до 5% - для матерів, які виховують трьох дітей і повністю звільнимо від оподаткування матерів, що мають п’ять і більше дітей.

Нагадаємо, що зараз всі ми щомісяця сплачуємо від 15 до 17% від доходу, які переважно йдуть на будівництво нових палаців та вертолітних майданчиків для сьогоднішньої влади.

ІІ. У Законопроекті № 10413 «Про внесення змін до деяких Законів України щодо підвищення престижу материнства та рівня народжуваності» пропонується такі ініціативи:

1. Ми вважаємо за доцільне виплачувати матеріальну допомогу на рівні прожиткового мінімуму матерям, які виховують трьох і більше дітей до 18 років (та які знаходяться вдома по догляду за дітьми).

Материнство – це важка відповідальна праця, і, як будь-яка праця, вона має оплачуватися.

2. Ми хочемо запровадити на законодавчому рівні тижневу оплачувану відпустку для батька у зв’язку із народженням дитини.

Ми прагнемо побудувати в Україні міцні сім’ї і хочемо надати чоловікам можливість брати активну участь у піклуванні та вихованні своїх дітей з перших днів життя. Вказана ініціатива дозволить допомогти матерям подолати психологічні проблеми, спричинені народженням дитини та зміцнити зв'язок у сім’ї.

І. Законопроектом № 10415 «Про почесне звання України «Мати-героїня» ми прагнемо усунути недоліки чинного законодавства, пов’язані з присвоєнням цього звання. Чимало матерів похилого віку, які виховали п’ятьох і більше дітей, померло, так і не отримавши належної їм грошової винагороди.

Ми запропонували встановити:

1. чіткий перелік необхідних документів для подання клопотання;
2. послідовний порядок та строки внесення та розгляду клопотань та подань всіма відповідним органами,
3. чіткі строки виплати одноразової матеріальної допомоги у десятикратному розмірі прожиткового мінімуму (30 днів після присвоєння звання)


Всі запропоновані законодавчі ініціативи сприятимуть підвищенню народжуваності в Україні. Ми хочемо, щоб українців було не просто більше, а щоб ми жили краще. Разом з Вами ми збудуємо країну, яка піклується про своїх громадян. Ми досягнемо гідного рівня життя, запровадивши кращі соціальні практики, що діють у країнах Європи, ми піднімемо престиж материнства та зміцнимо родини.

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

КАТЕГОРІЇ

Афіша Кузнецовськ
Все про події в місті
Подорожі рідним краєм
Туристичні розповіді
Релігія
Все про релігійне життя міста
Різне
Політикум
Все про місцеву політику
Творча майстерня
Проза, вірші, фото, малювання, рукоділля, історії з життя
Офіційно
Дорожній контроль
Інформує бібліотека

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 951
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9082

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів