34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Блог // Офіційно // Навчання у ВНЗ МВС

Навчання у ВНЗ МВС

27.04.2016

0

680

ПЕРЕЛІК ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ МВС УКРАЇНИ ІЗ СПЕЦИФІЧНИМИ УМОВАМИ НАВЧАННЯ.

 

 

На денну форму навчання до ВНЗ МВС приймаються громадяни України на базі повної загальної середньої освіти віком від 17 років, з числа учнів загальноосвітніх шкіл, профтехучилищ та коледжів, військовослужбовців Збройних сил, звільнених у запас. Основними критеріями відбору до кандидатів є успішність, особиста дисциплінованість, соціальна зрілість, бажання служити в Національній поліції, фізична та психологічна підготовленість.

 

В першу чергу кандидатам необхідно звернутися у відділи, відділення Головного управління Національної поліції в Рівненській області за місцем проживання, де видадуть перелік документів, які потрібно зібрати, направлять на психологічне тестування на профпридатність. Однак, основною вимогою до служби та навчання є визначення військово-лікарською комісією стану здоров'я, для виконання належним чином своїх функціональних обов’язків під час навчання та під час служби. Зріст повинен бути не менше 160 см вага 55 кг. Працівниками кадрового забезпечення підрозділів ГУНП в Рівненській області готується особова справа і надсилається до вищого навчального закладу МВС України, де кандидат зараховується вступником до ВНЗ МВС.

 

Прийом до вищого навчального закладу МВС України здійснюється за конкурсом з урахуванням сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання, визначення рівня фізичних здібностей та результатів професійного психологічного відбору.

 

Набір кандидатів на навчання за державним замовленням до вищих навчальних закладів із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських та військовослужбовців Національної гвардії України за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» в 2016 році проводять наступні навчальні заклади:

 

​ Національна академія внутрішніх справ.

​ Харківський національний університет внутрішніх справ.

​ Львівський державний університет внутрішніх справ.

​ Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ.

​ Одеський державний університет внутрішніх справ.

​ Донецький юридичний інститут МВС.

​ Національна академія Національної гвардії України.

 

Після закінчення вищого навчального закладу за державним замовленням випускники отримують диплом встановленого зразка та їм присвоюється спеціальне звання. Молодим фахівцям після закінчення вищого навчального закладу гарантується працевлаштування з урахуванням набутої кваліфікації, спеціальності та спеціалізації.

 

За детальною інформацією щодо вступу у ВНЗ МВС України та для отримання більш детальної інформації щодо правил та умов вступу, попереднього оформлення документів на кандидатів просимо звертатися у відділи, відділення Головного управління Національної поліції в Рівненській області за місцем проживання.

 

 

ГУНП в Рівненській області

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

КАТЕГОРІЇ

Афіша Кузнецовськ
Все про події в місті
Подорожі рідним краєм
Туристичні розповіді
Релігія
Все про релігійне життя міста
Різне
Політикум
Все про місцеву політику
Творча майстерня
Проза, вірші, фото, малювання, рукоділля, історії з життя
Офіційно
Дорожній контроль
Інформує бібліотека

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 947
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9074

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів