34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Блог // Офіційно // «Не відставайте від життя!»

«Не відставайте від життя!»

28.04.2014

0

672

Всесвітньою організацією охорони здоров’я оголошено про проведення з 24 по 30 квітня 2014 року Всесвітнього тижня імунізації під гаслом «Не відставайте від життя!». Цей заклик адресований кожному жителю планети і нагадує про те, що кожному слід перевірити свій вакцинальний статус - уточнити, які щеплення вже зроблені і які необхідно зробити.

 

Мета акції – підвищення рівня охоплення вакцинацією та розуміння важливості імунізації шляхом інформування широкого кола громадськості про те, що кожна людина потребує захисту від хвороб, керованих за допомогою вакцин та має на це право.

 

Сьогодні кожен з нас повинен знати, що тільки щеплення допоможуть дітям і дорослим захиститися від багатьох небезпечних інфекційних захворювань. Адже щеплення проводять виключно від інфекційних хвороб, але далеко не від всіх, а тільки від тяжких, небезпечних, які здатні викликати тяжкі ускладнення Саме тому масова вакцинація в нашій країні стала державною справою.

 

Загальнодержавною програмою імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2007-2015 роки визначено порядок проведення профілактичних щеплень та перелік інфекційних захворювань (туберкульоз, коклюш, дифтерія, правець, кір, епідемічний паротит, краснуха, гепатит В, поліомієліт, грип, гемофільна інфекція, пневмококової інфекція), щеплення від яких є обов'язковими і входять до Національного календаря профілактичних щеплень для всіх громадян єбезкоштовними.

 

Сучасні вакцини ефективні, безпечні і мають низьку реактогенність, тому протипоказання до щеплень обмежені і визначити їх може тільки лікар. Кожен громадянин (батько) повинен заповнити бланк добровільного інформованої згоди на проведення профілактичного щеплення або відмови від неї.

 

В Рівненській області, станом на 01.04.2014 р., налічується 9218 осіб (797,5 на 100 тис. нас.), які відмовляються від профілактичних щеплень, з них 4468 - не мають жодного щеплення (386,6).

 

Найбільше кількість відмов у Сарненському районі (2192,8 на 100 тис. нас.), Зарічненському (1552,2) та Дубенському (1531,2). В умовах активних міграційних процесів зростає ризик зараження в першу чергу нещеплених дітей і дорослих.

 

Відмови від щеплень підвищують не лише ризик зараження інфекцією, але і ризик її важкого перебігу, розвитку ускладнень і навіть смерті. Крім того, відмови від вакцинації призводять до зменшення захищених осіб в колективі і роблять можливими спалахи тих захворювань, які людство залишило в минулому.

 

Слід пам'ятати, що відмовляючись від вакцинації, Ви ризикуєте здоров'ям та життям Вашої дитини і позбавляєте її законних прав на захист від небезпечних інфекційних захворювань, які можна попередити засобами специфічної профілактики.

 

Начальник епідвідділу ​​​головного управління Держсанепідслужби

у Рівненській області Мороз В.О.

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

КАТЕГОРІЇ

Афіша Кузнецовськ
Все про події в місті
Подорожі рідним краєм
Туристичні розповіді
Релігія
Все про релігійне життя міста
Різне
Політикум
Все про місцеву політику
Творча майстерня
Проза, вірші, фото, малювання, рукоділля, історії з життя
Офіційно
Дорожній контроль
Інформує бібліотека

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1052
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9196

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів