34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Блог // Офіційно // Оздоровлення в соляній кімнаті

Оздоровлення в соляній кімнаті

17.04.2015

1

1187

У січні 2015 року в комунальному закладі «Кузнецовський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» введено в дію комплекс «Соляна кімната». У зв'язку з цим в Центрі запроваджені додаткові реабілітаційні послуги із психорелаксації та галотерапії як для дітей-інвалідів з фізичними та (або) розумовими вадами розвитку так і для дітей-інвалідів з органічними ураженнями системи органів дихання.

 

З травня 2015 року буде організована додаткова діяльність Центру з надання платних послуг комплексу «Соляна кімната» для населення, - про це інформує директор КЗ «Кузнецовський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» Наталія Федінчик на сайті закладу rebcenter.rv.ua.

 

Монтаж та облаштування процедурного приміщення проведено кваліфікованими спеціалістами (мають відповідну ліцензію) з відомого спелеокурорту м.Соледар, що на Донеччині.

 

 

В Комплексі «Соляна кімната» імітуються унікальні та рідкісні природні утворення, стіни вкриті шаром солі. Галотерапія (від грецького слова «hals» -«сіль».-) це один з сучасних методів лікування, який ґрунтується на перебуванні в соляному середовищі, визначеної концентрації. Головним лікувальним компонентом соляної кімнати є її мікроклімат, основою - природний сухий аерозоль хлориду натрію (кам'яна сіль), що утворюється в результаті дифузії зі стін при проходженні повітря та розсіювання іонів хлориду із спеціального пристрою -галогенератора.

 

 

Протипоказання відвідування соляної кімнати: бронхіальна астма у важкій формі, дифузний пневмосклероз, недостатність кровообігу ІІ-ІІІ ступеня, гіпертонічна хвороба ІІІ ступеня , епілепсія, психічні захворювання.

 

Умови проходження процедури: температура повітря 20-23 градусів, тривалість процедури від 30 до 60 хвилин, курс від 10 до 20 сеансів. Періодичність процедури - щодня, лікування - один раз у півроку.

 

 

Обґрунтована вартість однієї процедури для населення - 25 грн., для отримувачів послуг Центру - безкоштовно.

 

 

Деталі на сайті КЗ "Кузнецовський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів": rebcenter.rv.ua

Всього коментарів: 1
1
Irina | 20.04.2015 | 11:14
+ (0) -
Це гарна новина для нашого міста. У нашому місті невистачає  оздоровчих закладів для звичайних дітей, тай для дорослих. Один профілакторій для працівників РАЕС, а інші люди ?... Розвивати треба медицину і санаторно-оздоровчі, профілактичні заклади,  нехай навіть на платній основі! Це потрібно!
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

КАТЕГОРІЇ

Афіша Кузнецовськ
Все про події в місті
Подорожі рідним краєм
Туристичні розповіді
Релігія
Все про релігійне життя міста
Різне
Політикум
Все про місцеву політику
Творча майстерня
Проза, вірші, фото, малювання, рукоділля, історії з життя
Офіційно
Дорожній контроль
Інформує бібліотека

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1050
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9194

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів