34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Блог // Офіційно // Побудувати, щоб ліквідувати?

Побудувати, щоб ліквідувати?

12.12.2012

0

611

В жовтні 2012 року розпорядженням голови ОДА В.Берташом ліквідовано Рівненський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів, який розміщувався в будівлях комплексу. 

Ці рішення були прийняті у відповідь на чисельні звернення батьків дітей-інвалідів м. Кузнецовськ та Кузнецовської міської ради про те, що обласний цетр працює неефективно, в той час коли інваліди та діти-інваліди, міста потребують значного переліку послуг, не маючи доступу до реабілітаційної бази центру, розміщеного на території міста.

Але ці рішення опротестовує директор Центру В. Омельянець, вважаючи їх несправедливими та такими, що позбавляють дітей області допомоги.

Працівники центру пишуть в усі можливі інстанції з вимогою відмінити неправильні, на їх думку, рішення. В тому числі такі звернення надійшли і до редакції газети профкому НАЕК « Енергоатом» - «Атомник України».

Стаття з газети «Атомник України» у №47 від 22 листопада 2012 року:Батьки Асоціації «Надія», прочитавши коментарі та звернення редактора до міського голови і до голови ОДА виклали свою точку зору на цю ситуацію.


Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

КАТЕГОРІЇ

Афіша Кузнецовськ
Все про події в місті
Подорожі рідним краєм
Туристичні розповіді
Релігія
Все про релігійне життя міста
Різне
Політикум
Все про місцеву політику
Творча майстерня
Проза, вірші, фото, малювання, рукоділля, історії з життя
Офіційно
Дорожній контроль
Інформує бібліотека

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1052
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9196

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів