34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Блог // Офіційно // Подорож у світ професій

Подорож у світ професій

25.05.2015

0

707

Підлітковий вік - це один із найвідповідальних періодів формування особистості. В цьому віці закладаються основи відношення до різних видів праці, відбувається формування системи особистих цінностей, які визначають вибірковість до різних професій. З великою відповідальністю відносяться до питання професійної орієнтації школярів міста Кузнецовська фахівці Кузнецовського міського центру зайнятості.

 

Так, 19 травня 2015 року, вони відвідали учнів 7-го класу загальноосвітньої школи №2 та провели профорієнтаційну виховну годину на тему: “Подорож у світ професій”. Метою заходу було ознайомити молодь із різноманіттям професій, допомогти виявити здібності до певного виду діяльності, визначити суспільну значустість професії, яка подобається, виховати повагу до різних типів діяльності.

 

 

“Питання — чи всі люди мають працювати? А якщо людина працює, чи має вона це робити до сьомого поту? Чи може кожна людина обрати вид роботи та діяльності на власний смак? Чи слід погоджуватися на роботу, яка не подобається, однак яку добре оплачують? Для чого взагалі люди працюють?” - з таких запитань розпочала виховну годину фахівець з питань зайнятості активної підтримки безробітних центру зайнятості Юлія Денисюк.

 

“Робота приносить користь людям. Якщо не працювати, не буде грошей, а за що купувати їжу, одяг тощо? Не працюють тільки лежні.” - з відповідей школярів було зрозуміло, що вони розуміють важливість праці.

 

 

В ході зустрічі хлопці та дівчата пройшли тест “Мій тип професії”, за результатами якого, довідалися до якого типу професій вони схильні, а який вид діяльності протипоказаний. Велике задоволення викликала гра “Оптиміст і скептик”, адже задіяний був увесь клас. Так як виховна година відбувалася в школі, колективно вирішили опрацювати професію вчителя, тож визначали всі позитивні та негативні (на їх думку) якості професії.

 

По завершенні заходу діти самі провели “майстер-клас” по роботі з профорієнтаційним терміналом та запевнили фахівців центру зайнятості, що користуються їм дуже часто, наприклад: “Почула нове слово, знаю, що якась професія, а не знаю, що вона означає. Обговорюємо це з однокласницями, кожна ділиться думками, а тоді мерщій до терміналу, бо ж дуже цікаво скоріше дізнатися хто з нас правий.” - поділилися своїми думками Оксана та Тетяна, учениці ЗОШ №2.

 

 

Начальник відділу Кузнецовького міського центру зайнятості Ярощук Р.В.

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

КАТЕГОРІЇ

Афіша Кузнецовськ
Все про події в місті
Подорожі рідним краєм
Туристичні розповіді
Релігія
Все про релігійне життя міста
Різне
Політикум
Все про місцеву політику
Творча майстерня
Проза, вірші, фото, малювання, рукоділля, історії з життя
Офіційно
Дорожній контроль
Інформує бібліотека

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1050
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9194

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів