34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Блог // Офіційно // Про систему пенсійного страхування

Про систему пенсійного страхування

22.02.2016

0

352

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ІНФОРМУЄ:

ДОБРОВІЛЬНА УЧАСТЬ У СИСТЕМІ ЗАГАЛЬНООБОВ’ЯЗКОВОГО ДЕРЖАВНОГО ПЕНСІЙНОГО СТРАХУВАННЯ

 

 

 

Статтею 26 Закону «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» передбачено, що особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення 60 років та наявності страхового стажу не менше 15 років. Це означає, що після досягнення пенсійного віку без наявності 15 років страхового стажу особа не матиме права на трудову пенсію.

 

Законодавством передбачено, що особи, які досягли 16-річного віку та не належать до осіб, які підлягають загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню мають право на добровільну участь у системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування. Такі особи укладають договір про добровільну участь на будь-який термін, але не менше як на рік.

 

Договором визначаються розмір та порядок сплати страхових внесків, умови набуття застрахованою особою права на пенсійні виплати, умови розірвання договору, права та обов'язки сторін, відповідальність сторін за невиконання або неналежне виконання умов цього договору.

 

Договором про добровільну участь може передбачатися одноразова сплата застрахованою особою страхових внесків за попередні періоди (роки) починаючи з 2004 р. При цьому сума сплачених страхових внесків за кожний місяць не може бути меншою від мінімального страхового внеску. Розмір мінімального страхового внеску визначається шляхом множення мінімального розміру заробітної плати, установленої законодавством на той час, за який здійснюється розрахунок сум страхових внесків, на розмір страхових внесків. Сплата страхових внесків за попередні періоди здійснюється однією сумою протягом 10 днів з моменту підписання договору про добровільну участь.

 

Мінімальний страховий внесок для осіб, які виявили бажання укласти добровільну участь у системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування складає:

 

- з січня 2016 пo квітень = 1378 * 0,22 = 303,16 гривень,

- в травні-листопаді 2016 = 1450 * 0,22 = 319,00 гривень,

- в грудні 2016: = 1550 * 0,22 = 341,00 гривня.

 

 

 

В.о.начальника управління О.Ярошик

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

КАТЕГОРІЇ

Афіша Кузнецовськ
Все про події в місті
Подорожі рідним краєм
Туристичні розповіді
Релігія
Все про релігійне життя міста
Різне
Політикум
Все про місцеву політику
Творча майстерня
Проза, вірші, фото, малювання, рукоділля, історії з життя
Офіційно
Дорожній контроль
Інформує бібліотека

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1054
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9198

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів