34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Блог // Офіційно // Програма забезпечення санаторно - курортними путівками

Програма забезпечення санаторно - курортними путівками

13.02.2012

2

1132

Наслідки катастрофи на Чорнобильській АЕС ще досі негативно впливають на життя громадян України. Держава намагається поліпшити умови постраждалого населення, діє система виплат компенсацій і надання пільг постраждалим громадянам, їх оздоровлення.

Відповідно до чинного законодавства управління праці та соціального захисту населення здійснює забезпечення осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи безкоштовними санаторно-курортними путівками, які надходять з Міністерства соціальної політики України.

Програма забезпечення санаторно - курортними путівками здійснюється за трьома напрямками:
- путівки для дітей шкільного віку у складі груп;
- путівки для дорослих громадян, старше 18 років;
- путівки для дітей (з 3-ох до 10-ти років) разом з одним з батьків.

Згідно розподілу головного управління праці до управління надійшло 1265 путівок на санаторно-курортне лікування постраждалим громадян на суму 5049681,00 грн., з них: для дітей шкільного віку - 713 , для дітей (з 3-ох до 10-ти років) разом з одним з батьків – 259, для дорослих громадян, старше 18 років – 293 путівки. 

Оздоровлення потерпілих дітей та постраждалих громадян у 2011 році розпочалося з травня місяця.

Протягом року діти шкільного віку у складі груп з захворюваннями органів дихання, сечостатевої системи, нервової, кістково-м’язової, ендокринної, кровообігу, органів зору та травлення оздоровлювались в санаторіях «Електронік», «Нафтуся Прикарпаття», «ім. Лазо», «Дніпровський», «Приморcький», «Патрія», «Веселка», «Примор’я», «Сонячний», «Славутич», «Таврія», «Березівські мінеральні води», «Блакитна хвиля», «Барвінок», «Веселка», «Бердянськ», «Турія», «Маяк», «Рубін», «Поляна», «Лазурний», «Великий луг», «Антей» та «Пролісок».

Постраждалі громадяни старше 18 років оздоровлювались за такими профілями захворювань:

- органи дихання - в санаторіях «Лісова пісня», «Славутич», «Янтар», «Токарі», «Таврія», «Нафтуся Прикарпаття»,

- сечостатевої системи - «Березівські мінеральні води», «Бердянськ», «Гопри», «Остреч», «Шкло», «ім.. Горького», «Смерічка»,

- нервової системи - «Орізонт», «Бердянськ», «Карпати», «Конча – Заспа», «Тетерів», «Токарі», «Чайка»,

- кістково-м’язової системи - «Лісова пісня», «Бердянськ», «Славутич», «Нафтуся Прикарпаття», «Маяк», «Діброва», «Золота Нива»,

- ендокринної системи - «Березівські мінеральні води», «ім. Горького», «Шаян», «Маяк», «Псьол», «Бердянськ», «Шкло», «Дніпро - Бескид»,

- системи кровообігу - «Мошногір’я», «Карпати», «Конча- Заспа», «Чайка», «Лісова пісня», «Роща», «Жовтень»,

- органів зору - «Славутич», травлення - «Феміда», «ім. Горького», «Мошногір’я», «Перлина», «Сонячне Закарпаття», «Жовтень», «Шкло».

Мами з дітьми з проблемами органів дихання оздоровлювались в санаторіях «Київ- Плюс», «Скадовськ», «Барвінок», сечо - статевої системи - «Смерічка», «Жовтень», «Рубін», нервової системи та органи чуття - «Бердянськ», «Чайка», «Жовтень», «Рубін», системи кровообігу - «Київ - Плюс», «Чайка», «Жовтень», «Шкло», кістково-м’язової систеи - «Орізонт», «Рубін», ендокринної системи - «Київ- Плюс», «Поляна», «Шкло», органів травлення - ««Київ- Плюс», «Поляна», Новомосковський», «Жовтень», «Примор’є», органів зору - «Зелений мис», Барвінок», захворювання шкіри - в санаторії «Примор’є».

З метою проведення оздоровлення громадян в 2012 році управління праці та соціального захисту населення здійснює облік заяв громадян, які мають статус потерпілого внаслідок Чорнобильської катастрофи та потребують санаторно-курортного лікування.

Необхідною умовою взяття на облік є написання заяви та надання довідки медсанчастини (форма 070/О).

При собі необхідно мати такі документи: паспорт, (для дитини - свідоцтво про народження), чорнобильське посвідчення.

За детальною консультацією звертатися в відділ соціального захисту осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, каб.112, 1 поверх , м-н Незалежності 1.


Начальник управління Т. СичВсього коментарів: 2
1
оля | 20.02.2012 | 16:10
+ (1) -
до вас прийди і знову ніяких путівок нема.хіба тільки в рівненську обл. на р.горинь cranky cranky cranky
2
ВІП | 20.05.2012 | 20:18
+ (0) -
Була в Поляні Закарпатської обл. Ніяких там органів дихання не лікують, там навіть інгаляції не працюють , А до людей ставляться як до непотрібу (Ми Вас сьюди не запрошували , і що взагалі хочете від нас )ЖАХ , КОШМАР ,ВІДМИВКА ГРОШЕЙ , ЛІКУВАННЯ = 0000 ,ХАРЧУВАННЯ =0000, ГОСТИННІСТЬ =0000,УМОВИ =000000000ХІБА ВОДИЧКА та повітря= 100%
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

КАТЕГОРІЇ

Афіша Кузнецовськ
Все про події в місті
Подорожі рідним краєм
Туристичні розповіді
Релігія
Все про релігійне життя міста
Різне
Політикум
Все про місцеву політику
Творча майстерня
Проза, вірші, фото, малювання, рукоділля, історії з життя
Офіційно
Дорожній контроль
Інформує бібліотека

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 947
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9074

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів