34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Блог // Офіційно // Психологічна реабілітація учасників АТО

Психологічна реабілітація учасників АТО

26.02.2016

0

427

Психологічна реабілітація учасників АТО

 

 

Згідно з рекомендаціями фахівців-психологів, зокрема членів, створеної при Державній службі України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Міжвідомчої комісії з питань організації психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції, психологічної допомоги і реабілітації потребують всі учасники бойових дій, з метою профілактики розвитку у них посттравматичних стресових розладів, дезадаптації, конфліктів з оточуючими, а також відновлення психічного здоров’я та ефективної соціальної поведінки, зміцнення їх особистісного та соціального статусу.

 

Тому будь-який учасник антитерористичної операції, який має статус учасника бойових дій (інваліда війни) та документ, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення, має право звернутися до органів соціального захисту населення із заявою про надання послуг з психологічної реабілітації.

 

 

На сьогодні послуги з психологічної реабілітації постраждалим учасникам АТО надаються 4 реабілітаційними установами:

 

-​ ДП «Клінічний санаторій «Курорт Березівські мінеральні води» ЗАТ «Укрпрофздоровниця» (с. Березівське, Дергачівський р-н, Харківська обл.);

-​ ДП «Південь-Курорт-Сервіс» санаторій «Орізонт» (смт. Сергіївка, Одеська обл.);

-​ ТОВ «Санаторій «Феофанія» (м. Київ);

-​ Менський санаторій «Остреч» (м. Мена, Чернігівська обл.).

 

 

Додатково повідомляємо, що у разі неможливості учасником антитерористичної операції надати посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни, копію документа, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення, управлінням праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради буде надіслано запит до департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації для отримання інформації з Єдиного державного реєстру учасників антитерористичної операції щодо підтвердження статусу.

 

За додатковою інформацією та направленням на психологічну реабілітацію просимо звертатися в управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради за адресою: м-н Будівельників, гурт. №1, каб. № 3.

 

Телефон для довідок 2-34-08.

 

 

 

Заступник начальника управління праці та соціального захисту населення

виконавчого комітету Кузнецовської міської ради О.Андрощук

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

КАТЕГОРІЇ

Афіша Кузнецовськ
Все про події в місті
Подорожі рідним краєм
Туристичні розповіді
Релігія
Все про релігійне життя міста
Різне
Політикум
Все про місцеву політику
Творча майстерня
Проза, вірші, фото, малювання, рукоділля, історії з життя
Офіційно
Дорожній контроль
Інформує бібліотека

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1053
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9197

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів