34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Блог // Офіційно // Служба зайнятості на захисті інтересів ВПО

Служба зайнятості на захисті інтересів ВПО

10.07.2015

0

403

Одна із проблем, з якою стикаються більшість переміщених осіб – це зневіра у майбутньому, складний психологічний стан, який характеризується тривожністю або апатією. Таким людям необхідна допомога. Для того, щоб нейтралізувати негативні емоції та дати зрозуміти людині, що вона не одна, Кузнецовський міський центр зайнятості продовжує надавати психологічну підтримку внутрішньо переміщеним особам.

 

Так, 7 липня 2015 року фахівцями центру зайнятості разом із представником центру соціальних служб сім'ї та молоді Валентиною Шпур проведено семінар для громадян, які перемістилися з АР Крим, Севастополя та східних регіонів України та зареєстровані, як безробітні. Мета зустрічі - сприяння зайнятості внутрішньо переміщених осіб та їх адаптації до місцевого ринку праці; підвищення конкурентоспроможності даної категорії осіб на місцевому ринку праці, а також зниження рівня напруги та позбавлення негативних емоцій.

 

 

Начальник відділу активної підтримки безробітних центру зайнятості Руслана Ярощук ознайомила присутніх із послугами, що надає служба зайнятості внутрішньо переміщеним особам, а саме: щодо підбору підходящої роботи, організації професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації в Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, сприяння в започаткуванні власного бізнесу, залучення до громадських та інших робіт тимчасового характеру. Під час семінару було розглянуто поняття, причини та особливості переживання кризових станів у житті людини. Учасники дізнались, що кризові стани можуть негативно позначатися на можливостях людини, погіршувати працездатність та слугувати причиною виникнення психосоматичних розладів і порушень.

 

«При правильному оцінюванні своїх переживань і знаходженні вивіреного рішення, людина здатна до відновлення. Саме для цього необхідно мати певну психологічну грамотність щодо розуміння кризових ситуацій, їх різновидів і причин їх виникнення,»- зазначила головний спеціаліст центру соціальних служб сім'ї та молоді Валентина Шпур.

 

Учасникам семінару було надано рекомендації щодо конструктивної поведінки в стресовому стані, визначені основні техніки роботи зі стресом, надано рекомендації щодо практичного їх застосування. Подібні методи та техніки роботи зі стресом дозволяють створити передумови для відновлення природної здатності особистості до саморегуляції, тобто природної здатності особи до самовиліковування, основана на ресурсах організму.

 

Наприкінці заходу безробітні поділилися своїми позитивними враженнями від зустрічі та мали змогу поспілкуватися зі спеціалістом в індивідуальному порядку, отримати відповіді на запитання.

 

 

Кузнецовський міський центр зайнятості

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

КАТЕГОРІЇ

Афіша Кузнецовськ
Все про події в місті
Подорожі рідним краєм
Туристичні розповіді
Релігія
Все про релігійне життя міста
Різне
Політикум
Все про місцеву політику
Творча майстерня
Проза, вірші, фото, малювання, рукоділля, історії з життя
Офіційно
Дорожній контроль
Інформує бібліотека

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 954
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9089

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів