10.02.2016

1

278

Про спортивні досягнення кузнецовців у новому році інформує комітет з фізичної культури і спорту на сайті міської ради:

"З 4 по 5 лютого у Рівному відбувся відкритий чемпіонат Рівненської області з боксу серед юніорів та юнаків. Наші спортсмени здобули п’ять перших місць, одне друге та два третіх місця, а саме:

- Перше місце в/к 75 кг – Сніжко Тарас, в/к 72 кг – Сімчук Олександр, в/к 46 кг – Булан Сергій, в/к 60 кг – Зосімов Павло; в/к 63 кг – Федіна Владислав.

- Друге місце в/к 60 кг – Овечко Олександр.

- Третє місце в/к 52 кг – Ліщук Ілля, в/к 56 кг – Федіна Дмитро.

05-07 лютого у м.Березне проходив Чемпіонат України (західна зона) серед юнаків 1999-2000р.н. У змаганнях приймало участь 12 команд, 170 учасників. У в/к до 46 кг ІІІ місце посів Шевчук Артем, у в/к до 50 кг. VІІ місце посів Клець Артем, в/к до 100 кг. V місце посів Курбатов Владислав та Затірка Тарас.

06 лютого у Львові проходив турнір з важкої атлетики пам’яті Олімпійського чемпіона ЗМС П.Коваля. У віковій категорії до 13 років у сумі двоборства 111 кг третє місце виборов Пасько Кирило, четверте місце з результатом 92 кг виборов Крусь Богдан.

07 лютого в місті відбувся І тур відкритого чемпіонату Рівненської області з баскетболу серед чоловічих клубних команд між командами «Рись» Кузнецовськ – «Олімп» Сарни. Старт чемпіонату для наших баскетболістів виявився невдалим - рахунок гри 55-73 на користь гостей".

Всього коментарів: 1
1
Валентина | 10.02.2016 | 17:43
+ (0) -
З 4 по 7 лютого у Львові проходив дитячий футбольний турнір "Кубок Дружби - 2016", де юнацька команда ДЮСШ "Ізотоп" здобула бронзу із понад 20