34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Блог // Офіційно // Видача свідоцтв про народження

Видача свідоцтв про народження

26.11.2015

0

524

Видача свідоцтв про народження безпосередньо в закладах охорони здоров'я

 

З метою створення сприятливих умов, спрямованих на спрощення доступу громадян до адміністративних послуг щодо державної реєстрації народження дитини, відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 26.08.2015 року № 1593/5 (із внесеними змінами від 29.10.2015 № 21205/5) Головним територіальним управлінням юстиції у Рівненській області запроваджено у Рівненському обласному перинатальному центрі та Пологовому будинку Рівненської міської ради новий сервіс, який передбачає прийняття працівниками відділу державної реєстрації актів цивільного стану Рівненського міського управління юстиції документів, необхідних для проведення державної реєстрації народження дитини, та видачу свідоцтва про народження.

 

Державна реєстрація народження дитини проводиться за письмовою або усною заявою заявою батьків чи одного з них за місцем народження або за місцем проживання батьків (ст.13 Закону України “Про державну реєстрацію актів цивільного стану”). Для державної реєстрації народження дитини батькам необхідно мати: медичне свідоцтво про народження; паспорти батьків; свідоцтво про шлюб.

 

Працівниками відділу державної реєстрації актів цивільного стану Рівненського міського управління юстиції з вищевказаного питання здійснюється виїзний прийом громадян у Рівненському обласному перинатальному центрі (м. Рівне вул.Міцкевича, 30,) у вівторок — п'ятницю з 9.30 до 10.30 год., (крім суботи, неділі, понеділка), у Пологовому будинку Рівненської міської ради (м. Рівне вул.Медична,7,) у вівторок — п'ятницю з 11.00 до 12.00 год. (крім суботи, неділі, понеділка).

 

Заяву про державну реєстрацію народження можливо також подати протягом місяця з дня народження дитини (ст.144 Сімейного кодексу України) безпосередньо до відділу державної реєстрації актів цивільного стану Рівненського міського управління юстиції за адресою: м. Рівне, проспект Миру, 14, 1-й поверх, кабінет № 1.

 

 

Заступник начальника

Управління державної реєстрації -

начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану

Головного територіального управління юстиції у Рівненській області

В.І.Оводюк

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

КАТЕГОРІЇ

Афіша Кузнецовськ
Все про події в місті
Подорожі рідним краєм
Туристичні розповіді
Релігія
Все про релігійне життя міста
Різне
Політикум
Все про місцеву політику
Творча майстерня
Проза, вірші, фото, малювання, рукоділля, історії з життя
Офіційно
Дорожній контроль
Інформує бібліотека

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1024
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9159

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів