34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Блог // Офіційно // Видача ваучерів для громадян старше 45

Видача ваучерів для громадян старше 45

10.07.2015

0

414

Нинішнє законодавство визначає низку гарантій особам «зрілого» віку. Одна з них – видача центрами зайнятості ваучерів для громадян старше 45 років, страховий стаж яких не менше п’ятнадцяти років, та які мають професійно-технічну або вищу освіту.

 

Ваучер надає громадянам право на перепідготовку (в межах професійно-технічної чи вищої освіти), підготовку на наступному освітньо-кваліфікаційному рівні, спеціалізацію чи підвищення кваліфікації працівника або безробітного. Наприклад, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування може довчитися до рівня молодшого спеціаліста за спеціальністю монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд. Або ж можливий варіант продовжити вищу освіту з бакалавра на спеціаліста.

 

Визначено перелік професій, спеціальностей та напрямів підвищення кваліфікації, за якими може бути виданий ваучер: бджоляр, тракторист, робітник фермерського господарства, електрогазозварник, агрономія, комп’ютерні системи та мережі, ветеринарна медицина, землевпорядкування, організація і технологія ведення фермерського господарства тощо.

 

Оплата ваучера здійснюється Фондом загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття в межах вартості навчання і не може перевищувати десятикратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом (станом на 1 січня 2015 року – 1218 грн.).

 

Якщо вас зацікавила пропозиція отримати ваучер, звертайтеся за телефоном 3-75-96 або ж безпосередньо до Кузнецовського міського центру зайнятості.

 

 

Кузнецовський міський центр зайнятості

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

КАТЕГОРІЇ

Афіша Кузнецовськ
Все про події в місті
Подорожі рідним краєм
Туристичні розповіді
Релігія
Все про релігійне життя міста
Різне
Політикум
Все про місцеву політику
Творча майстерня
Проза, вірші, фото, малювання, рукоділля, історії з життя
Офіційно
Дорожній контроль
Інформує бібліотека

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1014
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9146

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів