34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Блог // Політикум // Відкритий лист депутата Кузнецовської міськради Ю.Л. Нестерчука

Відкритий лист депутата Кузнецовської міськради Ю.Л. Нестерчука

01.04.2012

3

1531

Відкритий лист до Президента України Януковича В. Ф.; Генерального прокурора України Пшонки В.П; Голови Рівненської обласної адміністрації Берташа В.М.

Як відомо, реформи починаються там, де закінчуються гроші. Сьогодні наша держава знаходиться на роздоріжжі. З одного боку, діють старі суспільні очікування та стереотипи споживання, що штовхають до безодні та соціального колапсу. З іншого, назріли глибокі, непопулярні економічні реформи. І для того, щоб їх втілювати, потрібна рішучість та політична воля як Президента України, так і кожного з нас, на кого покладена важка ноша відповідальності. Як депутат міської ради, я усвідомлюю свою відповідальність перед громадою і розумію, що повинен виконати свій обов’язок та виправдати сподівання, які покладені на мене виборцями.

У кожному населеному пункті є свої специфічні проблеми, які потребують вирішення без втручання на це Президента України. Для цього держава уповноважила певних людей, які цим займаються. Однак деякі повноваження у вирішенні проблем покладені і на когорту людей, яких обирають в якості депутатів. І вже на цьому рівні кожен з них демонструє свої внутрішні переконання та принципи або ж прихильність до політичних брендів. Саме на основі цих категорій формується підхід до вирішення нагальних для громади питань. На жаль, більшість із них потребують вирішення через фінансову складову.

Зрозуміло, що держава переживає нині не найкращі часи та в умовах економічного виснаження обмежена фінансувати в повному обсязі потреби територіальних громад. Виходом із ситуації є наповнення місцевих бюджетів через здійснення господарської діяльності. Тим паче, що у територіальної громади є таке право - доцільно, економно, ефективно користуватися і розпоряджатися на свій розсуд і в своїх інтересах майном та ресурсами, що належать їй, як безпосередньо, так і через органи місцевого самоврядування. У Кузнецовську одним із способів додаткового наповнення міського бюджету могло б стати створення комунального ринку.

Ставши депутатом міської ради, я почав аналізувати, в яких напрямках, доклавши певних зусиль, можна ефективніше наповнювати місцевий бюджет. Починаючи з січня 2011 року, неодноразово на засіданнях постійної комісії з питань земельних відносин міської ради та сесіях міської ради я звертав увагу депутатів на те, що внаслідок замовчування та політичного «дахування» головою комісії від домінуючої в стінах Кузнецовської міської ради політичної сили, представленої ВО «Батьківщина», після відміни ринкового збору спритні підприємці здійснюють побори на землях територіальної громади та напередодні виборів і стають фінансовими донорами вказаної вище політичної сили. За моїми підрахунками, внаслідок відміни ринкового збору та такого «дахування», територіальна громада щорічно втрачає щонайменше 450 тис.грн. Ці кошти тихенько осідають в кишенях недобросовісних підприємців та збанкрутілих політиків.

Така ситуація триває впродовж багатьох років. Тому, зважаючи на вищевикладене, 1 жовтня 2011 року я усно звернувся до начальника УБЕЗ м.Кузнецовськ Маринича О. та тодішнього т.в.о. начальника міського відділу внутрішніх справ Бабіка К.В., а 21 жовтня 2011р. письмово до прокурора м. Кузнецовськ з проханням присікти таку злочинну практику. Натомість начальник УБЕЗ Маринич О. мені пояснив, що вказані факти перевірялись, але не знайшли підтвердження.

Отримавши таку відповідь, я самостійно провів опитування торговців. Усі опитані підтвердили сплачування коштів, при цьому зазначаючи, кому і в яких розмірах кошти сплачувались.

Результатами опитування я поділився з іншими депутатами, бо вважаю, що залишення такої ситуації без уваги абсолютно неприйнятне, адже вона носить суспільно-небезпечний характер. Діючи винятково в інтересах громади, з метою наповнення міського бюджету, як уповноважений представник територіальної громади, на свій страх і ризик, я взявся за збір коштів та перераховування їх на благодійний рахунок міської ради для соціально-економічного розвитку міста, про що свідчать відповідні чеки. При цьому частину отриманих коштів було витрачено на прибирання території місць розташування торгових наметів.

Мої дії як депутата, вочевидь, не сподобалися, оскільки торкнулися інтересів певних осіб. І на мене, після телефонного дзвінка у міліцію невстановленої особи, представником Кузнецовського МВ УМВСУ в Рівненській області було складено протокол.

Попри здоровий глузд і на мою усну заяву, представник правоохоронних органів чомусь не зробив того ж стосовно особи, яка перед цим збирала кошти із підприємців для особистого збагачення. Тому така логіка дій наших правоохоронців мені не зрозуміла.

Наді мною відбувся суд, за словами судді, мої дії були розцінені, як «це було шляхетно, але закон цього не дозволяє». Суддею у даній справі була голова Кузнецовського міського суду, людина, за яку міська рада, завдячуючи більшості від ВО «Батьківщина», клопотала перед Вами, пане Президенте, щодо присвоєння їй звання «Почесний юрист України». Напевно, для демонстрування прихильності. А стороною звинувачення від прокуратури виступав Ю. Мізюк, чия дружина є представником підприємницької структури, що незаконно збирала кошти на території громади з метою власної вигоди, до того ж вона колишній працівник кримінально-виконавчої інспекції.

Мене дивує факт, що при розгляді справи у суді в письмових поясненнях підприємці прямо вказують, що гроші сплачували директору ринку, але прокуратура чомусь не лише проігнорувала, а й взагалі цього не помітила. Відписують, що факти не підтвердились. Воістину, усе переплелося в нашому місті, одна сторона - робить вигляд, що не бачить, друга - що не знає, а третя - організовує вигляд судочинства. І при цьому, депутат Нестерчук - корупціонер.

Шановний пане Президенте, прошу Вас, як гаранта Конституції, встановити справедливість і відновити торжество Закону та совісті.

20 березня 2012 р.
Депутат Кузнецовської міської ради
від партії «Зелена планета» Юрій Нестерчук,
газета "Вісті" №14 (від 30.03.12)


Коментар голови фракції "Батьківщина" у Кузнецовській міській раді Ніни Хвалько:

Якщо уважно проаналізувати цей художній твір (відкритий лист депутата Юрія Нестерчука), то ореолу святості заслуговує лише одна людина в нашому місті. Складається враження, що винні голова депутатської комісії, працівники правоохоронних органів, зокрема, міліції, прокуратури, навіть суду. А депутат, якого притягнули за корупцію, не винен?

А чому Юрію Нестерчуку не надати для засобів масової інформації рішення двох судів - міського і апеляційного, щоб остаточно розвіяти всі сумніви?

Наша політична сила не збирається безпідставно звинувачувати нікого з депутатів, ми працюємо, виконуючи свою передвиборчу програму. Не вважаємо за можливе і називати опонентів збанкрутілими політиками. Виключно кузнецовці і виключно на зборах дають оцінку політичним силам, представленим у міській раді. Хоча досить цікавим є рейтинг на наступних виборах "Зеленої планети", чий представник вже у перший рік діяльності ради заплямував себе порушенням статті України "Про засади запобігання і протидії корупції". З таким розмахом до виборів можна ще не раз бути притягненим до відповідальності і "прославити" наше місто.

Ніна Хвалько,  газета "Вісті" №14 (від 30.03.12)
Всього коментарів: 3
1
Алехандро | 02.04.2012 | 15:07
+ (1) -
Яке ж брехло!!! Нестерчук, якщо ти хотів потихеньку зробити собі в карман регулярний збір коштів від підприємців і тобі це не вдалося, то вже не ваняй своїми сороміцькими листами та висловлюваннями на сесіях! Судом доведено, що ти корупціонер! "Чесний" ти наш депутат! І в земельній комісії ти теж неспроста - земельку під магазинчик сину, другому під гаражик, а тепер ще й хотів риночок невеличкий. Згинь геть перевертень, склади свої повноваження - тільки тоді поможеш громаді міста!
2
akapella | 28.04.2012 | 08:37
+ (0) -
Хвалько зробила набагато гірше. Вона, виявляється, такий самий корупціонер,а може ще й більше, але це приховала на час виборів, щоб допхатися до корита. Хотіла навішати ярлик на людину та відволікти увагу від головного, що вона сама безсовісне та брехливе створіння. І носить же земля таке гів.о
3
Magic | 28.04.2012 | 17:00
+ (1) -
Тут мова не про Хвалько, хоча та теж, "добра". Нестерчук підлий і сраколиз Анощенка! Усі добре знають, що землі для своїх дітей він вибив дякуючи тому, що є членом земельної комісії.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

КАТЕГОРІЇ

Афіша Кузнецовськ
Все про події в місті
Подорожі рідним краєм
Туристичні розповіді
Релігія
Все про релігійне життя міста
Різне
Політикум
Все про місцеву політику
Творча майстерня
Проза, вірші, фото, малювання, рукоділля, історії з життя
Офіційно
Дорожній контроль
Інформує бібліотека

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1048
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9192

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів