ГОЛОВНА // Блог // Різне // Виграли 16 золотих медалей

Виграли 16 золотих медалей

10.03.2016

0

303

В Івано-Франківську відбулися змагання з плавання серед ветеранів в яких взяли участь спортсмени з Рівненщини. Як повідомляє сайт «Спорт для всіх», плавці здобули 21 медаль.

У відкритому зимовому чемпіонаті Івано-Франківської області з плавання «Кубок Прикарпаття» взяли участь більше ста учасників з 20 областей України. Вікова категорія учасників коливалася від 25 до 85+ років. Всі учасники були нагороджені іменними грамотами та медалями, а найкращі отримали можливість підійняти над головою «Кубок Прикарпаття».

Спортсмени з Рівненщини продемонстрували гарні результати, виборовши одразу 16 золотих та 5 срібних медалей.

Олександр Савчук – старший тренер-викладач комплексної дитячо-юнацької спортивної школи ВП «РАЕС» з міста Кузнецовськ, виборов відразу три золоті медалі на дистанціях в 100 метрів комплексним плаванням, 200 метрів вільним стилем та 200 метрів на спині.

Іван Давидюк – керівник фізичного виховання Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу виборов друге місце на дистанції в 50 метрів на спині, та перші місця в запливах на 100 та 200 метрів.

Валерій Нестеренко – викладач фізичної культури Костопільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату здобув 2 золоті нагороди у плаванні на дистанціях 50 і 100 метрів вільним стилем.

Особливий успіх на змаганнях мали працівники Рівненської атомної електростанції. Олеся Осовська – виборола золото на 50 метрах батерфляєм та 100 і 200 метрів комплексного плавання. Євген Зайчик – виборов золоті медалі на дистанціях в 50 метрів вільним стилем та 50 і 200 метрів батерфляєм. Владислав Березюк – здобув срібло на дистанції в 50 метрів брасом та золото на 100 і 200 метрах. Анастасія Мороз – виборола три срібних нагороди на дистанціях в 50, 100 та 200 метрів вільним стилем. Вікторія Середенко – здобула золото на дистанції в 200 метрів вільним стилем.