34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Блог // Офіційно // Власна справа – це реально

Власна справа – це реально

20.07.2015

0

935

З метою орієнтації безробітних на самозайнятість і підтримки підприємницької ініціативи, службою зайнятості запроваджений комплекс заходів для тих, хто бажає започаткувати свою власну справу – це семінари з орієнтації на підприємницьку діяльність, навчання основам підприємництва та складанню бізнес-плану, надання безробітним фінансової підтримки у вигляді одноразової допомоги по безробіттю.

 

15 липня 2015 року фахівцями Кузнецовського міського центру зайнятості був проведений семінар для 11 безробітних на тему: "Від бізнес-ідеї до власної справи", адже саме на таких семінарах приймається остаточне рішення щодо започаткування власного бізнесу.

 

До участі в проведенні заходу запросили начальника Кузнецовського міського управління юстиції Людмилу Антонюк та начальника реєстраційної служби Кузнецовського міського управління юстиції Вікторію Грибун.

 

Начальник відділу активної підтримки безробітних Руслана Ярощук ознайомила слухачів щодо можливості проходження навчання на курсах цільового призначення “Підприємець-початківець” на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

 

 

«Міністерством юстиції України запроваджено систему надання електронних онлайн сервісів. На сьогодні можливо отримати необхідну довідку, витяг або виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців на відповідному оновленому сайті Міністерства юстиції України,» - інформувала присутніх Л.Антонюк.

 

А В.Грибун дала цінну настанову щодо порядку реєстрації фізичної особи-підприємця, де і як подати документи тощо.

 

«Особливо уважним потрібно бути з кодом діяльності, яку ви плануєте виконувати (за класифікацією видів економічної діяльності, КВЕД – 2015). Помилкова цифра не порушить порядок реєстрації ФОП, але виправити помилку, що залишилася непоміченою, можна буде лише шляхом переєстрації», - наголосила вона.

 

По завершенню тренінгів-семінарів двоє безробітних виявили бажання отримати одноразову виплату допомоги для започаткування власної справи та планують пройти навчання на курсах цільового призначення “Підприємець-початківець” на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. Цілеспрямованість та впевненість у своїх си​лах - ось запорука успішного започаткування та ведення власної справи. А фахівці центру зайнятості допоможуть втілити Ваші мрії в життя.

 

 

Начальник відділу Кузнецовького міського центру зайнятості Ярощук Р.В.

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

КАТЕГОРІЇ

Афіша Кузнецовськ
Все про події в місті
Подорожі рідним краєм
Туристичні розповіді
Релігія
Все про релігійне життя міста
Різне
Політикум
Все про місцеву політику
Творча майстерня
Проза, вірші, фото, малювання, рукоділля, історії з життя
Офіційно
Дорожній контроль
Інформує бібліотека

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1017
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9149

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів