34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Блог // Офіційно // Власна справа - забезпечення самозайнятості

Власна справа - забезпечення самозайнятості

19.06.2015

0

400

Існує сотні способів, щоб змінити своє життя. Один з них стати підприємцем. Фахівці, які добре знаються на усіх секретах бізнесової науки, рекомендують завжди пам'ятати - якою б важливою не була справа, потрібно дослухатися до своїх інтересів. Деякі люди вважають, що для того, щоб стати підприємцем, потрібні певні вроджені здібності і підприємницький склад розуму. Інші люди ділять всіх на ведених і ведучих, тобто тільки лідери можуть успішно відкрити і розвинути свій бізнес. Однак для того, щоб мрія здійснилась, необхідно бути енергійною, завзятою та цілеспрямованою людиною. Створюючи власне підприємство, необхідно розуміти, що необхідно не тільки користуватися благами, які принесе власний бізнес, але й нести всю відповідальність за його розвиток, зростання та виживання.

 

Після звільнення з роботи Овсюк Віктор став перед вибором, чим займатися далі. Першим його кроком було звернення до Центру зайнятості, з метою пошуку підходящої роботи, але на жаль сумісні зусилля працівників центру зайнятості і його не давали бажаного результату. Шукаючи вихід із ситуації, в якій він перебував, фахівці центру зайнятості запропонували йому започаткувати власну справу і отримати допомогу по безробіттю одноразово для підприємництва.

 

 

За направленням Кузнецовського центру зайнятості здобув необхідні знання на курсах «Підприємець-початківець», які навчили основам підприємництва, як правильно започаткувати і вести власну справу.

 

Під час навчання разом з викладачами Віктор підготував свій бізнес-план на тему «Посередництво в торгівлі меблями, побутовими товарами, залізними та іншими металевими виробами». «За період роботи найманим працівником – каже пан Віктор - я здобув безцінний досвід у даній сфері. Я впевнений, що відкриття магазину меблевої фурнітури буде дуже доречним і своєчасним. Враховуючи всю пропозицію, яка представлена місцевими підприємцями, і те, що споживачеві доводиться долати сотні кілометрів до Рівного чи Луцька у пошуках потрібного товару, можна з упевненістю сказати, що ніша ринку не заповнена. Актуальність моєї бізнес-ідеї підтверджується постійним попитом на фурнітуру, асортимент якої надзвичайно вузький і однобокий».

 

Наразі, колишній безробітний, займається улюбленою справою, розширює коло своїх клієнтів та планує у майбутньому звернутися в центр зайнятості за допомогою у підборі кваліфікованих працівників. Тож, якщо ви втратили роботу і не в змозі працевлаштуватися, не впадайте у відчай! Можливо вас чекає успішне майбутнє підприємця. Пам’ятайте, що фахівці служби зайнятості завжди радо підуть вам назустріч, підтримають, проконсультують. Адже стати підприємцем не так вже й просто, та воно того варте!

 

 

Провідний фахівець відділу активної підтримки безробітних

Кузнецовького міського центру зайнятості Денисюк Ю.С.

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

КАТЕГОРІЇ

Афіша Кузнецовськ
Все про події в місті
Подорожі рідним краєм
Туристичні розповіді
Релігія
Все про релігійне життя міста
Різне
Політикум
Все про місцеву політику
Творча майстерня
Проза, вірші, фото, малювання, рукоділля, історії з життя
Офіційно
Дорожній контроль
Інформує бібліотека

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1053
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9197

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів