34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Блог // Офіційно // ВСТУПНА КАМПАНІЯ-2012 – НЕ ЗА ГОРАМИ

ВСТУПНА КАМПАНІЯ-2012 – НЕ ЗА ГОРАМИ

13.02.2012

0

705

ВСТУПНА КАМПАНІЯ-2012 – НЕ ЗА ГОРАМИ

Незабаром почнеться пора вступних кампаній у вищих навчальних закладах України. Це відповідальний етап у житті кожного абітурієнта, від якого залежить втілення мрії про майбутню бажану професію. 

Дана інформація призначена для тих, хто вирішив присвятити себе служінню закону та бажає вступити до вузів системи МВС.

Розпочати свою службу в органах внутрішніх справ з навчання на денній формі в одному з понад десятка відомчих навчальних закладів МВС України за державним замовленням можуть:

1) Особи, які мають повну загальну середню освіту, віком від 17 до 25 років.

2) Особи, які мають вищу освіту освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, віком до 25 років.

3) Особи, які мають вищу освіту освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра, віком до 25 років.

4) Призовники віком від 17 до 21 року, які мають повну загальну середню освіту; військовослужбовці та військовозобов'язані, які не мають військових звань офіцерського складу, але мають повну загальну середню освіту, віком від 18 до 23 років.

5) Призовники віком від 17 років 6 місяців до 24 років 6 місяців, які мають повну загальну середню освіту та виявили бажання навчатися за експериментальною навчальною програмою (з набуттям практичних умінь з охорони громадського порядку під час проходження військової служби в спеціальних моторизованих частинах міліції та інших структурних підрозділах (з'єднаннях, частинах тощо) внутрішніх військ МВС). 

Час навчання у вищих навчальних закладах МВС України зараховується до трудового стажу, а для юнаків крім того зараховується як проходження строкової військової служби. На період навчання на курсантів поширюються права та обов’язки працівників ОВС, а після закінчення навчання випускники з урахуванням інтересів служби відповідно до набутої кваліфікації, спеціальності та спеціалізації гарантовано працевлаштовуються в територіальні підрозділи МВС України. 


На теперішній час для вступу на денну форму навчання до вищих навчальних закладів МВС України необхідно отримати сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з таких предметів: 

За напрямами підготовки „Право”, „Психологія” та „Соціологія”:
- Українська мова та література, Історія України.

За напрямами підготовки „Комп’ютерні науки”, „Системи технічного захисту інформації”: 

- Українська мова та література, математика.

Факультет № 3 з підготовки фахівців для слідчих підрозділів ОВС НУ «Національної юридичної академії ім. Ярослава Мудрого» за напрямом підготовки «Право»: 

- Українська мова та література, Історія України, Іноземна мова або Математика.


Вступні випробування не обмежуються лише конкурсом сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Для них також передбачений конкурс з визначення рівня фізичної підготовки і співбесіда з готовності до навчання та проходження служби в ОВС..

За більш детальною інформацією щодо порядку вступу до відомчих навчальних закладів МВС України та для оформлення особової справи абітурієнта звертайтесь у Кузнецовський міський відділ внутрішніх справ за телефоном: 2-62-60.

Окрім денної форми навчання за державним замовленням, ВНЗ МВС пропонують також навчання за контрактом на заочній формі. Так, цивільним особам, які бажають стати студентами Рівненського відділення ННІЗДН НАВС, потрібно зареєструватися для проходження зовнішнього незалежного оцінювання знань з наступних дисциплін: історія України (профільна), українська мова та література, а також англійська мова або математика (на вибір). 

Абітурієнти можуть подавати до приймальної комісії сертифікати ЗНО попередніх років, а ті, хто здобув повну загальну середню освіту у 2007 році і раніше, мають право брати участь у конкурсному відборі не лише за сертифікатами Українського центру оцінювання якості освіти, а й за результатами вступних випробувань.

Всю інформацію про умови вступу громадяни можуть отримати, завітавши за адресою: 

м. Рівне, вул. Вербова, 39 або зателефонувавши за номером: (0362) 45-19-00.
Заступник начальника Кузнецовського МВ
УМВС України в Рівненській області
майор міліції Ю.С.Чиж

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

КАТЕГОРІЇ

Афіша Кузнецовськ
Все про події в місті
Подорожі рідним краєм
Туристичні розповіді
Релігія
Все про релігійне життя міста
Різне
Політикум
Все про місцеву політику
Творча майстерня
Проза, вірші, фото, малювання, рукоділля, історії з життя
Офіційно
Дорожній контроль
Інформує бібліотека

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 947
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9073

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів