34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Блог // Офіційно // Засідання спеціальної комісії

Засідання спеціальної комісії

17.02.2017

0

700

17 лютого 2017 року відбулося засідання спеціальної комісії для вжиття заходів щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голови спеціальної комісії Ніни Зубрецької.

 

На початку засідання голова комісії ознайомила з рішенням Кузнецовської міської ради від 15.12.2016 № 234 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради від 03.03.2016 № 52 «Про створення спеціальної комісії для вжиття заходів щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників", згідно з яким затверджено новий склад спеціальної комісії в м. Вараш.

 

 

Згідно з порядком денним було заслухано звіт про роботу спеціальної комісії для вжиття заходів щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників за 2016 рік (доповідала директор Кузнецовського міського центру зайнятості Л.Самохіна) та затверджено план роботи даної комісії на 2017 рік (доповідала голова спеціальної комісії Н.Зубрецька).

 

В ході засідання були розглянуті питання про загрозу масового вивільнення працівників виконавчого комітету Кузнецовської міської ради у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці, заслухано повідомлення міського голови Сергія Анощенка з даного питання.

 

За результатами роботи комісії розроблено заходи щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників виконавчого комітету Кузнецовської міської ради.

 

 

КУЗНЕЦОВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

КАТЕГОРІЇ

Афіша Кузнецовськ
Все про події в місті
Подорожі рідним краєм
Туристичні розповіді
Релігія
Все про релігійне життя міста
Різне
Політикум
Все про місцеву політику
Творча майстерня
Проза, вірші, фото, малювання, рукоділля, історії з життя
Офіційно
Дорожній контроль
Інформує бібліотека

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1053
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9197

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів