34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Блог // Офіційно // Звернення депутатів Кузнецовської міської ради до до Президента України В.Ф. Януковича, Голови Верховної Ради України В.М. Литвина

Звернення депутатів Кузнецовської міської ради до до Президента України В.Ф. Януковича, Голови Верховної Ради України В.М. Литвина

06.07.2012

3

660

Звернення депутатів Кузнецовської міської ради до до Президента України В.Ф. Януковича, Голови Верховної Ради України В.М. Литвина щодо прийняття Верховною Радою України Закону України "Про основні засади державної мовної політики"

3 липня 2012 року у Верховній Раді України відбувся антиконституційний «мовний» заколот. Жодна чесна людина, яка б хотіла висловити своє неупереджене слово, не знайде іншого визначення.

Такі провокації періодично з’являються, коли погіршується соціально-економічна ситуація в державі, аби відволікти суспільство від нагальних проблем і викликів, що перед ним постають.

Зміст проголосованого «мовного» законопроекту є прикладом фальшивої законотворчості, яка не вирішує жодної принципової мовної проблеми в Україні, не дбає про мовні запити національних громад, а натомість використовує частину російськомовних українців задля розколу України, суспільного протистояння і розбрату.

Спосіб, у який було схвалено «мовний» законопроект, свідчить про катастрофу українського парламентаризму і вражаючу деградацію парламентської традиції. Парламент остаточно перетворився на місце бездумного «кнопкодавства» влади.

На очах суспільства «мовний» законопроект був проголосований по-злодійськи, з цинічними коментарями учасників злодійства, які не бояться ані свого злочину, ані громадянського осуду.

Ми просимо українське суспільство усвідомити, що «мовний» заколот 3 липня 2012 року націлений супроти кожного з нас, оскільки вперше в українській історії проводить між нами мовний кордон.
Це — замах на Україну і єдність нашого народу.

Схвалений «мовний» законопроект є фактом змови, брехні і злочину. Цей документ належить традиції українофобії і ніколи не стане частиною національного політичного і правового життя нашої держави.

Для відвертання уваги від нечуваного грабунку України режим намагається спровокувати протистояння між власним народом, планомірно перетворює українофобію на офіційну ідеологію в державі. Глобальна мета режиму зрозуміла – це соціальна, культурна та національна маргіналізація українців, перетворення нас на безправну, дискриміновану, принижену групу.

Влада Януковича сьогодні намагається здійснити те, що не спромоглися втілити царські та радянські окупанти. Віра, мова і земля – ось те, що ще залишилося в українців. І зберегти це для наших нащадків – питання честі та совісті кожного. Якщо здамо нашу мову – осоромимось не лише самі перед собою, а й перед мертвими та ненародженими, перед душами мільйонів українців, які були знищені антиукраїнськими режимами.

Кожен українець та українське суспільство загалом дадуть адекватну відповідь на таку угодовську, зрадницьку політику новітніх колаборантів на догоду Кремлю. Знищення української мови, переписування української історії, кремлівська кінопропаганда, засилля російськомовних телепрограм – головні напрямки ідеологічної, психологічної, інформаційної іноземної агресії. Насправді йдеться не про права представників етнічних меншин, якими вдало спекулюють деструктивні антиукраїнські сили, а про нову фазу жорсткої русифікації – продовження політики лінгвоциду.

Ми не приймаємо «мовний» заколот.

Ми засуджуємо злочинців, які вчинили його всупереч закону і моралі.

Ми закликаємо кожного українського громадянина висловити свій протест і осуд. Захист української мови стає символом захисту нашої державності. Ми закликаємо всіх Українців до дії — зробити особистий україномовний вибір: купувати україномовні книги і часописи, підтримувати україномовне кіно, телебачення, культуру. Бо відтепер ідеться про вибір не лише мовний, а й моральний. Маємо пам’ятати, що і україномовні, і російськомовні громадяни України є законними громадянами своєї держави, а тому не можуть бути об’єктами наруги. Необхідною передумовою їхнього цивілізованого співжиття є взаємна солідарність, яка унеможливить штучну поляризацію суспільства і зіштовхування одних громадян з іншими.

Сьогодні об’єктом атаки є українська мова, отож станьмо усі на її захист, бо лише так захистимо себе від найманців, які хочуть продати вільне майбутнє нашої країни, нашого народу, наших дітей і онуків.
Тому, ми вимагаємо від Президента України і Голови Верховної Ради, усвідомлюючи можливі загрози для нашої держави, не допустити введення проголосованого документа у дію та не підписувати його.
Всього коментарів: 3
1
MucTep | 11.07.2012 | 11:08
+ (0) -
всі різко стали такими патріотами, що викликає нудоту!
2
jarema | 11.07.2012 | 22:32
+ (0) -
Чи написали заяви про вихід із партії регіонів депутати Ципан О., Москалик,Афанас"єв, Бондаренко В.М.?????????????
Оце був би найліпший протест цих депутатів проти свавілля своєї рідної бандитської ПР і Януковича!!!!!!!!!!!!!
Чи покращення життя для них та для їхньої родини, для них понад українську мову???
Але я бачу, що не дуже вже покращила життя ПР Ользі Ципан, бо вона разом із кузнецовськими громадянами риється у європейському секонд-хенді, аж куфайка завертається.....
3
s_vij | 28.07.2012 | 16:19
+ (0) -
вже нудить від кампанії звернень до "доброго" презіка angry До кого звертаєтесь - до бандюків? "Пора вже вигострить сокиру!"
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

КАТЕГОРІЇ

Афіша Кузнецовськ
Все про події в місті
Подорожі рідним краєм
Туристичні розповіді
Релігія
Все про релігійне життя міста
Різне
Політикум
Все про місцеву політику
Творча майстерня
Проза, вірші, фото, малювання, рукоділля, історії з життя
Офіційно
Дорожній контроль
Інформує бібліотека

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1048
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9192

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів