34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Катруся Журик - Форум

Катруся Журик - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Громадське життя » SOS - ПОТРІБНА ДОПОМОГА » Катруся Журик
Катруся Журик
vllikka
Зацікавлений
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Статус: Тимчасово відсутній

Дата: Понеділок, 10.01.2011, 22:34 | Повідомлення # 1

Дівчинці лише 3 рочки і такий страшний діагноз - лейкоз.
Проживає разом з батьками в селі Заболоття. Детальніше


Кто к кому с чем, тот от того и того
Svitla
Перехожий
Група: Пользователи
Повідомлень: 13
Статус: Тимчасово відсутній

Дата: Четвер, 24.03.2011, 00:03 | Повідомлення # 2

Новости о Катюше (22.03.2011 17:13) (это из ее группы на "одноклассниках"):

Катюшка сейчас у дома. Состояние её бывает по разному. С папой ездили в Кузнецовск делать анализы. Говорил, что результат средний У бедненькой Катюшки снова стала болеть ножка. В завтра будут делать повторный анализ. Она очень довольна, что у неё есть сестренка. Но довольствие будет не очень длинным, так как Катенька 31 числа обратно в Ровно.

34400
Перехожий
Група: Администраторы
Повідомлень: 30
Статус: Тимчасово відсутній

Дата: Четвер, 21.11.2013, 12:58 | Повідомлення # 3

Новини про Катрусю з сайту "Порятунок" (серпень, 2012): 

Наша Катруся Журик вже три тижні відпочиває вдома. Дівчинка приїжджала на КТ, результати обстеження хороші, нічого не викликає занепокоєння у лікарів. Катя ще на протязі довгого часу буде приймати підтримуючу хімію Пурі-нетол і протигрибковий препарат Віфенд в таблетках, але основне лікування лейкозу вже позаду.

Сьогодні ми дякуємо всім, хто допомагав Каті впродовж майже двох років лікування. Навіть у найважчих ситуаціях ми знали, що ви поруч. Ви не залишали Катрусю без допомоги жодного дня. Зараз вже неможливо точно порахувати, скільки грошей було витрачено на лікування Каті. Тато каже, що добрі люди пожертвували не менше 500 тисяч гривень. Чотири протоколи високодозованої хіміотерапії, курс опромінення і два рази важка боротьба з грибком - кожен день цього довгого шляху ми відчували вашу підтримку. Катя все витримала і повернулася додому. У тому, що Катя зараз посміхається, величезна заслуга лікуючого лікаря, завідувача відділення онкогематології Любов Іванівни Краков'ян, всіх медсестер нашого відділення, багатьох жертводавців і волонтерів. Спасибі вам за вашу самовіддану роботу і щиру допомогу, за ваші відкриті серця!

Левову частку допомоги Каті надали жителі рідного міста Кузнецовськ. Спасибі всім жителям і волонтерам Кузнецовська. Також висловлюємо величезну подяку депутатам Кузнецовської міськради за неодноразову допомогу Каті. Величезне спасибі також благодійний фондам - фонд допомоги Дітям Чорнобиля, фонд Ріната Ахметова «Розвиток України», фонд «Крила Надії» - за придбання препарату Кансідас.

Ви знаєте, у мене з'явилася мрія. Років через 20 приїхати з величезним букетом на весілля красуні Катерини і ще раз на весь світ подякувати всім Вам за допомогу. І, на пару хвилин сховавшись в тихому куточку, розповісти дорослій Каті про її скромного, тихого батька, який на протязі майже двох років, день і ніч, був поряд з донечкою. І навіть на межі втоми, а іноді й відчаю, коли медсестри у відділенні радили поїхати додому, відпочити хоч кілька днів, повторював лише одне: «Приїхали разом, і поїдемо разом». Я вірю, що моя мрія збудеться. Дуже багато людей віддали частинку свого серця, щоб вона збулася.
Форум » Громадське життя » SOS - ПОТРІБНА ДОПОМОГА » Катруся Журик
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів