34400.net
Кузнецовськ - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Реабилитационные центры для зависимых людей - Форум

Реабилитационные центры для зависимых людей - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Громадське життя » SOS - ПОТРІБНА ДОПОМОГА » Реабилитационные центры для зависимых людей
Реабилитационные центры для зависимых людей
Svitla
Перехожий
Група: Пользователи
Статус: Тимчасово відсутній

Дата: Четвер, 24.03.2011, 00:10 | Повідомлення # 1

Реабилитационные центры для зависимых людей - разве это выход?
Молодежи нечем заняться, нужно искоренять причину наркомании (бездуховность), а какой в этом плане толк от центров?
Ну, подлечат немного, Библию почитают. Думаю, нельзя только религией заполнять пустоту, которая у этих людей внутри.
reks
Своя людина

Дата: Четвер, 24.03.2011, 09:18 | Повідомлення # 2

А я за природный одбір.Раніше таких СЛАБИХ людей природа вбивала,і недавала їм ні другого шансу а тим більше залишити після себе такихже хворих нащадків.Людина сама вибирає шлях до кладовища.Да шкода таких людей,особливо якщо це хтось із родичів.Реаб.центри це марна трата часу,людина СВІДОМО вибрала цей швидкий шлях --до вічного життя-- і поки сама неусвідомить, то їй ніхто не допоможе. sad
GenkaUA
Перехожий

Дата: П'ятниця, 25.03.2011, 07:44 | Повідомлення # 3

+100 до коментаріїїв reks
reks
Своя людина

Дата: Четвер, 31.03.2011, 09:56 | Повідомлення # 4

Появилася ідея сворити реабілітаціний центр для ЗАЗДРЯЩИХ людей! Заздрість це невиліковна хвороба.Унас кожен другий поражений цею хворобою.Треба щось робити. smile
Славка
Гість

Дата: Субота, 13.08.2011, 17:02 | Повідомлення # 5

Ребцентри допомагають людям, і якщо відсіювати людей як ви кажете як було колись, то шкідливо для народу, поки відсіється, то за собою потягне ще 10-20 таких же новеньких молоденьких. Звичайно ребецентри це не пуста трата часу і грошей. Я чула і знаю багато свідчень, кому ребцентри допомогли, звичайно є й такі, які після ребцентру зриваються знову, але не дивитися ж на деяких, а ліпше на плоди, кому справді допомогли ребцентри.

Додано (13.08.2011, 16:02)
---------------------------------------------
Наскільки я знаю, в ребцентрах не лише Біблію читають, такі люди там і працюють, коли людина чимось зайнята, не так мучиться, і звичайно після ребцентру церкви допомагають людям, щоб вонм себе десь проявляли: і на роботі, і в служінні. Ісус йшов до людей самих опущених і хворих, то чому ми маємо такими людьми нехтувати, якщо вони потребують нашої допомоги.

slavka
Форум » Громадське життя » SOS - ПОТРІБНА ДОПОМОГА » Реабилитационные центры для зависимых людей
Сторінка 1 з 11
Пошук:

34400.net © 2011-2016

Кузнецовськ - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів