34400.net
Кузнецовськ - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Які смішні чи шкідливі звички має ваша половинка? - Форум

Які смішні чи шкідливі звички має ваша половинка? - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Бесідка » Він і вона » Які смішні чи шкідливі звички має ваша половинка?
Які смішні чи шкідливі звички має ваша половинка?
zmeusha
Перехожий
Група: Пользователи
Статус: Тимчасово відсутній

Дата: П'ятниця, 08.04.2011, 20:48 | Повідомлення # 1

У просторі і-нета знайшла як жінки своїх милих обговорювали,добавляйте своє,посміємося разом biggrin !

Наприклад :
1.Несомненно, мужские носки – одна из самых распространенных тем. Но одни мужчины предпочитают разбрасывать их по квартире, а другие изобретают более изощренные способы по борьбе с грязными носками. Например, вешают их на двери, оставляют на унитазе, вытирают ими пыль. Чтобы избежать всех вышеописанных способов засорения квартиры грязными носками, женщине остается одно: когда Он приходит с работы, с порога стягивать с Него носки и бежать с ними в ванную.

2. Он заваривает себе чай, наливает в чашку, идет пить в комнату. Сделав несколько глотков, оставляет чашку на столике (на подоконнике, на полу, на стиральной машинке). Через десять минут возвращается на кухню, заваривает чай в новой чашке и история повторяется еще и еще. Такое происходит и с едой. Повсюду остаются пустые блюдца и тарелки, хлебные крошки, огрызки и шкурки.

Терпеливая женщина целый вечер сначала ищет, а потом моет чашки. И блюдца. А потом, вооружившись пылесосом, избавляется от крошек.

3. Он все время чешется. Нет, он моется, не подумайте! Просто ему нравится чесаться. Лежа перед телевизором, он чешет живот, разговаривая по телефону, чешет шею, читая газету – бороду (причем так усердно это делает!). А если присмотреться – чешет все места, на которых растут волосы. Женщине остается либо не обращать внимания, либо помочь любимому и почесать его.

4. Однажды привел меня МЧ к себе домой, прыгнули мы, значит, в постельку сексом заниматься. а дверь он на замок не закрывает-привычка, и я вот думаю "Сейчас придет его мама, и, как в анекдоте, надо будет что-то ответить. Соотстветственно, надо сказать:: Здраствуйте, Имя Отчество ". Вопрос в постели "Как зовут твою маму" он мне помнит до сих пор (уже 4 года). wacko biggrin

reks
Своя людина

Дата: Понеділок, 11.04.2011, 09:45 | Повідомлення # 2

Прямо все про (мене).Вже сйогодні прийду з роботи позбираю носки і позаносю в ванну,чашкі з чаєм теж позбираю,чесатиса буду коли кохана небуде бачити і двері замикати буду. О фото мами коло ліжка з написом імя і побатькові поставлю,щоб дурними запитаннями ерекцію не збивала. smile smile smile smile biggrin
Славка
Гість

Дата: Неділя, 14.08.2011, 20:58 | Повідомлення # 3

Ой reks які ви чесні і відверті, хвалю.
А у мене звичка лякати свого чоловіка, я кайфую, коли він лякається, наприклад заховаюсь за углом і злякаю, або з трави зроблю якогось жучка і злякаю його, а ще він у мене боїться хрущів, то я також балдю, коли його лякаю.

slavka
Quit
Своя людина

Дата: Четвер, 16.02.2012, 21:44 | Повідомлення # 4

biggrin залазить на мене і сидить biggrin

Життя прекрасне! Хто не згоден - на вихід!)
sana
Гість

Дата: П'ятниця, 17.02.2012, 11:04 | Повідомлення # 5

Ходить повністю голою по квартирі.
Quit
Своя людина

Дата: П'ятниця, 17.02.2012, 23:59 | Повідомлення # 6

Quote (sana)
Ходить повністю голою по квартирі

може їй нема шо надіти biggrin

Життя прекрасне! Хто не згоден - на вихід!)
Simka
Перехожий

Дата: Субота, 18.02.2012, 15:09 | Повідомлення # 7

Quote (Quit)
може їй нема шо надіти biggrin

От довели Украину...уже и одеть нечего... biggrin

- Ты почему не спишь, милая?
- Зло не дремлет!!!
Форум » Бесідка » Він і вона » Які смішні чи шкідливі звички має ваша половинка?
Сторінка 1 з 11
Пошук:

34400.net © 2011-2016

Кузнецовськ - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів