34400.net
Кузнецовськ - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Чи обовязково дарувати жінкам квіти? - Форум

Чи обовязково дарувати жінкам квіти? - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Бесідка » Він і вона » Чи обовязково дарувати жінкам квіти? (про подарунки)
Чи обовязково дарувати жінкам квіти?
Quit
Своя людина
Група: Пользователи
Статус: Тимчасово відсутній

Дата: Середа, 01.02.2012, 00:25 | Повідомлення # 1

От скажіть люди добрі чи обов'язково дарувати жінкам квіти?
Чому моя чоловіча логіка не може це сприйняти як належне?
Хіба не краще замість живих квітів подарувати тортик, цукерки, прираси, щось корисне не на короткий час?

P.S. я квіти дарую, тільки не можу зрозуміти чому це жінкам так приємно

Життя прекрасне! Хто не згоден - на вихід!)
Юля
Група: Гости

Дата: П'ятниця, 03.02.2012, 14:53 | Повідомлення # 2

Жінки різні бувають. Комусь краще замість квітів отримати тортик, цукерки, прираси; комусь квіти; а ще комусь все вищезазначене разом і побільше.
Жаклин
Група: Гости

Дата: Субота, 04.02.2012, 20:56 | Повідомлення # 3

Ужасно не люблю розы , а мой бывший молодой человек мне как назло дарил их-хотя знал что мне больше нравляться орхидеи.
Quit
Своя людина

Дата: Четвер, 16.02.2012, 21:24 | Повідомлення # 4

Quote (Жаклин)
Ужасно не люблю розы , а мой бывший молодой человек мне как назло дарил их-хотя знал что мне больше нравляться орхидеи.

Quote (Жаклин)
нравляться

може він не розумів української чи російської мови!?? cool
і ви наголошували про невподовання, а він неслухав)))))))

sana
Гість

Дата: П'ятниця, 17.02.2012, 11:09 | Повідомлення # 5

А своїй подарував синочка.Набагато краще ніж квіти.
Quit
Своя людина

Дата: П'ятниця, 17.02.2012, 23:10 | Повідомлення # 6

biggrin але й скупердяй, а квіти за витрачені сили!? biggrin

Simka
Перехожий

Дата: П'ятниця, 17.02.2012, 23:35 | Повідомлення # 7

Quote (Quit)
Хіба не краще замість живих квітів подарувати тортик, цукерки,

Сладкое в подарок....
shock а потом говорите: милая, ты мой маленький бегемотик, или потом сами же женщины будут изнурять себя диетами или в тренажорках...
Лозунг 23 февраля: всем мужчинам по мыльно -брыльному yes rolleyes
А если серьезно, то женщинам надо дарить не только на праздники цветы, но и просто так. Это лучше конфет и тортиков(ну разве что даритель сам хочет полакомиться подарком ыыыы), или как альтернатива долгосрочным подаркам- горшочные цветы

- Ты почему не спишь, милая?
- Зло не дремлет!!!
Quit
Своя людина

Дата: П'ятниця, 17.02.2012, 23:40 | Повідомлення # 8

Quote (Simka)
женщинам надо дарить не только на праздники цветы

але ж чому так приємно ті квіти отримувати в подарунок? в чому кайф? що приємно це всім відомо, але чому?

Simka
Перехожий

Дата: П'ятниця, 17.02.2012, 23:58 | Повідомлення # 9

Quote (Quit)
в чому кайф?

Я же не спрашиваю про ваши желания, которые приносят вам радость?Почему вам это нравится...?
Наверно, потому что вам это приносит удовольствие.. так же и нам..
PS: если что я про футбол и другие мужские фишки tongue

- Зло не дремлет!!!
Quit
Своя людина

Дата: Субота, 18.02.2012, 00:05 | Повідомлення # 10

Quote (Simka)
я про футбол

ну так це легко пояснити - там азарт, вболівання, обговорення і всяке таке...
а от квіти? хіба не краще отримати прикрасу, наприклад, яка лишиться радувати надовше чи апельсинчик, який корисний, гарний і смачний icecream

Simka
Перехожий

Дата: Субота, 18.02.2012, 15:07 | Повідомлення # 11

Каждая женщина любит цветы, потому что цветы дарят незаменимое чувство, которое делает женщин счастливыми.
Что за чувство, мужчинам не понять... но если к цетам прилагаеться еще и украшение с коробкой дорогих и хороших конфет, то это 3-е счастье teehee tongue

- Зло не дремлет!!!
Quit
Своя людина

Дата: Субота, 18.02.2012, 17:40 | Повідомлення # 12

Quote (Simka)
Что за чувство, мужчинам не понять...

отож бо й воно... а так хочеться
flower

Quit
Своя людина

Дата: Субота, 18.02.2012, 17:49 | Повідомлення # 13

А от дещо на запит видав інтернет:
Чому жінки люблять квіти
Кожен з чоловіків знає, що практично неможливо зустріти жінку, яка не любила б живі квіти. Але чи знаєте Ви, чому жінки так люблять квіти? Відповідь на це питання лежить в далекому первісному минулому, коли чоловіки дарували жінкам квіти не в знак симпатії чи любові, а ..., але давайте про все по-порядку.
У давні часи було дуже важке життя. Основними здобувачами, звичайно були чоловіки. Саме вони постійно полювали в холодних лісах у пошуках провізії для свого племені. Жінки ж займалися домашнім господарством і ростили дітей. До речі, саме тому у чоловіків більш обширний волосяний покрив, ніж у жінок, які постійно перебували в теплі. Чоловіків в племені було в кілька разів менше, ніж жінок, тому що в постійній гонитві за їжею, багато з них гинули. Мільйони років тому не було такого поняття як сім'я. Жінки з дітьми жили окремо від чоловіків. Після вдалого полювання спочатку їли добувачі, слабка стать задовольнявся залишками ...
Кожен рибалка або мисливець прекрасно знає, що може повернутися додому ні з чим. Були такі моменти і в той час. Тому, коли холодною зимою не вистачало харчів, доводилося з'їдати один одного. Природно, в цій ситуації страждали жінки, яких було більше і які були слабкіші. Так, ви правильно зрозуміли - з'їдали жінок ...
Але з приходом весни, коли знову поновлювалося успішне полювання (не варто забувати, що клімат в той час був набагато тепліше, а флора і фауна більш різномані), чоловіки збирали підніжний корм (тепер усіма улюблені квіти) і дарували їх жінкам. Саме так вони повідомляли їм, що тепер більше нікого з них з'їдати не будуть. Тобто квіти в той час символізували життя. Саме тому, кожна жінка, на підсвідомому рівні так любить квіти. Шановні чоловіки, любите своїх жінок і частіше просите вибачення за минулі часи :)

Quit
Своя людина

Дата: Середа, 07.03.2012, 21:32 | Повідомлення # 14

Мій погляд на 8 березня

Про те, що завтра 8 березня мені нагадали в ранковій передачі "Ранок" на "Інтері" Тому, мене відвідали думки щодо цього свята. Думок виявилося неймовірно багато і в хаотичному порядку. Запам'яталося спостереження біля каси супермаркету вчора ввечері. Як якесь тіло, судячи по зовнішньому вигляду чоловік, придбав одненький тюльпан ... Мабуть до свята. Нічого, що вчора було 6 березня. Але, повернемося таки до святкових думок. А думки в цей день були не дуже святкові. Вирішив дещо пошукати в інтернеті - всемогутня мережа видала кілька статей, максимально наближених до того, про що я шукав
Далі слідує текст якогось автора на тему:
Декілька причин не любити 8 березня
З дитинства кожна дитина знає, що тата й інших чоловіків незалежно від віку і належності до Радянської/Російської/Української Армії треба вітати 23-го лютого. А маму та інших жінок незалежно від віку та прийняття ними принципів Клари Цеткін - 8-го березня.
Але чи є сенс в цьому ритуальному привітанні 8 березня? У цих тюльпанах-мімоза, подарунки, вимучених привітаннях? Тим більше частенько більшість з нас стикається з:
1. Огидна погода
Не секрет, що незважаючи на початок календарну весну, 8 березня на території практично всієї країни, зима. Добре, якщо хороша така зима. Ну, от як зараз в місті. Але частіше - то буває вітряно, мряка, сірий якийсь сніг, відсутність сонця. І тут всі ці стандартні фрази про «день краси, весни» звучать не в тему...
2. Неймовірно громіздко і не по жіночому є формулювання назви цього свята
«Міжнародний жіночий день» звучить дуже політично. Особливо мило отримувати такі привітання від
кожного другого: «З Міжнародним жіночим днем» панночкам років так ... від 10 до нескінченності, насправді. Багато осіб жіночої статі сприймають себе «дівчатами», «панночками», але не «жінками».
3. Не завжди приємною обов'язковістю поздоровлень
Причому не завжди приємно вітати як Мар'яну Іванівну з бухгалтерії, так і приймати поздоровлення від обридлого ще на 2 курсі шанувальника Стьопки. І саме неприємне, те що Мар'яну Іванівну треба привітати з посмішкою і по можливості так, щоб вашу нещирість не помітили і вічні «три трояндочки» чи "гвоздички" від Стьопки прийняти так, щоб він все-таки не дуже образився.
3. Невідповідністю бажаного і дійсного
О, я, мабуть, не знаю жодної дівчини, яка б уникнула розчарування. Вона собі уявляла, що Він принесе їй каву в ліжко, подарує 55 троянд і кілечко з діамантом, а замість усього цього він спав до 12, прокинувся незадоволений, подарував 3 гвоздики і ніякого кілечка, бо не в золоті і діамантах щастя і любов. Або ще гірше - він просто цілий день мучився похміллям, бо в попередній день насвяткувалися на роботі.
4. Неадекватними цінами
Ви коли-небудь купували квіти 8 березня? Мамі, подрузі, сестрі? Ну, тоді ви можете уявити, наскільки завищуються ціни. Неприємно, звичайно. Адже зрозуміло, що і без святкової націнки прибуток у продавців був би дещо вищим, ніж зазвичай - традиція ж дарувати квіти.
Все це, звичайно, так і є, - подумають багато.
Але чому б все-таки не дивитися на життя оптимістично? cool

Форум » Бесідка » Він і вона » Чи обовязково дарувати жінкам квіти? (про подарунки)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

34400.net © 2011-2016

Кузнецовськ - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів