34400.net
Кузнецовськ - Новини без цензури
ГОЛОВНА // МПП "Ринок" - Форум
Сторінка 1 з 11
Форум » Бізнес » Фірми та організації міста » МПП "Ринок"
МПП "Ринок"
Юрко
Група: Гости

Дата: Субота, 02.07.2011, 13:01 | Повідомлення # 1

Останнім часом багато негативних новин про керівництво МПП "Ринок". Ніби то притісняють підприємців, не дають нормально працювати. От взяти хоча б останні події з Стояновським...

Що ви думаєте з приводу цієї ситуації? Чи й справді такий страшний Мордас, яким його малюють?
Алехандро
Перехожий
Група: Пользователи
Статус: Тимчасово відсутній

Дата: Четвер, 07.07.2011, 21:30 | Повідомлення # 2

Той хто працює на ринку більше 5 років, знає, що в Мордаса слово гниле. ЧСьогодні одне пообіцяє, а завтра відмовляється. Андріївна - жінка Мордаса крутить ним, як маріонеткою і тихенько робить темні діла з фінансами. Не робиться так, як він поступив останній раз, це його опустило нижче плінтуса не тільки на ринку, а й в очах міського голови і депутатів - всі в шоці і я теж! surprised
reks
Своя людина

Дата: Середа, 13.07.2011, 14:12 | Повідомлення # 3

Алехандро з тобою згоден на всі 100,бо сам співпрацював з Мордасом. А якщо я бувби на його місці,і не тількі я,то давно гнавби в шию таких грамотних людей я ти,щоб немішали нормально керувати ринком. Він трошки жадний і використоує дешеві методи впливу. Юридичними методами давно можна Алехандро,тебе і таких як ти, вигнати з території ринку. Цікаво у Когута Ореста(Геши) на ринку є таки проблеми ??? Адміну--я би почитавби де у Ореста Степановича взялася клічка Геша??7
СонЯ
Перехожий

Дата: Вівторок, 19.07.2011, 16:08 | Повідомлення # 4

Цікаво, як справи з тією історією на ринку?
Чи відкрита кримінальна справа?
Алехандро
Перехожий

Дата: П'ятниця, 02.09.2011, 23:47 | Повідомлення # 5

Юридичними методами і Мордаса можна вигнати... Жодна МАФ на ринку не здана в експлуатацію, побудована на комунікаціях усіх інуючих служб в місті (КМКП, МЕМ іт.д.)продовжувати можна багато!
СонЯ
Перехожий

Дата: Субота, 03.09.2011, 17:37 | Повідомлення # 6

Але ж працює ринок і магазинчики продаються-орендуються - значить, все у Мордаса погоджено з ким треба.
Часто неофіційні домовленості значать більше, ніж офіційні бумажки.
Форум » Бізнес » Фірми та організації міста » МПП "Ринок"
Сторінка 1 з 11
Пошук:

34400.net © 2011-2016

Кузнецовськ - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів