34400.net
Кузнецовськ - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Вивчення релігії - Форум

Вивчення релігії - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 212»
Форум » Громадське життя » Церква та релігія » Вивчення релігії
Вивчення релігії
larka
Перехожий
Група: Пользователи
Статус: Тимчасово відсутній

Дата: Четвер, 13.01.2011, 18:03 | Повідомлення # 1

Чи потрібно вивчення релігії у школі? Поділіться своїми думками.
Morik
Гість

Дата: Вівторок, 25.01.2011, 10:18 | Повідомлення # 2

Релігію? Взагалі то, для тих, хто прагне вивчати біблію чи там ще щось, є спеціальні недільні школи, в яких це все вчять. На мою думку, у ЗОШ не потрібно вивчятти релігію як окремий придмет, адже не всі віруючю, а дехто віруючий, та в іншу якусь віру. Впроводження релігії в школу призвело б до обурення мас. Хіба таке потрібно?

Морік
larka
Перехожий

Дата: Неділя, 30.01.2011, 01:34 | Повідомлення # 3

Я мала на увазі вивчення не окремої Біблії, а вивчення взагалі релігіі.
Алехандро
Перехожий

Дата: Середа, 09.03.2011, 10:32 | Повідомлення # 4

Було б не погано вивчати в школі релігії, тільки шкільна програма і так дуже насичена! А викладачем такого предмету має бути людина, що не представляє жодної церкви, щоб таке навчання не схилялося до певних переконань.
Varvara
Своя людина

Дата: Середа, 09.03.2011, 15:49 | Повідомлення # 5

Алехандро, і я за те, щоб викладали люди, які не мають відношення до жодної з релігій.

Хтось знає, зараз в школах є предмет "Християнство" чи щось таке?

reks
Своя людина

Дата: Четвер, 10.03.2011, 11:41 | Повідомлення # 6

Це повинно викладатись в кожній сімї з малку,а не в школі. Якщо це не духовна школа.
GenkaUA
Перехожий

Дата: Четвер, 10.03.2011, 21:02 | Повідомлення # 7

Мені в ВУЗі релігієзнавство викладав атеїст)))) Це були самі цікаві пари)
Алехандро
Перехожий

Дата: Четвер, 10.03.2011, 22:45 | Повідомлення # 8

Думаю, що не погано викладати дітям в сім'ї змалку Релігіознавство, але потрібно бути фахівцем в даній галузі. Дітям в сім'ях батьки повинні прищеплювати любов до моралі, духовних речей, а як і в який спосіб поклонятись Богу, хай діти самі вирішають досягнувши віку, коли можна мати свою незалежну думку. Принаймі, щоб розібратись в релігійних течіях потрібно поцікавитись, про що там навчають і в який спосіб.
Varvara
Своя людина

Дата: П'ятниця, 11.03.2011, 00:19 | Повідомлення # 9

Quote (GenkaUA)
Мені в ВУЗі релігієзнавство викладав атеїст)

Я думаю, що це самий оптимальний варіант. Атеїст буде безпристрастно розповідати про всі релігії.
GenkaUA
Перехожий

Дата: П'ятниця, 11.03.2011, 20:08 | Повідомлення # 10

І до речі співбесідників, релігія це не віра в Бога, а віра в надприроднє))) Для нас Бог, для мусульман Аллах, і т.д. (будда, брахма)
Юрій_Рабий
Зацікавлений

Дата: Четвер, 07.04.2011, 19:51 | Повідомлення # 11

4 Слухай, Ізраїлю: Господь, Бог наш Господь один! 5 І люби Господа, Бога твого, усім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією силою своєю! 6 І будуть ці слова, що Я сьогодні наказую, на серці твоїм. 7 І пильно навчиш цього синів своїх, і будеш говорити про них, як сидітимеш удома, і як ходитимеш дорогою, і коли ти лежатимеш, і коли ти вставатимеш. 8 І прив'яжеш їх на ознаку на руку свою, і будуть вони пов'язкою між очима твоїми. 9 І напишеш їх на бічних одвірках дому свого та на брамах своїх. (Повторення Закону 6:4-9)

Додано (07.04.2011, 18:51)
---------------------------------------------
15 А якщо зле в очах ваших служити Господеві, виберіть собі сьогодні, кому будете служити, чи богам, яким служили ваші батьки, що по тому боці Річки, та чи богам аморейським, що ви сидите в їхньому краї. А я та дім мій будемо служити Господеві. (Iсус Навин 24:15)

reks
Своя людина

Дата: Четвер, 14.04.2011, 16:15 | Повідомлення # 12

Сьогодні закінчую вивчати релігію! ПРИКОЛЬНО.Раджу.потім мені рзкажете. biggrin
AndyEn
Перехожий

Дата: Середа, 31.08.2011, 10:58 | Повідомлення # 13

Вивчення релігії в школі НЕПОТРІБНЕ! Забивати голову дітям "своїми" поглядами це кощунство! Людина сама повинна обирати в житті свій шлях! Захоче вона в релігію податися, хай це рішення прийме сама а не з самих пелюшок їй в голову вбивати! angry Я за вільний вибір!! Церква і так навязує своє бачення на державному рівні!

Кузнецовськ 2011
nepal
Перехожий

Дата: Середа, 09.11.2011, 17:36 | Повідомлення # 14

я погоджуюсь з думкою сімейного вивчення, бо у школах все одно нав'язують кожен своє. і дитина вибір сама не зробить, лише коли підросте і подорослішає. хіба мало ми маємо проблем з усякими скупченнями типу сатаністів? якщо наші діти не знатимуть - хто є хто, вони можуть потрапити до такої огранізації. тим більше, там цікаво і загадково. підлітків саме це і приманює.

шануймося.
Simka
Перехожий

Дата: Середа, 28.03.2012, 11:50 | Повідомлення # 15

В школе мы изучали пол года "Христианскую мораль". Учительницей была женщина из православной церкви.Тихая спокойная женщина, мне она нравилась, как человек.
Это было пробно и насколько я поняла нелепо ибо в 11 классе поздно вводить такой предмет. После нас этого предмета не было насколько мне известно в старших классах.

- Ты почему не спишь, милая?
- Зло не дремлет!!!
Форум » Громадське життя » Церква та релігія » Вивчення релігії
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

34400.net © 2011-2016

Кузнецовськ - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів