34400.net
Кузнецовськ - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Гадання, ворожба - Форум

Гадання, ворожба - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Громадське життя » Церква та релігія » Гадання, ворожба
Гадання, ворожба
Олегin
Гість
Група: Пользователи
Статус: Тимчасово відсутній

Дата: Понеділок, 09.01.2012, 20:30 | Повідомлення # 1

Доброго дня усім форумчанам, хто читає це повідомлення.

Пишу я через крайність, оскільки маю серйозну біду з сестрою, яка уже більше року не може ходити. Проблеми зі здоровям почалися після того, як рік тому вона почала знаходити біля дому такі дивні речі: кості під ковриком дому, повстромлені голки і лезо в ствір дверей, була покришана паска біля воріт, огарки свічок, шпильки сховані під підвіконніком, підлите біля форточки, нитки з копійками у тапках біля віранди, викопала проскурку на клумбі, коли саджала квіти та інші речі.

На жаль, брала це все руками, з того часу почалися серйозні проблеми зі здоровям, чого раніше не було. Після повного облідування у лікарні узі нічого не виявило, аналізи є хорошими, жодних ушкоджень, хвороб немає, які могли б спричинити її стан.

Лікарі розводять руками, не розуміючи, що відбувається, що не дає здоровій фізично 19-річній дівчині ходити. Усі друзі підказують, що то їй "зробили на біду", саме для цього підкидали і закопували описані мною речі.

Мені розповіли,що поблизу Кузнецовська є толкова жінка чи бабка, яка розбирається у цьому всьому, вона знімає пороблене, викачує на яйце, виливає віск, але де саме вона живе я точно не знаю, саме тому прошу усіх Вас, хто прочитає моє звернення, будь ласка, підкажіть мені, якщо десь у транспорті, на роботі, при розмові чули людину, яка допомагає в такому плані.

Я вірю у Вашу НЕБАЙДУЖІСТЬ
Zodchy
Перехожий

Дата: Вівторок, 10.01.2012, 15:15 | Повідомлення # 2

Quote (Олегin)
Я вірю у Вашу НЕБАЙДУЖІСТЬ

вірте ще в Бога, сходіть до церкви помоліться...

з кожною відмовою від аби чого, ми пришвидшуєм заволодіння найкращим
reks
Своя людина

Дата: Вівторок, 10.01.2012, 15:28 | Повідомлення # 3

Це як що не допоможуть наші окружні знахарі. Доступно тільки для користувачів а тут лікують знахарів. Вдачі Вам !!!
Олегin
Гість

Дата: Понеділок, 16.01.2012, 15:59 | Повідомлення # 4

привіт,якщо я уже звертався по тих адресах ,що мені відповіли,окрім цього ще у людей 10 був,але результату немає,бо хтось знову і знову "допомагає",то що тоді робити,куди звертатися ???7
inchyk
Гість

Дата: Понеділок, 16.01.2012, 16:59 | Повідомлення # 5

Бог сильніший за всіх ворожок чи знахарів. В Біблії написано, що ворожбити і знахарі можуть робити чуда, але якою силою вони це роблять? Написано: і демони вірують в Бога і трепещуть перед ним. Тому, не звертайтесь до злих темних сил (хоч вони і кажуть, що вірять в Бога), а йдіть до світлої доброї сили, яка тільки в Бога. Вірте Богу від щирого серця, а не показово чи на слові, довіряйте Йому, шукайте спілкування з правдивими і щирими християнами, моліться до Господа в ім'я Ісуса Христа,Сина Божого. Хай Бог захистить Вас і вилікує вашу сестру!
ПІАР
Перехожий

Дата: Вівторок, 17.01.2012, 10:00 | Повідомлення # 6

По Вашому проханню я був в чора у Знахарки.Показав їй Ваш комент і отримав відповідь на диктофон .попробую зараз виложити.
GenkaUA
Перехожий

Дата: Понеділок, 23.01.2012, 08:58 | Повідомлення # 7

В Почаїв на вичитку потрібно звозити Вашу сестру, говорять багато людей що допомагає.
Бо був там сам і бачив дивні речі, коли люди кричать не людським голосом під час молитви.
Larra
Гість

Дата: Понеділок, 23.01.2012, 11:30 | Повідомлення # 8

Зцілення, прощення, спасіння тільки в Господі. Не викидайте даремно своїх грошей на всіляких шептунів. Спробуйте з"їздити в с. Довге, здається, Сарненського району. Кажуть, там є один віруючий чоловік через якого Бог відкриває через молитву що це за хвороба і т.д. Він грошей не бере. Хай помагає Господь.
Другой
Гість

Дата: Понеділок, 09.04.2012, 12:45 | Повідомлення # 9

Quote (Олегin)
Проблеми зі здоровям почалися після того, як рік тому вона почала знаходити біля дому такі дивні речі...
Після повного облідування у лікарні узі нічого не виявило, аналізи є хорошими, жодних ушкоджень, хвороб немає, які могли б спричинити її стан.

Не хочу никого обидеть, но по симптомам больше похоже на психическое растройство.
4Lenostrel_aka_PONYACHKA
Гість

Дата: Понеділок, 19.08.2013, 11:47 | Повідомлення # 10

Знахарі? Бог? серйозно? люди, Ви взагалі поїхали? швидко до хорошого лікаря. Шукаємо хороші клініки в інтернеті, звонимо лікарю, пояснюємо ситуацію, відправляємо аналізи якщо попросят, якщо погоджуються прийняти - веземо куди скажуть.
Бог.. ох лол...
Десь бачив відео, де "хороша мама" поки була у церкві її син утонув, потім вона бігала с трупом своєї дитини, молилась над ним і думала, що він оживе від молитви.
Напевно поки була в церкві, просила Бога, щоб він за нею приглянув. Можу знайти відео, ліл.
А ще можна приклеїти до ніг іконки, тоді вже точно допоможе.

Последний бесплатный купон, нас таких легион ОЛОЛОЛО!
Larra
Гість

Дата: П'ятниця, 23.08.2013, 16:29 | Повідомлення # 11

"Після повного облідування у лікарні узі нічого не виявило, аналізи є
хорошими, жодних ушкоджень, хвороб немає, які могли б спричинити її
стан.

Лікарі розводять руками, не розуміючи, що відбувається, що не дає здоровій фізично 19-річній дівчині ходити."

4Lenostrel_aka_PONYACHKA,
Читайте уважно - у лікарів уже були!!!
В тому - то й справа, що Бог діє там, де вже лікарі безсилі! Оце і є чудо зцілення.
Думаю, що 4Lenostrel_aka_PONYACHKA, ще молода людина. Мудрість прийде пізніше, але поки чогось не розумієте, краще помовчіть - будете здаватись розумнішим. Вибачте!
Форум » Громадське життя » Церква та релігія » Гадання, ворожба
Сторінка 1 з 11
Пошук:

34400.net © 2011-2016

Кузнецовськ - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів