34400.net
Кузнецовськ - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Чи потрібно місту стільки церков? - Сторінка 3 - Форум

Чи потрібно місту стільки церков? - Сторінка 3 - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 3 з 4«1234»
Форум » Громадське життя » Церква та релігія » Чи потрібно місту стільки церков?
Чи потрібно місту стільки церков?
Юрій_Рабий
Зацікавлений
Група: Пользователи
Статус: Тимчасово відсутній

Дата: Четвер, 15.09.2011, 11:17 | Повідомлення # 31

До церкви не потрібно ходити, в церкві потрібно бути! А це означає, що потрібно жити життям церкви, служити Богові, будувати церкву, проповідувати Євангеліє, служити Богові тмми дарами які маємо!
Странник
Група: Гости

Дата: Понеділок, 03.10.2011, 17:08 | Повідомлення # 32

Quote (Георгій)
Будь ласка, але все не перерахуєш і не знаю чи це не буде виглядати як хвастовство... - відкрили чоловічий цреабілітаційний ентр - плнуємо відкрити жіночий

Розкажіть будь-ласка що через реабцентр ви досягаєте, і що на даний момент ви досягли? Чи є люди які пройшли реабілітацію? Що являє собою закінчення реабілітації? Також цікаво методи борьби з данним недугом(наркоманія, алкоголизм), напевно його якось скореняють, чи як?

- завтра їдемо в притулок для дітей в рівне

Цікаво також цілі? В чому заклечається ваша допомога їм?
- організовуємо дискотеки, молодіжні вечори

Звичайно смішно звучить, розумію дань моді, але-але, ні дійсно читаючи таке смішно стає, хотів би поговорити на цю тему.

- проводимо навчання на теми "шлюб", "виховання дітей", "вихід з боргів", та багато-багато інших тем

«вихід з боргів» - це щось, аж цікаво, напевно якісь бізнес семінари?
- надаємо допомогу нужденним, на лікування
- придбали автобус на церкву, котрий виконує багатооо роботи
- придбали аппаратуру.
- орендуємо зал, офіс
- організовуємо різні поїзки (карпати, світязь та ін.)
- надаємо консультації
- і т д. і т.п.

Зрозуміло, тут ми більше бачимо господарство в церковній організації, тому якщо не важко скажіть мені по суті що являє собою Церква, її функції та призначення на землі?
Суть в тому що ви можете робити всі перераховані речі, не будучи по суті Церквою, а просто певною організацією, зі своїми правилами, та статутами.

окрім цього, збираємо гроші на будівництво духовно-просвітницького центру

а в кого немає грошей то той не дає десятини... це ж справа добровільна... хто розуміє, що це важливо як для нього так і для інших, той дає.., а хто ні той вільний робити як йому здається правильним...

Тільки ось тут велика поправочка, в Новому Заповіті, немає «десятини», не має примусу як такого. Невже ви не розумієте як діє Новий Заповіт в порівнянні зі Старим? Якщо зрозумієте, то і про десятину забудете.
Юрій_Рабий
Зацікавлений

Дата: Понеділок, 10.10.2011, 22:04 | Повідомлення # 33

Привіт Сраннічку) Не знаю чи відповім я на всі твої запитння бо їх багато..., але спробую бодай на щось відповісти!
1.ребцентр уже не працює, але ми допомагаємо, відвозимо бажаючих в ребцентри інших міст.
2.за допомогою ребцентрів, це приблизно за два роки, звільнилося до 10 чоловік, але не всі залишилися в свободі
3.в притулку ми спілкувалися з дітками, привозили їм гостинці та зібрану допомогу у вигяді речей.
4.так і 28 жовтня знову буде дискотека, (подарунок для всіх народжених в жовтні), а смішно тобі бо маєш релігійне мислення)
5.молодіжні вечори для тинейджерів, де намагаємося допомгти дітям вести здоровий стиль життя
6.так і бізнес-семінари проводимо та не тільки це... люди мають жити без боргів і це можливо!
7.ні не важко, Церква "еклезія" зібрання покликана займатися на землі тим самим чим займався Ісус будучи на землі. так як Церква є Його Тілом, відповідно Тіло робить те, що і Голова.
8.відносно десятини в НЗ то погано знаєте НЗ)
strannik
Гість

Дата: Понеділок, 17.10.2011, 16:00 | Повідомлення # 34

Добрый день Георгій, хорошо упустим второстепенные вещи, хотя они меня интересуют.

Давайте о дискотеках, проблема не во всяки телодвижениях, и тому подобном, но что они с за собой несут, а в большинстве они выступают искушением для ребят, которые в вашу церковь приходят. То что вы говорите что уже прощены, и спасены одно, но забываете о том что идет борьба с плотью которая желает удолитворится как ей хочется. А потому христианин не избавлен от искушений, и склонен по своей природе ко греху, он всем своим естеством должен уклонятся от этих желаний, даже на физическом уровне, и если проявить мудрость, то понятно что не надо лезть на рога. Так как молодежь в большинстве не готова к борьбе на уровне чувств, по причине той же молодости и недостатка опыта, она попадется. Да многие говорят что все уже хорошо меня мол Иисус исцелил и я могу смотреть на обнаженную женщину, без всякого левого помысла, а потом и ловятся на этом, так как на уровне ума он может и не имеет этих желаний, а в чувствах имеет :). Запрет на всякие дискотеки не с того выходит, что можно а что нельзя, но с понимания действия греха, понимании похоти, которая рождаясь ведет ко греху. Танцы бывают разные, но в большинстве в нашем обществе это показать себя свое тело, фигуру и т.п. предложить себя, а это по существу не христианство. Проблему своих дискотек увидите потом, а может и нет, я же не знаем вашего духовного опыта. Но общий опыт, и опыт моих знакомых с которыми я общался на счет таких дискотек, и которые проводили их, говорят что это все, ловушка для христиан.

А на счет «Религиозного мышления» это популярная собачка от тех которые думают что они супер познали и знают Бога. Мое мнение почему многие не проводят такие дискотеки, они просто нравственно, и духовно выше в этих вопросах, и понимают проблему которая придет за такими мероприятиями.

Если в общем говорить на тему дискотек, то она отнесется к категории: пить или не пить, курить или не курить и т.д.

Додано (17.10.2011, 15:00)
---------------------------------------------

7.ні не важко, Церква "еклезія" зібрання покликана займатися на землі тим самим чим займався Ісус будучи на землі. так як Церква є Його Тілом, відповідно Тіло робить те, що і Голова.

Если так посмотреть Иисус не занимался тем что вы занимаетесь, с вышеперечисленных пунктов :). Да, это немного шутка, и поправка. Церковь призвана спасать погибающего, от греха, от падшей природы, путем возрождения духовных составляющих, помочь прийти человеку в те же чувствования что были у Христа, путем правильно-проходимой внутренней жизни, ведя эту борьбу, основа которой дух сокрушенный и смиренный, тем самым мы достигаем чистоты сердца, ведь и сказано чистые сердцем Бога узрят. Вот человек ступивший на этот внутренний путь, должен побороться с плотью, очищая себя от скверн мира. Эта борьба приводит его к сокрушению, раскаянию, и осознанию своей греховной природы, тем самым человек видит себя грешником, что дает ему возможность понадеется на милость Божию, именуемую Благодатью, то есть чтобы осознать нужду в милости, надо осознать себя грешником, гордый же человек этому всему противится. Ну и Бог в свою очередь говорит: «Бог гордым противится, а смеренным дает благодать». Вот и люди идя этим правильным путем, как апостол говорит «я законно подвязался» будут приходить в правильное расположения духа, тем самим вступать в союз духа, в Церковь небесную, соборную. Вот с этого следуя, скажу одно, что церкви помесные которые расположены в городе Кузнецовске, будут являть его Церковь тогда, когда будут идти в воле Его(Бога), творить правду Его, тут тот момент, что не вы должны назвать себя церковью, но Иисус должен назвать вас Церковь, а это зависит от того насколько вы идете в Его воле. И не надо думать что если уж Библия в вас в руках, то и путь известен, и гарантировано спасение, и церковность. Библия являет собою средство, но не как не цель, цель же Истина, Христос, ее же мы не видим и не достигаем из за падшей природы, в нас протекает другой закон, который порабощает нас, с им то и боремся, в борьбе и преображаемся, так и спасаемся, и в этом всем являем Церковь, не земную, но Вышнюю.

8.відносно десятини в НЗ то погано знаєте НЗ)

Вот действительно хочу узнать о десятине Нового Завета, и где о ней сказано? Да в НЗ есть милостыня, пожертвования и подобноое, но десятина не как нет. А все потому, что что-то поменялось.
Юрій_Рабий
Зацікавлений

Дата: Субота, 22.10.2011, 12:28 | Повідомлення # 35

Привіт Страннік! Дякую за такий обширний комент. Я думаю, що ліпше нам було б поспілкуватися "в живу"=). Щодо зваблень то вони всюди і навіть якщо людина "правильно" одіта вона може зваблювати (хоча я за те, щоб одягалися гарно, а не вульгарно). Про дискотеку я не хочу дискутувати бо так само можна про будь що інше дискутувати і аргументів буде як в мене так і в тебе предостатньо.
Деятина - 23 Горе вам, книжники та фарисеї, лицеміри, що даєте десятину із м'яти, і ганусу й кмину, але найважливіше в Законі покинули: суд, милосердя та віру; ЦЕ ТРЕБА РОБИТИ, і того не кидати. (Вiд Матвiя 23:23) Це по-перше, а по-друге уважно читай післання до Євр. 7 розіділ. Третє - деятина була ще далеко до Заону, а отже це ДУХОВНИЙ ПРИНЦИП, а не частина Закону. Четверте - Біблія заохочує давати більше за десятину то десятина це лише початок! Якщо ж вважати, що десятина то Закон, БЛАГОДАТЬ ВИЩЕ ЗАКОНУ! Відповідно й фінансові пожертви мають бути більші за лесятину. Ну і т.д...=)
Гість

Дата: Вівторок, 25.10.2011, 22:32 | Повідомлення # 36

Ти мабуть не георгій а Юра Рабий,глава кузнецовської харизматії,ваша церква і на церкву не схожа,щось дуже завесело ви служите,перемішуєте грішне з праведним,був я у вас,маячня якась...
Юрій_Рабий
Зацікавлений

Дата: Четвер, 27.10.2011, 00:40 | Повідомлення # 37

Ну да, наша церква не схожа на ту яка у вашій уяві, але схожа на ту про яку йдеться в Біблії biggrin

Додано (26.10.2011, 23:40)
http://cs5388.vkontakte.ru/u70730489/-3/w_f35666d2.jpg

Гість

Дата: Понеділок, 31.10.2011, 22:45 | Повідомлення # 38

Любая религия - инструмент власти, хоть сейчас и неявный.
У всех, поехавших на Библии, мозги давно не бикрень, и не одно поколение, а как минимум с тех пор, как Русь крестили...
Юрій_Рабий
Зацікавлений

Дата: Вівторок, 01.11.2011, 11:32 | Повідомлення # 39

Бог, лише Бог можу зробити твоє життя повноцінним! Біблія то Слово Боже! Завдяки Біблії я щаливий, маю просто бомбову родину! саме завдяки слову Божому я маю ЖИТТЯ!
reks
Своя людина

Дата: Вівторок, 01.11.2011, 12:09 | Повідомлення # 40

http://www.lifexpert.ru/bonus/ там про Бога для матеріалістів.
Гість

Дата: Вівторок, 01.11.2011, 21:41 | Повідомлення # 41

Юра, детальніше з цього місця!!!
Юрій_Рабий
Зацікавлений

Дата: Четвер, 03.11.2011, 00:17 | Повідомлення # 42

Чим більше буде в місті біблійних церков, тим меше буде в місті барів! Чим більше буде в місті біблійних церков, тим більше в місті буде порядку! Тому я за! Я за те, щоб в місті було багато справжніх християн. Бо справжні християни принесуть в усі сфери міста лише благословіння. От уявіть собі місього голову, начальника міліції, прокурора, директора РАЕС, суддю та інших керівників та просто працівників віруючими людьми які люблять Бога, не беруть хабарів, не крадуть, чесно і добросовісно виконують свої службові обов'язки?! Так це ж була б казка, а не місто! Тому питання чи потрібно місту багато церков? Так, потрібно! Потрібно, щоб їх кількість переавлила за кількість барів і магазинів де продається алкоголь!
nepal
Перехожий

Дата: Понеділок, 07.11.2011, 14:36 | Повідомлення # 43

важливіше щоб переважала якість, а не кількість. і в кожній церкві є Божі діти.

шануймося.
Юрій_Рабий
Зацікавлений

Дата: Вівторок, 08.11.2011, 00:12 | Повідомлення # 44

1.Оренда 2.Транспорт 3.Література 4.Апаратура 5.Реклама 6.Оплата приїзду гостей 7.Милосердя... та ін.
energiya
Група: Видалені

Дата: П'ятниця, 09.12.2011, 19:54 | Повідомлення # 45

Краще в місті більше БОЖИХ храмів. Ніж "гарненьких" забігайлівок та барів.

Додано (09.12.2011, 18:54)
Напевно потрібно.Як на моє, то краще будувати Божі храми.Ніж забігайлівки та бари.І хай побудується ще один Божий храм від сторони великих бізнесменів "разом" або когось одного.

Форум » Громадське життя » Церква та релігія » Чи потрібно місту стільки церков?
Сторінка 3 з 4«1234»
Пошук:

34400.net © 2011-2016

Кузнецовськ - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів