34400.net
Кузнецовськ - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Що для вас релігія? - Форум

Що для вас релігія? - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 3123»
Форум » Громадське життя » Церква та релігія » Що для вас релігія?
Що для вас релігія?
admin
Перехожий
Група: Администраторы
Статус: Тимчасово відсутній

Дата: Вівторок, 02.11.2010, 01:21 | Повідомлення # 1

Власне, оце і все питання - що для вас релігія?
uka
Гість
Група: Пользователи

Дата: Субота, 06.11.2010, 18:27 | Повідомлення # 2

Особисто для мене релігія і віра, це зовсім різні речі. Релігія це масова віра, часто так сказати продажна, теж саме християнство, було прийнято лише задля того щоб налаштувати відносини з Візантією, зовсім друга справа віра, віра для мене це найбільш щиро, це своє розуміння істини.
ilona
Гість

Дата: Неділя, 07.11.2010, 01:35 | Повідомлення # 3

Присоеденюсь к предыдущему оратору. Религия и принадлежность к ней ничто - вера все!
ninaalex
Гість

Дата: Неділя, 07.11.2010, 13:03 | Повідомлення # 4

Релігія для мене-це сенс мого життя! Дуже важко жити в суспільстві і бути віруючою людиною, на тебе дивляться як на істоту з іншої планети, бо ти не така як всі! Кажуть, якщо хочеш, щоб світ від тебе зрікся, прийми в душу Бога! Але попри все ми, християни, повинні дбати про свою душу, про наше насліддя! Щоб з дитинства своїм дітям прививати любов до релігії! Починаючи з того, щоб дякувати Богу за все, молитися зранку і ввечері, перед їжею! І донести до юних сердець, що релігій безліч в наш час, багато появилося сект, але наша релігя-правосланих християн-одна, яка спасе душу!
Algiz
Перехожий

Дата: Понеділок, 15.11.2010, 09:59 | Повідомлення # 5

Релігія - це певна опора для людини у важкі часи. Релігія тримає людину "на плаву" в критичні моменти життя. Багато людей нерелігійних звертаються до релігії в ті моменти, коли не бачать виходу з певної ситуації. Щоправда, після цього швиденько забувають про Бога.
Юрій_Рабий
Зацікавлений

Дата: Неділя, 19.12.2010, 22:56 | Повідомлення # 6

Релігія в розумінні обрядів й надуманих людьми правил є нічим іншим як замінником Бога! Бог проти такої релігії! А от релігія в розумінні живої віри, реальних взамовідносин людини з Богом то є дєло!))
Алехандро
Перехожий

Дата: П'ятниця, 11.03.2011, 10:06 | Повідомлення # 7

Щоб здобути віру, спочатку потрібно вибрати релігію розумом та серцем, не спираючись на філософію не отримуючи її в спадок від батьків, як багато хто робить щоб звільнити себе від пошуку і відповідальності. А тоді вже і можна будувати свою віру, як обгрунтоване сподівання того, на що надіються, чіткий вияв речей реальних, хоча й невидимих. А ще віра без діл - мертва. Мало хто з нас може показати свої діла...
GenkaUA
Перехожий

Дата: П'ятниця, 11.03.2011, 20:11 | Повідомлення # 8

+1
reks
Своя людина

Дата: Субота, 12.03.2011, 09:37 | Повідомлення # 9

Я люблю БОГА і вірю в його,но коли це перетворюють в бізнес і коли тобі виставляють рахунок за спожиту духовну енергію то це все Г-НО і розвод ,яка тут віра? Нехочу бути ЛОХОМ.Все це ради грошей.Скоро церкви рекламувати будуть. Немає в Кузні місця де істино присутній БОГ.
Юрій_Рабий
Зацікавлений

Дата: Неділя, 20.03.2011, 01:31 | Повідомлення # 10

А Ви були в усіх церквах, щоб визначити чи є там Бог? Якщо я не був у Вас вдома то як я можу запевняти, що у Вас немає холодильника, це по-перше!? А по-друге - лохотрон як раз і не є в церкві, а поза церквою... Бо в церкві люди отримують ЖИТТЯ! А поза церквою люди вложують в те, що не насищає!
Svitla
Перехожий

Дата: Середа, 23.03.2011, 23:50 | Повідомлення # 11

Георгій, вы хотите сказать, что насыщает только церковь?
А как же искусство, литература, музыка...
reks
Своя людина

Дата: Четвер, 24.03.2011, 10:04 | Повідомлення # 12

Наявність і розмір холодильника у мене в дома не показує моє ставлення до релігії.А по церквам я ходив.Ціль моя була не в пошуках Бога а перевірити гос.реєстрацію ціх закладів.І якщо станеться так що Бог приведе до себе то на зібрання я піду тільки до Боголюба зі ст.Рафалівки,є на це причини моєї впертості і володіння деякою інфою. cool
Юрій_Рабий
Зацікавлений

Дата: Четвер, 24.03.2011, 11:39 | Повідомлення # 13

Svitla так, музика, культура, мистецтво, спорт та багато іншого це хороші сфери, куди варто вложувати! Так це виховує людину, допомагає людині. Але спастися від пекла людина може лише в церкві, поза церквою спасіння немає! Ісус прийде за церквою! Ні спорт, ні музика, ні мистецтво не звільняє людину від проблем... Скільки творчих людей, скільки спортменів немають хороших сімей, спиваються, наркотики і лише Ісус дає вихід! Лише Ісус дає зміст в житті! http://vipof.com/586-bra....ni.html
або ця ссилка http://www.youtube.com/watch?v=etm_Ct_S79M

Додано (24.03.2011, 10:39)
---------------------------------------------
reks запрошую вас відвідати наші служіння))

reks
Своя людина

Дата: Четвер, 24.03.2011, 12:27 | Повідомлення # 14

Я побував на Вашому служінню.Я на багатйох бував служінь, но моя душа зосталася мертвою. Я просто розчарувався у цих всіх сходках --вибачте служіння. В селі Липно, В.Цепцевичі,м.Ковель і ще Кузнецовськ є такі служіння на яких хочеться хочаб в порозі постояти.
Юрій_Рабий
Зацікавлений

Дата: Четвер, 24.03.2011, 14:01 | Повідомлення # 15

Ну що ж, Ваш вибір.. Голвне, щоб Ви мали взаємовідносини з Богом.. Я поважаю Вашу думку)
Форум » Громадське життя » Церква та релігія » Що для вас релігія?
Сторінка 1 з 3123»
Пошук:

34400.net © 2011-2016

Кузнецовськ - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів