34400.net
Кузнецовськ - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Що для вас релігія? - Сторінка 3 - Форум

Що для вас релігія? - Сторінка 3 - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 3 з 3«123
Форум » Громадське життя » Церква та релігія » Що для вас релігія?
Що для вас релігія?
Гість
Група: Гости

Дата: Понеділок, 13.02.2012, 21:05 | Повідомлення # 31

рябий ти уже захарив своїми тупими приколами! кожен має свою думку! твою почули! а переубеждать когото не нада! тем более я знаю шо ти там делаєш со своєю релігією!
Quit
Своя людина
Група: Пользователи
Статус: Тимчасово відсутній

Дата: Середа, 15.02.2012, 21:11 | Повідомлення # 32

релігія - це одна з форм пізнання світу за допомогою вірувань у надприродні явища... людині в щось вірити обов'язково потрібно, щоб не перетворитись у тварину...
але інколи так смішно виглядають вірування: для прикладу у біля Староконстянтинова відламалась велика гілка і всі ходять як до якогось ідола молитись - вірять, що то богоявлення

Життя прекрасне! Хто не згоден - на вихід!)
Simka
Перехожий

Дата: Середа, 28.03.2012, 11:35 | Повідомлення # 33

Рели́гия — особая форма осознания мира, обусловленная верой в сверхъестественное, включающая в себя свод моральных норм и типов поведения, обрядов, культовых действий и объединение людей в организации (церковь, религиозную общину).
Ве́ра — признание чего-либо истинным, часто — без предварительной фактической или логической проверки, единственно в силу внутреннего, субъективного непреложного убеждения, которое не нуждается для своего обоснования в доказательствах, хотя иногда и подыскивает их. Слово «вера» также употребляется в смысле «религия», «религиозное учение» — например, христианская вера, мусульманская вера и др.
А я верю в Бога.
И не важно к какой конфессии относится тот или иной человек. Бог один во вселенной, а то в какой способ вы выбираете верить, это дело личностного характера.

- Ты почему не спишь, милая?
- Зло не дремлет!!!
Simka
Перехожий

Дата: Середа, 28.03.2012, 11:42 | Повідомлення # 34

Как ни смотрела я на эту картинку, что выложил уважаемый Quit, ничего к сожалению не увидела( может у меня что то не то с фантазией?
З.Ы. Человек видит и слышит то, что он хочет видеть и слышать.

- Ты почему не спишь, милая?
- Зло не дремлет!!!
Egud
Перехожий

Дата: Вівторок, 17.07.2012, 18:59 | Повідомлення # 35

Релігія - це інструмент в руках сатани, за допомогою якого він віддаляє людей від Бога.
Я розумію, що більшсть буде шокована таким твердженням, але ви прийміть це до уваги. Свого часу, ОБОВ'ЯЗКОВО,Ю це ви побачите и зрозумієте. Дай Бог, щоб у ваше життя прийшов страх Божий і ви пізнали би Його - Живого Бога.
Anonymous
Перехожий

Дата: Середа, 25.07.2012, 10:00 | Повідомлення # 36

Религия - это костыли для не образованных и слабых духом, они ими хоть как то поддерживают себя морально, и тешат свой страх перед смертью надеясь на хоть какую то жизнь после смерти. Просят верующие у бога и новый велосипед (занятся ему больше нечем) и помочь сдать экзамены (а думать головой за тебя тоже богу придется всю жизнь?) вот такая у нас религия, все для своей корысти.
Кстати чем беднее и необразованей страна - тем сильнее в ней вера и религия
Форум » Громадське життя » Церква та релігія » Що для вас релігія?
Сторінка 3 з 3«123
Пошук:

34400.net © 2011-2016

Кузнецовськ - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів