34400.net
Кузнецовськ - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Всиновлення дітей - Форум

Всиновлення дітей - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 212»
Форум » Бесідка » Все про дітей » Всиновлення дітей
Всиновлення дітей
Algiz
Перехожий
Група: Пользователи
Статус: Тимчасово відсутній

Дата: П'ятниця, 05.11.2010, 10:13 | Повідомлення # 1

Все частіше пари, які через певні обставини дітей мати не можуть, всиновлюють дітей. Існує навіть така річ як "сурогатна мама", коли батьки оплачують мамі вагітність, а потім забирають дитину. Як ви ставитесь до таких речей?
dana
Гість

Дата: Середа, 10.11.2010, 12:25 | Повідомлення # 2

я, особисто, до сурогатності ставлюсь негативно. Хочеш всиновити дитину, для цього існують сирітські будинки. А те, що ніби гени передаються, частина в цьому правди є, але більшу роль все таки грає виховання, як виховаєш так і будеш мати.
innatik
Перехожий

Дата: Неділя, 14.11.2010, 18:11 | Повідомлення # 3

Кожна родина має право вибору або всиновити дитину, або знайти сурогатну матір. Який би не був вибір, його необхідно поважати та підтримувати. Розмови про гену спадковість не потрібні та недоцільні.
Liza
Перехожий

Дата: П'ятниця, 10.12.2010, 16:30 | Повідомлення # 4

Конечно же, каждая семья, выбирает, что лучше. Я не осуждаю людей, которые выбирают суррогатную маму, даже можно сказать поддерживаю. Все таки всю беременность суррогатной мамы, будущие родители наблюдают и, как бы проживают те же эмоции. Но и не менее поддерживаю, идею усыновления. Ведь брошенный малыш, также нуждается в любящей и заботливой семье.
larka
Перехожий

Дата: Понеділок, 27.12.2010, 23:08 | Повідомлення # 5

Я поважаю людей, які виховують дітей із сиротинця. Вважаю, що це дуже складно.
Lena_19810101
Перехожий

Дата: Субота, 26.03.2011, 23:09 | Повідомлення # 6

А я хочу сказати що складного нічого нема тільки треба мати дуже велике бажання, ну і мабуть велике серце. Я пишу зі свого вже досвіду, бо маю маленького синочка, якого люблю більш за все насвіті, і вважаю що кожна покинута дитинка має право мати маму і тата...
reks
Своя людина

Дата: Понеділок, 28.03.2011, 09:17 | Повідомлення # 7

Треба завжди шукати виходи із різних ситуацій.Як що не получається штучно родити собі дитя то на другому місті це сурогатна мама,для збереження генетичної стуктури родини.І (дешевий)останній вихід це всиновлення.Це дуже серйозно і складно,адже ти не володієш повною інформацією про дитя.
Lena_19810101
Перехожий

Дата: Вівторок, 29.03.2011, 15:07 | Повідомлення # 8

Я зовсім не згідна з попереднім обговорюванням, Перш за все мені дуже не сподобався вислів( дешевий ) вихід, усиновлення. Це дуже серйозно і складно в любих випадках, що в першому що і в другому, і в загалі хочу сказати що люди які ніколи не займалися всиновленням, вони ніколи ніяк не зрозуміють, про що іде мова, як це і взагалі. Це зовсім не дишеве задоволення повірте мені.
А на рахунок сурогатності, то взагалі повний бред. Я ніколи не підтримаю тих людей які це роблять. Ну звичайно можна і штучно, но це стільки треба мати грошей дуже багато, і ніхто ніколи не дасть тобі навіть 50 відсотуів, що щось получеться.
Да я хочу сказати що не в ціх всіх спробах діло, моя думка, така: просто дітей сиріт стільки багато що просто жах дуже шкода що в нас в Україні, це майже ніяк суворо не наказується і батьки можуть позволити викідати діток на вулицю як кошенят, це просто велика є проблема...

Lena
Svitla
Перехожий

Дата: Середа, 30.03.2011, 12:15 | Повідомлення # 9

Quote (Lena_19810101)
це майже ніяк суворо не наказується і батьки можуть позволити викідати діток на вулицю як кошенят, це просто велика є проблема...

Нужно убратиь помощь на детей одноразовую, чтобы рожали сознательно, а не из-за денег. Тогда и сирот будет меньше.

Лучше эти деньги потратить на содержание детских домов, на детскую медицину, на образование.

reks
Своя людина

Дата: Середа, 30.03.2011, 14:42 | Повідомлення # 10

---Svitla---згоден на 100. Дратує той факт що це стає один із видів бізнесу. Їхне гасло ---ДІТИ НАШЕ БОГАТСТВО---про це говорить.
Lena_19810101
Перехожий

Дата: Четвер, 31.03.2011, 14:51 | Повідомлення # 11

Так я також згіда, щоб жінки свідомо народжували, а не за те що держава буде виплачувати допомогу. Але я думаю що все залежить від самої жінки, вони є різні, п'янички, наркоманки, вони і колись народжували і без грошей, хоча судити ми не маєм права, все що робиться ...

Lena
Varvara
Своя людина

Дата: Четвер, 31.03.2011, 23:34 | Повідомлення # 12

Lena_19810101, ну як же не судити, коли стільки зараз дітей покинутих при живих батьках.
Народили заради грошей, а уваги на тих дітей нуль.

Взагалі до сурогатного материнства відношусь більше негативно, ніж позитивно, на мою думку краще всиновити дитину.

Lena_19810101
Перехожий

Дата: Четвер, 31.03.2011, 23:52 | Повідомлення # 13

Я також за всиновлення!!! Руками і ногами, просто дуже шкода, що в нашому маленькому місті, люди на це реагують дуже чудно, з великими очима, будуть на тебе дивитися, як що ти скажеш що думаєш всиновити чи вже всиновив. Я говорю навіть про людей які оточують нас блисько-сусіди, знайомі...
Хоча мене це зовсім не цікавить, зовсім нехай дивляться і говорять що хочуть, мені всеодно.

Lena
Varvara
Своя людина

Дата: П'ятниця, 01.04.2011, 00:14 | Повідомлення # 14

Lena_19810101, нормальні люди зрозумінням віднесуться і не будуть пхати свого носа куди не слід.
Ну, а до ненормальних яке нам діло?
Lena_19810101
Перехожий

Дата: Неділя, 03.04.2011, 16:13 | Повідомлення # 15

Varvara, дуже дякую за розумні слова, саме так ми і думаєм і кажемо..

Lena
Форум » Бесідка » Все про дітей » Всиновлення дітей
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

34400.net © 2011-2016

Кузнецовськ - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів