34400.net
Кузнецовськ - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Всиновлення дітей - Сторінка 2 - Форум

Всиновлення дітей - Сторінка 2 - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 2«12
Форум » Бесідка » Все про дітей » Всиновлення дітей
Всиновлення дітей
Славка
Гість
Група: Пользователи
Статус: Тимчасово відсутній

Дата: Субота, 13.08.2011, 18:03 | Повідомлення # 16

Я також за всиновлення дітей. Але це процедура не проста. Ми хотіли з чоловіком всиновити два рази, але нам не дозволили, хоча були всі документи, просто небуло свого житла. А на рахунок грошей першої допомоги, навіть і незнаю як сказати. Особисто мені вони дуже допомогли, у мене 5 діток, і дитячі гроші використовую дітям. Великий брєд народжувати дітей за гроші, це так мислять люди, які не дивляться в перед, адже це лише одноразова допомога, а дитину виховуаати потрібно все життя, або до совершенолєтія. Просто шкода, що справді на Україні є дуже багато мам, які використовують гроші на пиятство, а діти недоглянуті., але як було вже сказано вони і без грошей то рожали, бо не мали грошей на аборти, зате потім лишали в дєтдомах.

slavka
Simka
Перехожий
Група: Пользователи
Статус: Тимчасово відсутній

Дата: П'ятниця, 02.03.2012, 17:04 | Повідомлення # 17

Тут прозвучала фраза, что рожают ради денег... а суррогатная мама-не ради денег разве рожает? cry Я поддерживаю те семьи, где дети взятые из дома малютки. Это какую смелость надо иметь ... Милые женщины я вами горжусь!!!!!!!!!!!!!!!

- Ты почему не спишь, милая?
- Зло не дремлет!!!
Форум » Бесідка » Все про дітей » Всиновлення дітей
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

34400.net © 2011-2016

Кузнецовськ - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів