34400.net
Кузнецовськ - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Вивчення мов у школах - Форум

Вивчення мов у школах - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Громадське життя » Освіта » Вивчення мов у школах
Вивчення мов у школах
Algiz
Перехожий
Група: Пользователи
Статус: Тимчасово відсутній

Дата: Четвер, 04.11.2010, 09:56 | Повідомлення # 1

Хотілось поділитися думками з приводу того, які мови вчать наші діти. Мене зацікавила шкілька програма мого плем`янника.
Перше: англійську мову він вчить з першого класу (для порівняння, я вчив її з третього). На даний момент (а він навчається в п`ятому класі), вони мають по три уроки англійської та чотири уроки української на тиждень. З п`ятого класу вони почали вивчати німецьку як обов`язкову (два уроки на тиждень). В результаті, у дитини в голові повний "міш-маш", одну мову плутає з іншою. Я не знаю хто складав цю програму і мене дуже цікавить чи така сама ситуація по інших містах України.
Vikka
Перехожий

Дата: Четвер, 04.11.2010, 11:09 | Повідомлення # 2

А мені здається, це нормально - чим менша дитина, тим легше їй мови даються.
Інша справа, що обов'язкових мов іноземних багато не потрібно вивчати, достатньо було б української, англійської і російської.
Пётр
Гість

Дата: Неділя, 07.11.2010, 12:00 | Повідомлення # 3

Меня серьёзно беспокоит проблема изучения русского языка в наших школах. Для многих из нас он родной, так зачем его низводить до уровня иностранного, который мы всегда учили абы как
dana
Гість

Дата: Понеділок, 08.11.2010, 10:42 | Повідомлення # 4

Особисто я вивчала англійську з першого класу, уроки були по два рази на тиждень, а з п'ятого класу по 4 уроки на тиждень і додатково з 5 по 7 клас латинь, а з 7 по 11 німецька, нічого не путається. Бувало важкувато, але тепер можу подякувати за таку науку.
pahaGONteZ
Гість

Дата: Понеділок, 08.11.2010, 17:09 | Повідомлення # 5

Мiй син учиться в школi,де в них з першого класу 5 урокiв англiйськоi на тиждень,а потiм ще й з 5 классу пiшов на вибiр або нiмецька або французька.
ninaalex
Гість

Дата: Понеділок, 15.11.2010, 20:08 | Повідомлення # 6

Зараз така ситуація у багатьох школах України, і ще більше навантаження у спеціалізованих профільних. На мою думку до 5 класу дитині треба дати базові знання, а дальше по спеціалізації, до цього часу батьки і вчителі зможуть визначити до чого в дитини є більші схильності!
Algiz
Перехожий

Дата: Вівторок, 16.11.2010, 12:07 | Повідомлення # 7

Quote (Пётр)
Меня серьёзно беспокоит проблема изучения русского языка в наших школах. Для многих из нас он родной, так зачем его низводить до уровня иностранного, который мы всегда учили абы как

Ну в школах Західної України можна вивчати російську на вибір, якщо набереться група, але батьки в основному не рвуться писати заяви про вивчення російської в школі.
Особисто я вчив російську в школі 4 роки. Але я багато читав, тому володію російською непогано і пишу грамотно. Проблема сучасної молоді - повальна безграмотність через небажання читати літературу. Для чого читати, якщо є Інтернет і вони цілими днями сидять там і спілкуються з людьми, мова яких далека від мови Тургенєва. В Росії ситуація не краща. Коли я дивлюся як неграмотно пишуть московські школярі (і це при тому, що вчать вони тільки одну мову, в них немає мовної дилеми українська/російська), то просто дивуюся. Наше покоління було більш грамотне, на мою особисту думку.
Сергій
Гість

Дата: Неділя, 17.04.2011, 09:23 | Повідомлення # 8

Я рахую що навантаження англійської мови це занадто,
не забувайте що вони ще діти і в них має бути дитинство, можливо в житі вона вибере інше направлення технічне, а професійному працівнику якщо треба то і перекладача приведуть.
reks
Своя людина

Дата: Четвер, 12.05.2011, 13:13 | Повідомлення # 9

У жної дитини є своя доля чи судьба,а вона сама заставить вивчити іноземну мову. Я вивчав англійську а цей рік часто спілкуюсь з німцями.Вивчаю бистрими темпами німецьку мову. Копютер в сімї атоматично заставить вивчити російську і англійську мов.Я думаю хайби булоб вивченням якихось ін.мов. cool
Форум » Громадське життя » Освіта » Вивчення мов у школах
Сторінка 1 з 11
Пошук:

34400.net © 2011-2016

Кузнецовськ - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів